Добър учител по кормуване във Ванкувър?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Добър учител по кормуване във Ванкувър?

Мнение от flyfish »

Здравейте и за много години !

Искам да взема няколко часа по кормуване.Минах теорията и имам книжка,но не мога да карам кола :lol:.Търся си добър( и евтин) учител по кормуван(и лицензиран :wink: ).Чух за Владимир от Бърнаби,но той минал на тракове.Някакви идеи?Аз съм в Бърнаби.
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Dave - 604-435-4828, Бърнаби.
Успех :beer:
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

За всички начинаещи(пък и не само)шофьори искам да препоръчам инструктор във Ванкувър.Той има може би най-ниската тарифа в града.Има 2008 година учебна тойота и доколкото разбрах приема ученици от целия град.Аз днес взех първите си 3 часа по кормуване и съм много доволна.Взема само 28 долара на час,взе ме от нас и ме остави пред нас.Телефон за връзка:
cell: 604 771 1252 - Mr.Pan
Успех на всички на моя хал :wink: .
garfild
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 7:14 pm
Местоположение: North Vancouver

Мнение от garfild »

Извинявай, ама нещо не разбрах, как така си взела книжка, като не можеш да караш? Кажи какъв е номера, защото аз познавам много хора, включително и мене си, дето могат да карат, но ги разкарват 2-3 пъти докато ги пуснат, само и само да си платиш повече.
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

garfild написа:Извинявай, ама нещо не разбрах, как така си взела книжка, като не можеш да караш? Кажи какъв е номера, защото аз познавам много хора, включително и мене си, дето могат да карат, но ги разкарват 2-3 пъти докато ги пуснат, само и само да си платиш повече.
E,хубава работа :lol:.Има само един вариант да имаш driver`s licence и даже да не знаеш кое е спирачка,кое газ и това е class 7L(минал си само нолидж теста и никога в живота си преди не си карал кола).Разбра ли сега :lol: .
Публикувай отговор