KAKVO SYM VINOVNA!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: KAKVO SYM VINOVNA!!!

Мнение от joro »

Any написа:Kakvo sym vinovna, che jiveia v strana, v koiato tuberkulozata e na granitzata na epidemia!!! :oops: ( Informaciata e poveche ot dostoverna!!!! ) Sled kato miloto rodno pravitelstvo ne vzema merki da se spravi s tozi problem veche godini nared i da izvadi stranata ot chernia spisyk, da se pogriji za zdraveto na grajdanite si, canadcite ni gledat pod lupa i se strahuvat ot nas kato ot prokajeni. Kato pribavim kym tova i dopotopnite rentgenovi snimki, ot koito ne moje da se razbere zdrav li e chovek ili e bolen, kartinkata stava mnooogo jestoka. Stanah porednata jertva na tazi situacia. Chuvstvam se kato katorjnik, osyden da izlejava trimesechna prisyda ( dano da e samo tolkova, zashtoto moje i poveche). Sledvat hrachki, sliunki i nova snimka sled 3 mesetza. Standartna protzedura za stranata na obrechenite. Kakvo da se pravi, shte prejiveem i tova. Izbor niama!!! No nali niama da me pitate zashto ne bih se vyrnala tuk nikoga, sled kato si zamina, dai boje, da e skoro!!! :shock:
Kakvi sa tia gluposti be, kakva epidemia ot tuberkuloza v Bulgaria, tia tupi eskimosi nared li sa? I vie vuv foruma stiga ste obviniavali nas tuka v Bulgaria za tova, 4e kanadcite sa oligofreni. Puskat nekakvi kitaici, latinoamerikanci, arabi, deto gi napulniha sus SARS, a utre ste im vzriviat gradovete i atomnite centrali, puk nas bulgarite ni smiatat za 4umavi i ne znam si kakvi. Az 6te puskam tazi godina za zelena karta i ne 6ta da se zanimavam ve4e s tia canadski prostaci.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

prawilno ...
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Ани, бъди като чекистите - с бистър ум и хладно сърце, или как там беше... :D
Няма да се плашиш, когато дойде - дойде!
Всяко зло - за добро!
Може пък да е за добро, че те бавят...неведоми са пътищата ...
Приеми от мен :D :D :D :D :D :D :D и още много :D !
И :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Any написа:ne moga da razbera zashto vsiaka tema v tozi forum niakoi hora obryshtat v krivo razbran patriotizym i zaplahi :?: ...

... Celta tuk e da si pomognem s kakvoto mojem, da bydem informirani, a ne zaplashvani!!!

Mda

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
alisa
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 1:10 am

Мнение от alisa »

Any

moite izsledvania sashto gi varnaha ot Viena parvia pat i triabvashe da gi pravia oshte 2 pati vkl. i v tuberkiloznia dispanser i t.n. kakto kaza niakoi po-gore tova e zashtoto v Canada ne se pravi tazi vaksina i te iskat da sa absolutno sigurni. taka che niama nikoi vinoven. za tvoe uspokoenie shte ti kaja che mi iskaha tuberkulozen test i tuk v Canada 2 pati - parvia pat kato kandidatstvah za teaching certificate v Ontario i sled tova pak pri zapisvaneto v University of Toronto Continuing Education. tova e proverka za uchitelite predi da im dadat pravo da rabotiat s detsa, vapreki che sa v Canada i vaji za vsichki - kakto za chujdentsi, taka i za Canadians. i vsichki hodiat na tozi TB test bez da se uchudvat, da hlenchat i mrankat zashto gi karat da praviat tova. iavno tuka sa chuvstvitelni na tema TB i moje bi si imat tehnite osnovania. i az biah netarpeliva i si misleh che vsichko triabva da stava vednaga, no tuk razbrah che ne e taka. canadskata burokratsia e mnogo mudna i chovek ako shte da se skasa ot nervi ne moje da ia uskori.
Yulia
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:57 am
Местоположение: Montreal

Re: KAKVO SYM VINOVNA!!!

Мнение от Yulia »

Any, zdravei

Pri nas na medicinskite vuznikna sushtia problem kakto i pri teb. Nadiavame se, 4e ne e neshto seriozno. Kakto razbiram moje bi sled tri meseca, gore-dolu po edno i sushto vreme shte hodim zaedno pak na medicinski. Mojem da podurjame vruzka.Mislia, 4e niama da ima problem s izdavaneto na viza, prosto samo ni zabaviat s tri meseca.
Pozdravi i ti jelaia uspeh!
Any
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Any »

:D Blagodaria , biahte mnogo liubezni, osobeno niakoi ot vas :P Celta beshe da se dade poveche info, osobeno za tesi, na koito predstoiat medicinski, zashtoto vyrnati za syjalenie shte ima vse poveche. Tuk mu e miastoto da blagodaria na chovek, koito malko chete i oshte po malko pishe, (sega razbiram zashto), no mi pomogna mnogo s informacia i syvet. Toi znae koi e: blagodaria :D
Blagodaria i na tia, koito pisaha konkretno po temata. :beer: :beer:
Uspeh na vsichki, koito chakat medicinski!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

eпидемия си има и още как, само дето наште не и обръщат внимание. иначе това за нощната смяна при ----36 градуса хич не ми хареса
Botzo

Такива хора сме ........ !!!

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 8:35 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ami Bozo kakav komentar da dam na izvoda ti s chervente bukvi chak ne znam ,no ako se chuvstvash layno ,kakto pishesh po dobre ne idvay nasam da razmirisvash,shtoto az imam drugo mnenie za balgarite pone koito poznavam tuk,hubavi hora ,razlichni,individualni.Zashto kato ni e kriv sveta tryabav da vlagame subektivizam vmesto realistichno da poglednem na neshtata ,kakto i Ani podhodi,navmesto da potarsi konkreten savet i pomosht za situaciyata v koyato e izpadnala,tya se razsardi na mechkite ot severniya polyus.Po neyniya povod balgarskiya narod e dal mnogo pogovorki ,vsichki gi znaeme ,no kogato ne ni iznasya te ne se otnasyat za nas.A ti da ti pripomnya beshe tolkova aktiven kogato iskashe da poluchish info okolo tvoya problem za imigraciya v Canada ,a sega mirishesh.I na teb ste kaga parvo pogledni sebe si i kakvo stava v sobstvenniya ti dvor pak sled tova geniraliziray koy kakav e.
Botzo

Za bateto.

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 8:35 pm, променено общо 1 път.
Гост

Re: Za bateto.

Мнение от Гост »

Botzo написа:Bate ne vizda za6to gopriemat kato li4na obida. Amakakto i da e. Kakto vizdam ne si v BG , no e hubavo 4e poznava6 dobri bulgari, 6toto az tuk dobro ot bulgari ne sum bvidial. hubavo e 4e ti ima6 toia kusmet. A mislia 4e e miastoto da ti napomnia 4e ne SI TI 4OVEKA koito 6te mi kaze kade da ida i kakvo da pravia. O6t epo mallko moze6 da mi kazva6 dali miri6a ili ne.
Ta kato gledam NICK-a ti spokoino moga da kaza 4e otgovaria na pvedenieto ti .............
Незнам за друго, Ботцо, но ако жената, която гледа детето ви е такава, каквато я описваш, Н И К О Г А нямаше да й го оставя, та дори да умирам от глад. Какво очакваш да направи тя за детето ти - да се държи добре, да го възпитава, да му дава топлина и майчина закрила ???? Как можете да се доверявате на хора, за които имате толкова лошо мнение, и да оставяте най-скъпото си - детето. Няма причина, която да ви оправдава - нито работа, нито - нищо !!!!
Botzo

Za Ombudsman .....

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Нед Фев 22, 2004 8:36 pm, променено общо 1 път.
Rosi

Re: Za Ombudsman .....

Мнение от Rosi »

..
Последно промяна от Rosi на Пет Сеп 19, 2003 12:42 am, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Bozo,eto ti sam si otgovaryash na vaprosa ,kakvoto pochukalo takova se obadilo.Razbiram ti agresivnoto otnoshenie,moge bi si popadnal v takava sreda,no tova ne ti dava pravo da generalizirash i da davash opredelenie sto za chudo e tova balgarina ,az sahto po tvoyata logika sled tvoeto izkazvane tyabvashe da vzema analogichna poziciya.Giveya v montreal i poznavam mnogo balgari ,nyakoi mi haresvat ,drugi ne kakto i obratnoto,vsichki sme razlichni.Lichno az ot sanarodnici ne sam vidyal takova otnoshenie,che da dam podobno opredelenie kakto teb,moge bi i az ne sam dal povod,no mi se steshe da prochetesh m/u redovete ,che s podobna psihologicheska naglasa opredeleno nyama da poluchish nugnoto uvagenie kato doydesh tuk i nikoy da ne ti e vinoven ,che ;balgarite sme si laynyari;.az lichno nyamashe da se zasegna ako men me obyavish za laynyar,no kogato se generalizira za cyala naciya,go vzemam navatre zashtoto nikoga ne sam priemal takava teza,kazvam hora razlichni.I na men nika ti nishto ne mi govori,moya e ot detskiya N futbolen otbor kogato noseh kapitanskata lenta ,propusnah da spomena nacionalen.
Заключено