Zabavena Carte de Reseidence permanente

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Nalex
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 6:41 am
Местоположение: Mtl

Zabavena Carte de Reseidence permanente

Мнение от Nalex »

Zdraveite :D .
Vsichki , soito pristignahme zaedno, vkluchitelno i jena mi, otdavna poluchiha Carte de Residence permanente.Moiata nesto se bavi , a mi triabva speshno.Obajdah se suma ti pati da pitam zasto, obiasnih che mi triabva v nai-kratak srok- otsresta samo mi vdigat ramenete.
6-sedmichniat srok za poluchavaneto i izticha drugata sedmiza.
Molia spodelete, ako znaete kak se procedira v takav sluchai.
Blagodaria :D
Аватар
camedia
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 4:10 pm

Мнение от camedia »

Не се притеснявай ние даже в България се върнахме без нея. Пратиха писмо след два месеца, че снимката не им харесвала, та се наложи нова снимка да се прави в България.
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Нали имаш бележка, че си подал документи за ПР карта. Пробвай там за където ти трябва да минеш с тая бележка и да обясниш случката (забавяне не по твоя вина).
Не знам дали ще стане така, но това е аналогия, която си правя със здравната карта. Картата не беше готова, ходихме на лекар и показахме само писмото, че сме подали документи. Това беше достатъчно.
Иначе наистина освен да звъниш по телефона и да питаш "ко става", друго не знам.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

oh i moqta q nqma, a sam tuk ve4e 2 meseca, kakvo 6te pravq sega, aaaaaaaaaaaaaaaaa, yha, yha , yah :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Alex_dim
Мнения: 388
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 9:32 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Alex_dim »

И моята я няма, пък съм 3,5 месеца в Mtl. Вероятно е изпратена на първия ми адрес, който не го бях дал много точно на летището, и там се е загубила. Ако не сте я получили най-късно до 4-тата седмица, значи има проблем. Въртете упорито 1-800-255-4541 м/у 8 и 8.30 сутринта и следвайте инструкциите. После не става - ще чувате само заето :evil: .
Може да решат да ви изпратят за попълване един формуляр (Déclaration solennelle concernant une carte de résident permanent perdue, volée, détruite ou non reçue), който, за съжаление, не са качили в интернет и където да опишете при какви обстоятелства не сте получили картата до този момент.
Botzo

Мнение от Botzo »

Значе напоследък ги бавят. А на мен ми бяха казали че за 1 седмица ставали тия карти .........
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

При мен беше същата ситуация -моита карта дойде а на мъжът ми не и когато той се обади да пита какво става му казаха че не му били получили адреса ,а неговият адрес беше на същият лист като моят .Явно пропускат да запишат адреса на другият 4овек.Това ми се случи преди една година.
Най-добре се обади за да видиш какво става.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

как става излизането от Канада ако таз карта не е готова. по-точно как се влиза после пак след около една седмица. не мога да чакам навън да ми я пратят така че това не е отговор. четъх някъде че се кандидатства за виза която струва 50 CAD, но знае ли някой за колко време става и имал ли е опит ?
Nalex
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 6:41 am
Местоположение: Mtl

saprichastnostta

Мнение от Nalex »

Merci za saprichastnostta i infoto. :D
Заключено