Търси се апартамент в Монреал

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Търси се апартамент в Монреал

Мнение от IvHaydu »

Здравейте!
Аз бях питал, пак питам и ще питам (нали знаете, че тъпотата и упоритостта вървят заедно, аз съм перфектната илюстрация за това :wink: ) за свободен апартамент в Монреал.
Ние пристигаме на 1 май (деня на труда :D ).
Търсим апартамент - спалня и общо хол+кухня; колкото по-евтин и на по-хубаво място е, толкова по-добре :D :D :D . А ако е обзаведен - направо супер!
Хора, помагайте!
А после, като стана голям геодезист, ще ви меря безплатно (е, почти де :D ).
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
laura
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Ное 18, 2003 3:28 pm

Мнение от laura »

Здравей,
Винаги съм харесвала разумните ти мнения изказвани във форума (аз съм щастливо омъжена, да не си помислиш нещо :lol: :lol: :lol: )
Не ви съветвам да наемате обзаведен апартамент, защото е много по-скъпо и просто няма смисъл. За няколко дни ще си купите мебелите, които са ви нужни. Този съвет ми го дадоха моите колеги, когато пристигнах в Монреал преди близо 5 години и се радвам, че ги поослушах. Просто пари, хвърлени на вятъра. Успех!
Лаура
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от agaton »

Laura,

Taka e... Bezsmisleno e da plashtash za mebeli koito nakraq ne mozesh i da si vzemesh sas sebe si kato napuskash... to e sashtoto ako si gi vzemesh na izplashtane, puk nakraq sa si tvoi. Oshte poveche, che horata idvat usroivat se vremenno za 1 god. i posle si namirat nesho po dobro. Ta v tozi smisal IvHaydu, sled godina kato rugnesh da se mestish pone shte imash mebeli...

Pochvaite da pazaruvate, i da ne zabravite da si vzemete Djodjan, che inache bob ne mozete da si sgotvite kato horata... :D
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

agaton написа:Laura,

Taka e... Bezsmisleno e da plashtash za mebeli koito nakraq ne mozesh i da si vzemesh sas sebe si kato napuskash... to e sashtoto ako si gi vzemesh na izplashtane, puk nakraq sa si tvoi. Oshte poveche, che horata idvat usroivat se vremenno za 1 god. i posle si namirat nesho po dobro. Ta v tozi smisal IvHaydu, sled godina kato rugnesh da se mestish pone shte imash mebeli...

Pochvaite da pazaruvate, i da ne zabravite da si vzemete Djodjan, che inache bob ne mozete da si sgotvite kato horata... :D
iavno ne ste se mestili :wink:
mebelirano - plashtash za udobstwoto da ne wzimash bokluci ot ulicite, da ne si gubish wremeto w tarsene, da ne triabwa da plashtash za mesteneto na mebelite, abe ima si dosta udobstwa.
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Най-добре (според мен де) ще бъде, ако може да се намери обзаведен апартамент с мебели, които да се купят за малко пари - т.е. да получиш мебелите "в наследство", или да заплатиш за тях нещо скромно...
Дано се открие нещо - иначе първото модмостово пространство е наше... :wink: :cry:
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Мнение от janyz »

Zdravei Vanka,blazja ti ,tvojat chas nastapva ! Spored men viz kakva e razlikata v cenata na obzaveden i prazen takav ! Ako ne smjatash barzo da se mestish,po-dobre sam da se obzavedesh ot proletnite razprodazbi-tam e tankana Tova e i mnenie na baldazkata ,kojato e ot 2 g. tam !! Napravi si dobre smetkata ,ama hubavo ,po balgarski ...ne vjarvam da imash izlishni mangizi !Nadjavam s ei nie taz godina da te posledvame !!! Ama parvo da minem intervjuto -stiskai palci,nali sme ot edna shkola......
Uspeh !!


Az i Dora
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

То с мебелите хубаво, ама да има къде да ги сложи човек....
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Няма ли апартаменти в тоя Монреал???
Искаме си ложито!!!
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
hobby
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 9:43 am
Местоположение: София

Мнение от hobby »

Пожелавам ти успех и много късмет IvHaydu. Като гледам, никой няма да ти отговори как можеш да си потърсиш и намериш апартамент преди да зминеш.
Надявам се когато ми се уреди въпроса за емиграцията, да се получи яснота по този въпрос и да си намеря квартира по интернет.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Apartamenti ima dosta, problema e mai samo v cenata im.
Napravi spravka naprimer tuk:

http://www.toutmontreal.com/logements/

istinata ne e mnogo po-razlichna :cry:

I pod men davat apartament 2 1/2 prizemen za 450CAD no stoi
svoboden veche 3 mesetsa - mai dosta se pouliaha s vdiganeto na
naemite.
Силвия
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:53 pm

Мнение от Силвия »

При нас има 3 1/2 за 650$ ако те интересува.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Zdrasti! :D
Malko skapichak mi se struva...
No ako ne t e problem da ni dadesh podrobnosti...
Blagodaria ti predvaritelno!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Za 3 1/2 opredeleno si e skyp - normalnata mu cena e okolo 550,
inache ako e v betonen blok moje i do 800 da otide. No mai veche
recepti niama - vsichko e mnogo individualno. Navremeto kogato
doidohme v Montreal dori 350 ni se struvashe dosta, a sega si e
napravo dalavera :lol:
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Da za 550$ moje, ama koi znae v koi kvartal. Az se samniavam, che veche moje da se nameri neshto hubavo za pod 600$.
Moia priatelka nae hubav 1 1/2 v centara za 550$.

Iv, shte te uredim.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Силвия
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:53 pm

Мнение от Силвия »

Аз плащам 825 за 4 1/2 и не бих го сменила за по-евтин. Единственото неудобство е, че като завие сирената трябва да слизам по стълбите от 9 етаж.
Всяко нещо си има цена. А парите се изкарват.
Поздрави!
Заключено