Не учете децата си да се държат каткто черните.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

смарт аз на бялото черно не мога да кажа.имам много добри впечетления от отношенията си с ония чалмосаните сикхи.много арабия момчета са нищо ,че видът им е страшен.най ценното от тях което съм пулучил е демонстрацията на уважение първо към тях самите си и към респекта към всички останали,нищо ,че не са много къпани и миришат на къри.
черните са много забавни и готини за купон и развлечение ,но стане ли дума за работа гледат само как да те изпържат само и само да оправдаят собственният си мързел и наглост.
китайците,за тях нямам думи,влечуги.техните далечни братовчеди виетнамците обаче са големи пичове,ще кажеш ,че са от друга раса.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

бе да неби Антон и КриваМона да са едно и също лице разклонено в два ника.модераторите могат ли да го проверят и да ни докладват плс. :wink:
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

krimon написа:с200, това са научни факти - питай доктор МаЮ. Преди 2 дена каза по ТВ-то, че това го пише във всички учебници в университетите тук и не си го е измислил 8) Показа ги по новините :twisted:

Като етнограф мога само да го потвърдя. В Бг университетите и БАН 8) поддържат същото мнение.

.... и нямам желание да дискутирам с приятелите ти негри - ти и кенгата сте им на нивото - достататчно :wink:
Етнограф, за който нАуката е док Маю - не е много... представително. Можеше поне да се сетиш за д-р Дж. Уотсън, нобелист е все пак. Понякога за да минеш на друго ниво трябва да ти изгори живота, както се изразяваха играчорите на Марио Брос и Каратека с Правец-82.
Прочее, самият Правец 82 , по-точно баща му ИМКО-1 е разработен (разбирай копиран) в БАН. Те копираха чужди технологии докъм началото на 90-те, после вече и за това не ставаха. Ти май си от по-късните реколти :)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Що не направите един форум "Арийци"? Преди 60-70 година е имало учени доказали по-ниските умствени способности на всичко дето не е чист ариец.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Докато работех в една от големите вериги магазини за електроника си изградих мнение:

Черните - глуповати, безобидни, несериозни.
Арабите - умни, неприятни, агресивни, да не ги настъпиш.
Китайците - сладури, ама идват от друга планета.
Латиносите - несериозни, шумни, често симпатични.
Индийци, пакистанци и т. н. - тиня отвсякъде.
Квебекарите - фермерски деца, внуци и прапра... Много личи липсата на образование в корените им. Иначе са сладури.
Англофоните - велика раса, владееща целия свят. Плащат, изискват, не се циганят. Личат отдалече. Обожавам да работя с тях.

Разбира се има много изключения, но след като съм се пазарил, спорил и обслужвал десетки хиляди, си изградих мнение.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

ablood написа:..........
Подобни обобщения са безумни и говорят не добре за обобщаващия.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

mama_kenga написа:Забрави блгарите - ограничени, расисти, тарикати на дребно и дървени философи. И бая тъпи!
:evil: :evil: Доказателство - етнографка от еБАН.
И бая нагли!

Доказателство - наемничка на престъпник в Бг (Батков) коли и беси в канадските затвори :twisted:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Я се стегнете и не се дръжте като малки деца. :)
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

а, те първи започнаха :lol: :lol:

и ако някой случайно ми е проследил мисълта, а не си приказва просто, за да му мине времето, аз казах това
krimon написа:... и по принцип мисленето ни различава от негрите :wink:
... а не, че негрите са по-тъпи ... ама толкова ви е акъла за интерпретации, предполагам защото не сте имали щастието да работите в БАН :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

krimon написа:
mama_kenga написа:Забрави блгарите - ограничени, расисти, тарикати на дребно и дървени философи. И бая тъпи!
:evil: :evil: Доказателство - етнографка от еБАН.
И бая нагли!

Доказателство - наемничка на престъпник в Бг (Батков) коли и беси в канадските затвори :twisted:
Направо наемен убиец! В тукашните затвори не се коли и беси, пък и вече не съм там, но пак повтарям - прекрасен период от живота ми, с който определено също се гордея. Нали си бачкам в Търговския център... :evil: :evil:

До услужливите модератори - ако ще триете - трийте наред - например това мнение на многоуважаемата е за кофата директно. както и 99% от безумните й брътвежи. Мен разни банове и цензури изобщо не могат да ме впечатлят - по-добре я карам без форумска простотия. Но виж ако спрете кранчето на госпожата - ще търсим психиатрия.
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

Расизмът има едно според мен много любопитно и още толкова противно проявление. Представете си човек, който гледа в далечината как двама типа крадат кола. После разказва: "двамата бели откраднаха..." и реакцията е, че това е гнусно престъпление. Нормално! Сега разказва друга подобна случка: "двамата черни откраднаха..."; реакцията - айде все другите са ви виновни на вас мръсни расисти, нацисти.... търсите в другите раси оправдание за собствените си грешки и страхове! И така ставаш вече расист :wink: , вече ти си престъпник, а крадеца жертва.
Димек не се иска просто толерантност, а и всичко да им се прощава че даже и да не им посочиш грешката щот ги дискриминираш!
Ми това си е чиста проба дискриминация, само че с обратен знак.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Да обясня и моето мнение по въпроса за черните. В България познавах двама, когато бяхме студенти. Единият беше от Мали. Баща му плащаше образованието и момчето беше изключително интелигентно. Личеше си, че го интерсува това, което прави. Другият беше от братска африканска държава и поради това учеше и живееше безплатно, за сметка на българската държава. Като казвам "учеше" имам предвид че понякога го виждахме.Според него електрическото съпротивление се мереше във волтове. От българите също имаше аналогични случаи - и на единия, и на другия черен.

В Канада имам чернокожи колеги - раждани в Канада, Ямайка, Тринидад и Гана. Моите уважения към тях. Точни хора са. В същото време на улицата виждам онези с накривените шапки, смъкнатите гащи и златни вериги на вратовете.

Разликата между тях и моите колеги е като тази между Валери Петров и Митьо Очите.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
Val
Мнения: 486
Регистриран на: Нед Авг 17, 2003 6:28 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от Val »

kapitanovn написа:Расизмът има едно според мен много любопитно и още толкова противно проявление. Представете си човек, който гледа в далечината как двама типа крадат кола. После разказва: "двамата бели откраднаха..." и реакцията е, че това е гнусно престъпление. Нормално! Сега разказва друга подобна случка: "двамата черни откраднаха..."; реакцията - айде все другите са ви виновни на вас мръсни расисти, нацисти.... търсите в другите раси оправдание за собствените си грешки и страхове! И така ставаш вече расист :wink: , вече ти си престъпник, а крадеца жертва.
Димек не се иска просто толерантност, а и всичко да им се прощава че даже и да не им посочиш грешката щот ги дискриминираш!
Ми това си е чиста проба дискриминация, само че с обратен знак.
kapitanovn, мисля, че не си прав.

Този хипотетичен човек, който разказва (ако е бял и мисленето му е като на една част от съфорумците тук) ако види двама бели да крадат кола, в никакъв случай няма да каже "двамата БЕЛИ откраднаха...". Това, което ще каже, е "видях двама как откраднаха...". Обаче, ако са черни, със сигурност няма да пропусне да го отбележи: "видях двама ЧЕРНИ как откраднаха...". Ето това намирисва на расизъм, а не това, че черните ще се възмутят, че така го е казал.
If you take your eyes off your goals, all you see is obstacles.
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Ей Кримон, понякога доста прекаляваш.
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

кое от мненията ми визираш ?
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Публикувай отговор