posrestane

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
rosina
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 2:24 pm
Местоположение: bourgas

posrestane

Мнение от rosina »

zdraveite, poletat ni e 10.2003, s deca sme. daite savet - ima li firmi ili varianti za posrestane, kakvi sa usloviata. 4uvali li ste za takiva slu4ai - predlagat mi bezplatna usluga /nepoznati/. blagodaria vi predvaritelno.
posrestane v Montreal, nepoznat mi predlaga bezplatno posrestane, daite savet, da se doveria li
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Доколкото съм чувала подобни услуги от фирма струват към 4-600 дол.(посрещане и настаняване във временно жилище).За съжаление не знам координати на такава,но щом имате предложение,какъв е проблема?По-голямата част тук са били посрещнати по този начин.На нас ни е било помогнато от някой,ние помагаме на друг и така...както се казва веригата не се прекъсва...Непознатите скоро ще станат познати,а може би добри приятели!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

За уточнение ще спомена,че ние също бяхме посрещнати от непознати.По-точно,това бяха познати на познати на мъжа ми...Два пъти говорихме с тях по телефона,после пратихме снимка,за да ни познаят на летището 8) :) Срещаха ни с огромен букет , балони за детето и целувки,като че ли цял живот сме се познавали...Бях много трогната! Ние тяхна снимка нямахме и почти нищо не знаехме за тях.Живяхме 2 седмици в тяхната къща и ми беше доста притеснено,но пък си станахме много близки.
В момента това са ни най-добрите приятели. :P
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Da, i az sam saglasen s Polya/Joy. Tuk nepoznatite brzo stavat poznati.
A, i nyama kakvo da se stapisvash Rosina. Vij gi na letishteto, ako ti izglejdat svestni hora i ne sa nyakakvi bradyasali mrsni tipove, lahashti na alkohol i tatuirovki tip bodliva tel na vratovete i bicepsite, mislya che mojete da im se doverite. :lol:
Leko kacane v stranata na klenoviya sirop. :P
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Alex_dim
Мнения: 388
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 9:32 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Alex_dim »

Срещнах някъде из интернета канадска фирма с представителство в България, която предлага намиране на жилище (наемането му за 6 месеца с договор) + посрещане за $300 CAD.
Alex_dim
Мнения: 388
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 9:32 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Alex_dim »

Срещнах някъде из интернета канадска фирма с представителство в България, която предлага намиране на жилище (наемането му за 6 месеца с договор) + посрещане за $300 CAD.
Заключено