Канадците проверяват ли дали си бил в САЩ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

Канадците проверяват ли дали си бил в САЩ?

Мнение от stelan »

Бързо ли се ориентират съответните служби за да проверят кой кандидат за канадска виза е пребивавал и в САЩ
pantata
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:33 pm
Местоположение: Oakville, Canada

Мнение от pantata »

съответните служби знаят не само че си бил там, ами и какво си правил..:)
не бих те съветвал да лъжеш - тук по принцип ти вярват, ама кат те хванат в лъжа - нема прошка.
Everyone should believe in something -
I believe I'll have another drink.
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

г

Мнение от stelan »

няма да лъжем . Ама се чудя за кое ли ще се хванат. И какво..ако си стоял по дълго от визите край с виза за Канада . Така ли?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: г

Мнение от pumpy »

stelan написа:няма да лъжем . Ама се чудя за кое ли ще се хванат. И какво..ако си стоял по дълго от визите край с виза за Канада . Така ли?
не разбирам връзката ?
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

stelan - братята канадци сте преценят дали ако идеш в канада сте останеш или не .За другото ги боли фара- може и на луната да сиходил -все тая.
Захапваш ли за какво ти говоря.... ако искаш да посетиш Канада с ТРВ виса ТРЯБВА да убедиш отсрещния че ще се върнеш обратно.Това е кюча за бараката.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

Ако си стоял в САЩ повече отколкото трябва, това не би следвало да ти се отрази на успеха в кандидатстването за Канада. Ама кажи го по-ясно, че даваш повод на човек от Германия да си прави свободни интерпретации.

Длъжен си всичко да си пишеш.
И да, интересува ги къде си бил, особено пък ако е било за повече от 6 месеца.
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

д

Мнение от stelan »

Аз не работя от както съм се прибрала в БГ Завърших миналата година и се занимавам с работа от дома have some stocks . Ако взема някоя бележка че работя някъде дали ще мине номера при условие че няма да мога да им покажа платени осигуровки.
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

Стела, ти за каква канадска виза искаш да подадеш документи - за туристическа или за имигрантска? Мисля че и в двата случая, това че си била в САЩ (дори да си си пресрочила визата) не би трябвало да е проблем.
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

д

Мнение от stelan »

за турист кандидатсвам. Но не работя и навсякъде отказват да ме пишат че работя при тях. Ок рабирам ги но така нямам солидно доказателсвто че ще се прибера. Аз ми се иска да получа виза да опитам но пък и гаджето е тук така че не знам..Дали ше ми дадат виза като не работя.ПАри имам и имот но не е достатъчно. И незнам за печатите за излизането и после влизането в БГ дали тр да показвам
ludgidiya
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 5:53 am
Местоположение: BG Varna

visa

Мнение от ludgidiya »

pi6a na latinica,tuk v bibliotekata nema kirilica,dano da go pro4ete6.
Nie si vzehme USA visas bez problem , pokazahme pismoto i vizata za Canada i polu4ihme 6 meseca turist visa. Nema nikav problem, tuk ne proveriavat USA istoriata ti. Minahme prez USA za Montreal. Tuk daje ne vzemat prastovi otpe4ataci. Ne se pritesniavai Canadcite ne se interesuvat ot tvoite ne6ta v USA, ako ne si nekoi golem prestapnik.
pozdravI!
ПОСТОЯНСТВОТО Е В ОСНОВАТА НА ВСЕКИ УСПЕХ!
Публикувай отговор