8 ãîäèíè â Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Pepon написа:
AlexAA написа: Аз, моя геофизик и моя инженер имаме около 15 милиона годишен бюджет. В общи линии, правим каквото си искаме, стига да намираме достатъчно нефт и газ.
Ей с това трябваше да почнеш, да стане и на децата ясно, че си от нефтено-газовата мафия... :D Лошо няма, дори в БГ, кадето мирише на бензин играят много пари.
Ей опасен си, след бабите милионерки подхвана и инженерите. Я сега кажи как инженер от ХТИ-то изкарва луди пари по нефтените полета на Долни Дъбник.
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

При горивата най-големите пари не са в добива, а в дистрибуцията :):

http://www.chambersz.com/index.php/cont ... /8603/112/

1. Mитко Василев Събев
За втора година петролният магнат остана недостижим за своите конкуренти по богатство в класацията на в. Пари Топ 100
С капитал от над 240 млн. лв. собственикът на 47% от капитала на Петрол холдинг Митко Събев отново оглави листата на стоте най-богати български бизнесмени. Разликата в цифрите между Събев и втората в класацията Петя Славова е повече от внушителна. Авансът на петролния магнат засега възлиза на над 170 млн. лв.
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Pepon написа:При горивата най-големите пари не са в добива, а в дистрибуцията :):

http://www.chambersz.com/index.php/cont ... /8603/112/

1. Mитко Василев Събев
За втора година петролният магнат остана недостижим за своите конкуренти по богатство в класацията на в. Пари Топ 100
С капитал от над 240 млн. лв. собственикът на 47% от капитала на Петрол холдинг Митко Събев отново оглави листата на стоте най-богати български бизнесмени. Разликата в цифрите между Събев и втората в класацията Петя Славова е повече от внушителна. Авансът на петролния магнат засега възлиза на над 170 млн. лв.
не си добре момче, но комент
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
нови мераклии
Мнения: 90
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 4:43 pm
Местоположение: Варна/Монреал
Обратна връзка:

Мнение от нови мераклии »

Поздравления AlexAA - няма как да не направи впечатление стила ти на изказване и начина на писане - личи си, че умният си е умен и съответно нормално да просперира в една държава, където това има значение и се цени (а не само кой е чичо ти, леля ти, батко ти, кака ти и т.н.). Заради такива хора като теб все още посещаваме този форум - положителни, оптимисти, начетени и се вижда, че далеч сте стигнали. Поздравления за теб и цялото ти семейство - продължавайте да се подкрепяте така и да осъществявате мечтите си. Е, че никъде не е лесно е ясно, въпроса е дали ти стиска да опиташ!
kralimarko

Мнение от kralimarko »

AlexAA написа:Здрасти Ели,
Какво значи щастие и дали аз го имам. Значи, пари си имам, остава жената да ме обича и Господ здраве да ни дава. Какво друго му трябва на човек.
С какво друго ме промени Канада. Преди много бързо раздавах правосъдие - "Този е малоумник, другия не знам какъв си". Сега съм по-умерен, в общи линии допускам, че и другият може да е прав. Щото, ние българите имаме мнение по всеки въпрос.
Айде наздраве
:?: :?: :beer: :beer: :?: :?:
какво му трябва на човека за да е щастлив-----едно момиче за утеха че е още жив ...........прав си брато прав си .КАТО в семейството няма нерви а любов и като има здраве и прилични доходи нещата са ОК .На колко години си ??????
Ние мъжете поумняваме и спираме да сме ''кралимарковци'' след 35-40 години..така че явно и ти си около ''благородната вазраст''..ВСИЧКО С ВРЕМЕТО ------ЕВАЛА ЕВАЛА че си позитивно мислещ ,,,,те другите неща сами си идват с времето .А златото понамаля малко но ми е трудно да повярвам че скоро ще падне под $650 на унция -по скоро ще се задържи около $800,преди 8 год ,бяха други времена -всичко живо залагаше на технологии и интернет и хората бяха полудяли но сега си седнаха на дупетата и дето вика Любо -кюмуро -нефто и златото пак са на цена ...Аре и умната пич
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Re: 8 години в Canada

Мнение от monny »

Smart Dust написа:
monny написа:
AlexAA написа:. Успех на всички и помнете следното - В Канада можете да бъдете каквито искате, без да има значение кого познавате.Наздраве

:D :D :D :D :D :D :D :D

такава глупост скоро не бях чел, ама да не ти развалям настроението и илюзиите на тези които четат. бъди щастлив :beer:
Явно ти си най-умния. Ама ще си замълча. :D
:lol: :lol: :lol:

говори, говори
аз искам да стана милиардер в канада, нали ставаш какъвто си искаш, ще ти дам щедро няколко милиона /и на алекс също / ако ми кажете как :lol: :lol:

човека си се радва че има някакъв /според него/ празник и пише доста емоционално и преувеличено, /да не кажа въздухарски/ а такива като "нови мераклии" лапат ли, лапат мухите, а наздраве :beer:
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

аз искам да стана милиардер в канада
Жалко,явно нищо не си разбрал....
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Казвал съм го и друг път: във Канада всеки може да постигне каквото си иска, стига да знае и да може... другото си е алабала и търсене на извинения за собствената глупост и мързел като системата пречи, имало мафия, и прочие глупости...

kralimarko, още ли ще поумняваме ;) Аз сега съм си гении, представям си какво ще стане като стана на 35-40 :)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ехоо, това да не по по най. Единия искал да е батман, а другия ватман.
Я се стегнете малко, писанията нито са въдухарски нито преувеличени. човека споделя, че е доволен от живота и че е щастлив. Никой не ви кара и вие да се чуствате така , нито пък твърди , че всички имигрирали в Канада са щастливи или ще бъдат такива.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Аз никъде не видях АлексАА да е казал, че нещо му е паднало в скута, даже напротив.

Браво, пич! Аде след още две години на кръглата годишнина да имаш два-пъти повече поводи за радост!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

AlexAA, :thumbsup: :beer: :beer: :beer:
Let it go...
kralimarko

Мнение от kralimarko »

Любо ..на колко си ???
ааааа златото.............
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

IRA написа:
Я се стегнете малко, писанията нито са въдухарски нито преувеличени. човека споделя, че е доволен от живота и че е щастлив
Може ли и Хълман да сподели?.:)
Ама без да го нападате а да го поздравявате както Алекса та даже и повече.:)
Даже Хълман има и предимство пред Алекаса и му е било по тежко да се бори с конкуренцията в столицата.
Не му се е налагало да сменя градове с прерии и други провинции където конкуренцията е по малка и се търсят хора още от аерогарата.:)
Напълно сериозен съм.: :lol:
Последно промяна от Anonymous на Сря Апр 09, 2008 1:15 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Баси идиота! :o
Let it go...
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Ти не пишеш ли фактури за ремонти?
Заключено