ne vi li pravi vpechatlenie

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

ne vi li pravi vpechatlenie

Мнение от bateto »

che giveem v stranata na ;Spyashtata krasavica;,horata giveyat syakash givota e spryal,nyama nikakav givec v ochite im ,a i bolshinstvoto izglegdat kato izlezli ot naftalina.
Plamen

Мнение от Plamen »

Бате, ти да не живееш някъде около гробищата на Монт Ройал... :wink: . Защо си с такива впечатления...аз да ти кажа си мисля точно обратното...тука се скъсват да живеят. Обаче явно всеки разбира живота по различен начин...ако не си семеен що не отидеш на дискотека...аз не съм ходил, но съм чувал... :shock:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Plamen написа:Бате, ти да не живееш някъде около гробищата на Монт Ройал... :wink: . Защо си с такива впечатления...аз да ти кажа си мисля точно обратното...тука се скъсват да живеят. Обаче явно всеки разбира живота по различен начин...ако не си семеен що не отидеш на дискотека...аз не съм ходил, но съм чувал... :shock:
Аз съм до UdM, минавал сам и покрай гробищата, хората не ми се виждат такива "зомбита".

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Che ako sam semeen kakvo mi prechi da otida na diskoteka,az si hodya i semeyno i s magka kompaniya,ama dumata mi e ,che ne vigdam shtaslivi hora okolo men i v rabotata i na ulicata,osobenno v po bogatite kvartali kadeto chesto mi se nalaga da rabotya.a zombitta sa si druga tema tyah gi ima navsyakade .Imal sam izvesten prestoy v Ispaniya naprimer i horata mi izglegdaha mnogo svegi i giznenni i ochakvah da vidya neshto podobno i tuk.dage i vechno sarditite avstriyci i germanci mi izglegdat po svobodni i givi.
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Az bate sum na syvsem razlichno mnenie tuk.
Predi da doida si misleh, 4e horata tuk sa suhari i zombita kakto ti kazvash.
No sega naprotiv, sre6tam vse pove4e sveji lichnosti, niakoi mestni, niakoi emigranti kato nas. Kuponiasvat si horata ta pushek se vdiga, dori v rabotata mi e postoianen kupon.
Da ne govorim, 4e kato se pribirash po-kusno ve4er v metroto ili v avtobusa vse se sluchva da se zagovorish s niakoia vesela, podpiinala kompania. V4era cialoto vagon4e ot Angrignon do Lionel Grouh si biahme kato semeistvo.. Pravihme si snimki, edin si zapali cigara da pushi, goliam kupon stana bez da se poznavat horata.
Taka 4e ne si ucelil momenta moje bi :beer:
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 8:46 pm, променено общо 1 път.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Lele, leleeee! Bate, ti mi napomnyash za edna istoriya, razkazana mi ot daskalkata mi po filosofiya za edin srbin, deto umryal ot slanchev udar v zimno vreme, kato si vnushaval, che e golyama jega. Ti si reshil, che vischko v Canada e ot losho po-losho i kato se razhojdash se opitvash da sabirash dokazatlestva. To hubavo, ama nyakoi hora ne sa gurbetchii kato tebe, ami imigranti, koito ne samo obichat novata si rodina, ami i sashto sreshtat i te hora tuk.:lol: Abe, prav si da ti kaja i az samo studeni mrtvci vijdam tuk. Vseki ponedelnik si piya birata s moite kolegi, vseki mesec si organizirame po nyakoe BBQ, da ne govorim za diskotechni kuponi, festivali, praznici, na koito me kanyat hora, koito edva me poznavat i mi se radvat, kato che li se poznavame ot vekove... Mdaaa, shibana rabota i men ne me kefi da ti kaja. Az predpochitam da sam si v bg, kato se usmihna da me pitat "ko sa hilya kat pacha" i da srestham samo jivi, depresirani hora, koito sa s tolkova problemi, che ne im e do nishto. Abe tova e nay-gotino, ya da ne se zanimavame s teya studeni kanadci. :twisted:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 8:47 pm, променено общо 1 път.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Бате,
като ти четях постинга, мислех, че си в БГ и пишеш за тук... :D
Тук май повечето хора изглеждат така : :( или така : :cry: , ан не така : :D или така : :lol: . :D
Единствения блясък в очите май е придружен с аромата на 3-4 грозданки...
Или :beer: :beer: :beer: ! :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 8:47 pm, променено общо 1 път.
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Bate,

Ti vijdash horata taka, kakto ti se chustvash, ako si usmihnat i happy :lol: i drugite shte ti se vijdat takiva, ako si namrashten :evil: , tceliat ti sviat shte ti se vijda takav.
Taka, che ne mu milsi mnogo, poveche smiles i tova e. Iv ti go kaza, tuk v BG za da si :lol: , ti triabvat nikaolko biri ili grozdanki. No na nas ne ni puka, piem si birata (zashtoto nali keepera kaza da peim povechko, che tam e gadna) i ne mu mislim mnogo.

Aide, vsichko dobro i ne si gi slagai neshtata na sartceto.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Richelieu
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 12:05 pm

Мнение от Richelieu »

S`il te plait ne na pla6i s tiq ocenki v stil "Do Chicago i nazad". Puk i nie nali zatova otivame tam - da im pokazem k'vo se vika da se radva6 na zivota...
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

pogledni vedro na jivota

Мнение от Vaseto »

Бате, не знам от кога си в Монреал, но мисля, че Милото е права и ти виждаш хората с изражение, което съответства на твоето настроение и емоции.
Ако не възразяваш ще си позволя да ти дам един съвет, даден ми от от мой приятел, живял дълго в странство. (сещаш се защо ми е даден - нали? Защото и аз се каня да идвам със семейството си при вас в Канада). Та съвета може да ти бъде в полза само, ако си от скоро в Монреал: Не прави заключения и изводи в началото, колкото и страшно да ти изглежда всичко около тебе. Дай си някакъв разумен срок след който започвай да анализираш ситуацията и действай смело, ако е необходимо да бъде променена.
Желая ти успех и ведро настроение!
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

Chesno kazano na pyrvia red misleh, che pishesh za Bg, triabvashe da pogledna mestojitelstvo, za da razbera za kakvo ide rech. Ne sym bila v Canada oshte, ne znam kakvo e. no sym patuvala po sveta i shte ti kaja, che moeto vpechatlenie e, che hora ima vsiakakvi navsiakyde. i zavisi ot samia teb da se radvash na jivota, nikoia strana niama da go napravi zaradi teb. Pogledni slynceto i se usmihni, shte ti pochne po-leko denia :) hajde i Good luck :wink:
Аватар
Niko
Мнения: 192
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:44 am
Местоположение: Montreal

Re: pogledni vedro na jivota

Мнение от Niko »

Vaseto написа: Не прави заключения и изводи в началото, колкото и страшно да ти изглежда всичко около тебе. Дай си някакъв разумен срок след който започвай да анализираш ситуацията и действай смело, ако е необходимо да бъде променена.
Taka e!

:idea: :D
Canuck написа: To hubavo, ama nyakoi hora ne sa gurbetchii kato tebe, ami imigranti, koito ne samo obichat novata si rodina, ami i sashto sreshtat i te hora tuk.:lol:
Niakoi sme imigranti, drugi mai o6te ne ste... :?
Заключено