козметика виши, къде?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

козметика виши, къде?

Мнение от Agi »

момичета,
Някой може ли да ми каже къде мога да намеря ето тоз шампоан, серията се казва Dercos
Изображение
във фармапри точно този го няма, унипри не предлагат серията, в куция жан май и там го нямаше :(
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Пробва ли в Залива? Аз оттам си купувам само парфюми, че много често правят промоции разни, но в магазина на Филипс Скуеър има цял щанд на Виши, ще ме учуди, ако и там го няма.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

парфюми ли каза? и промоции?
дано не го прочете мъж ми, че няма да ме пусне да излезна от къщи, или пък по-лошо ще ми прибере кредитните карти :)
и аз се канех да скокна дотам, ама се помотвам нещо
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Не започвай и ти :lol:
Аз се спрях пролетта, оттогава карам на една Хипноза и каквито тестерчета докопам от промоциите :lol:

Та мъж ми от пролетното "там да не си стъпила" сега мина на "що не минаваш по-честичко". Това след като го омаях с "Л'инстант" на Герлен 8) Абе аз що не минах оттам през обедната почивка?

Та кой беше казал, че жена с кредитни карти е като с луд с картечница? :wink:
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

Independent написа:Та кой беше казал, че жена с кредитни карти е като с луд с картечница? :wink:
:lol: Зависи. Ако кредитните карти са си нейни стреля много внимателно и само по едър дивеч!

П.С. Аги, браво на мъжа ти! Само така! Ако се опитам да взема кредитните карти на моята или да не и дам мойте и 140те ми килограма няма да ми помогнат! :wink:
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

ей григоров ти да мълчиш, че :noz:
това че имаш в ника си хубавата ми фамилия няма да те спаси:)
кредитните МИ карти са си само мои
ама познай кой ми ги плаща
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

za vichi

Мнение от Vaseto »

Аз да споделя накратко моя опит с тази серия на Виши. Този шампоан заедно с ампулите си ги поръчах на приятели и те ми ги донесоха от БГ. Навсякъде тук където съм питала отговора беше почти един и същ- Ампули тук в Канада няма, не се внасят и не се произвеждат, за шампоана казаха, че го има, но така и никъде не го открих. Говоря за точно този с червената капачка, другите със жълти, оранжеви и прочие капачки ги има във почти всяко Фармапри. Последно ги видях в новия магазин на Сейнт Катрин например. Ето ти телефона, който за моя изненада открих на кутийката на шампоана ми донесен от БГ
INFO CANADA: 1-888-45-VICHY
Ако искаш пробвай директно там. Аз говорих с тях, но преди повече от година и отговора ти го написах по-горе. Дано сега има някаква промяна. Късмет.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

знаех си
аз бях питала за серията преди 2 год, и ми казаха че не се прдлага, но си мислих че все пак нещо се е променило, но уви :cry:
има я в и-нет, ама скъпа ми се вижда
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

В последното Еlle го рекламираха, а го има и на сайта на Лореал, те са Виши за Kанадa
L'Oréal
Elle
Let it go...
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

Виши и Лореал са си едно и също по цял свят
аз го гледах този сайт, там има само другите шампоани, но не и този който искам :(
Васето, имаше ли промяна с косата ти, сестра ми каза че след ампулите и шампоана, косата и расте като луда и вече не капе
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Vaseto
Мнения: 85
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 10:03 am
Местоположение: Montreal

за Виши козметика

Мнение от Vaseto »

Аги,
какво да ти кажа? Всички, които ме познават знаят за хубавата ми коса, но като пристигнахме тук в Канада, от стрес ли, от водата ли или пък заради В и К инсталацията, която имат тук, (която е била обект на коментар и тук във форума) започна един косопад, че не си е работа. Поради тази причина си поисках да ми донесат от БГ тази серия на Виши. Ефект имаше, но не бих казала, че е умопомрачителен. Имам обаче приятелка, която е ползвала серията в БГ и ефекта при нея е поразителен.
В момента се доверих на една тукашна серия (изцяло натурална), която ми беше препоръчана от продавачка (точно във Фармапри). Цената и е почти същата като на Виши. Продавачката беше страхотна и много информирана както за цялата козметична серия на Виши ( с която магазина не е разполагал), така и с качествата на наличните им продукти.
Може би ще е полезно, ако в темата ти се включат с мнения и други съфорумнички.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

уф и при мен беше така
2 пъти ни се запуши ваната - познай защо, собственикът вече ме мрази (не че ми пука де)
после малко се позакрепи пустата коса, ама аз взех да я мацотя с бадемово масло
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mama mia »

здравей аги!
аз съм доволна от серията за която говориш,при мен имаше голям ефект.днес ще прескоча до едно магазинче дето има много неща на деркос -виши(но ампулите казаха че ги няма в канада) но не си спомням какви бяха шампоаните и ще ти кажа има ли го и къде. а иначе косопада си е малко и на нервна почва,така че първо трябва да елиминираш дразнителя а после се прилага и козметиката.ако не го намериш защо не помолиш някой да ти го прати или донесе от БГ,хора пътуват постоянно.
Съединението прави силата!
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

преди около 100 год., още в БГ, косата ми капеше невероятно. Няма сезон, няма месечни цикли, капе си и това е. Дже се 1удех откъде имам все още коса на главата си. Та след 1000 церове (козметични, както и собствено производство тип мас, газ, яйца и др. п.) отидох на кожен лекар. Та се почнаха едни изследвания... накрая ми изписаха витамини някакви и Низорал шампоан :lol: Обаче това взе, че помогна. За известно време проблемът се оправи. Когато пак започна да капе, комбинацията не помогна. Но вече не беше толкова страшно. Някак си се урегулира от не знам какво.
Цялата тая пледоария :oops: беше за да ви кажа, че според нашите лекари капенето на косата може да се дължи на: нерви, зъби, гинекологични проблеми, разни жлезни (хаха) проблеми и т.н. Излиза, че ако някаква козметика помогне, си е чиста проба късмет :lol:

Та късмет на всички нуждаещи се!!!
Обичам да преча
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Накой ползвал ли е тези шампоани PHYTO ?

Изображение

Имат шампоан против косопад. Аз мисля да го пробвам, въпреки че напоследък нямам проблем.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Заключено