La Rue bi li priel snimkov material na Interviuto?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Boko
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 12:38 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

La Rue bi li priel snimkov material na Interviuto?

Мнение от Boko »

Bih jelal da popitam dali La Rue bi priel snimkov material svarzan moiata rabota? Ne bi li bilo po dobre. Ne 4e ni6to niama da govorim. Prosto za po nagledno. :?:
Аватар
bijou
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Окт 20, 2003 2:36 am

Мнение от bijou »

Mnogo xubavo 6te napravi6!O6te pove4e vajnoto e ti da vodi6 intervuto i da ne dava6 vuzmojnost na izpitva6tiq da ti zadava mnogo vuprosi.Na nego moje da mu stane interesno tova i dokato razglejdate snimkite neusetno 6te mine intervuto.Taka,4e nosi vsi4ko koeto smqta6,4e 6te bude interesno i e svurzano sus tvoqta kandidatura!Uspeh!!! :wave2:
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Само не знам как ще бъде използван този снимков материал, при положение, че там, където се провеждат интервютата, няма нито видео, нито DVD плеър. Мосю Ла Рю има само един лаптоп, но едва ли ще се съгласи на това условие, да гледате този материал.

Имай предвид, че не ти ще определяш правилата на интервюто, а изпитващият. Още в самото начало накратко ти се разяснява какво се иска от теб и ти се задължаваш да се придържаш към него. Не се приема нищо извън това, което изпитващият иска или задава въпроси към теб.

Сам си прецени дали ще имаш възможност да се възползваш от този снимков материал и дали той ще ти свърши някаква работа. Може да пробваш, нищо не ти пречи!!!

Успех!!!
Последно промяна от titi на Сря Фев 25, 2004 5:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Не е лоща идея да си носиш 3-4 снимки от работата, които в даден, подходящ момент да предложиш да му ги покажеш.
Но, разбира се, и най-доброро мултимедийно представление няма да те размине с някои въпроси около работата. :D
Успех!
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Boko
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 12:38 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

hi

Мнение от Boko »

Ami mnogo lesno be hora:-) 6te si kupia edna fotolenta 6te ia iz6trakam s 36 pati i ei ti snimkovia material :D No kakto kazva kolegata dobre da mu pokaja 2-3 snimki prosto da vidi za kakvo stava vapros nali?
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Охо!
Колега?
По съдба или по професия? :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

Ne mislia, che shte uspeesh da stignesh do tam, no niama losho da si gi nosish za vseki sluchaj. az biah minalia petyk (20.02) i ne mi dade da kaja pochti nishto vstrani ot tova, koeto me pitashe. daje kogato posegnah da mu pokaja edni neshta, koito biah printirala vyv vryzka s tyrseneto na rabota toj me spria i kaza, che iska da slusha, a ne da gleda.

Uspeh na interview-to!
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

i moeto mnenie

Мнение от sve »

ne mislq che dosta ot horata koito sa otgovorili v postinga sa se srestali s La Rue. Naistina i az bqh chul e e dobre da se pritvash da vodish intervuto da ne ti zadavat mnogo vuprosi .. no meto mnenie che tova pri La Rue prosto ne vurvi! kato izkluchim che iska kratki otgovori na konkretni vuprosi ne mislq che ste ostavi nqkoi da "vodi ntervuto :)" . Osven tova ne se trogva ot nikakvi snimki.. Govorq tova zastoto sus imal chesta da se srestna s La Rue minalata godina i ne mislq che se e promenil koi znae kolko ot togava a i opisaniqta na minali intervuta si prilichat. SUVETUT mi e nosi si snimki ako imash no ne razchitaj na tqh az dopusnah greshka da razchitam na snimki za da dokaja che imam priqteli v kanada pone tri puti povtorih che nosq snimki no g-n La Rue otgovarqshe che ne se interesuva,a az super iskah da gi pokaja zastoto moqt poznat se beshe snimal s kmeta na Montreal i snimkata si beshe atrakciq :) pone za men , No Uvi ne uspqh, i priqtelq mi beshe zadraskan ot formulqrite (iskam da utochnq che osnovna prichina da ne odobrqt tova che imam priqtel i da vzema 1ta tochka beshe che nikoga ne sum go srestal na jivo! no tova e nevuzmojno zastoto toj ne se e prebiral ot 12-13g. v BG za smetka na tova imame on-line poznanstvo ot pribl. 3godini koto mojeh da dokaja i s pismata i korespondenciqta koqto noseh). Vij sluchai mnogo ... nosi si vse pak :) predstavi si che sa ti ot polza.
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

Sve,

kak vijdash nakraia kolko tochki sa ti pisali?


btw tochno si opisal otnoshenieto na monsieur La Rue kym stranichnite materiali.
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

ami da ti kaja tochno ne znam kolko tochki mi pisa zastoto ne vidqh ?! do posledniq moment ne znaeh kakvo da mislq !? ne vijdah nqkakvi izraz che mi haresa kandidaturata ili ne !? dori predi mesec bqh iskaral mngo seriozen sertificat v germaniq za programirane na promishleni roboti - advanced level . no toi ne poiska da go vidi i nego ... mislih che sa me otrqzali zastoto iskah da vpechatlq La Rue s dopulnitelni sertificati i snimki ... Nqmah problem po dokumentite i rezultata beshe polojitelen ... Minah .. kato mi kazaha pomislih egati kusmeta :) namaliha mi i tochkite za francais ot 7,7 na 6,5 engl mi beshe 10,11 (bqh pisal 9,9 no mi go kachiha) staj pocti godina i polovina PLUSA mislq che beshe tursenata profesiq Mashinen injiner i tehnikuma koito e v sustata nasoka kato obrazovanie .. mislq che tochkite sa mi bili na ruba :) no qvno sa haresali kandidaturata mi
Nadya i Todor
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 10:36 am
Местоположение: България

Мнение от Nadya i Todor »

Съгласни сме с Titi. Ние минахме на интервю при Ла Рю. Той се придържа изцяло към формулярите. По отношение на работата зададе не повече от 1-2 въпроса, при това от типа "вярно ли е, че...", според подадената информация в документите. Според нас няма да ти даде възможност да се отклониш от въпросите, които задава. В тази връзка -интервюто го води той. Съвет от нас: слушай го внимателно, гледай го умно и отговаряй възможно най-кратко и ясно на въпросите му. Още повече, че интервюто ти ще започне с молба към теб за това, при това задължително чрез преводачката, без оглед на това добре ли знаеш френски или не. Така че, снимки вади само в случай, че те пита имаш ли снимки.
Още малко информация, дано да ти е полезна. Човекът е професионалист до мозъка на костите си. Учтив и мил, но дистанциран. Има си маниер на работа и от теб очаква да се съобразиш с този маниер. Не допуска нищо лично да се прокрадне в диалога, т.е. има си правителствен регламент, той го приема безрезервно и затова именно е правителствен служител, дали кандидатите са страхотни личности или не не го засяга - ако имаше параграф за страхотните личности във формулярите, обаче, щеше да включи и въпрос "Отбелязали сте, че сте страхотна личност. Това вярно ли е?" Всичко това, обаче, не значи, че е сухар - напротив, симпатяга е, ама това ще го разбереш чак като ти подаде ръка за довиждане и ти пожелае успех по-нататък.
Впрочем, успех и от нас. И бъди спокоен - не беше чак толкова сложно, колкото си го представяхме преди това. Чао, ще се видим в Квебек!
jery
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 3:37 am
Местоположение: Dallas, TX
Обратна връзка:

Мнение от jery »

Priatelu i az si biah podgotvil mnogo dobar snimkov material i malko nesta s koito se zanimavame s rabotata ,no toi ne mi dade vazmojnost da mu gi pokaja,prosto iska6e samo documentite i kogato iskah da mu gi pokaja toi ne obarna nikakvo vnimanie ,prosto ne tova bi go vpe4atlilo,...
Заключено