Кой искате да стане президент ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Кой искате да стане президент ?

Анкетата свършва на Нед Окт 29, 2006 2:34 pm

Не ме вълнува
13
30%
Сидеров
11
26%
Първанов
19
44%
 
Общо гласове: 43
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

Abe Volen Siderov hubavi idei kazva,ama za sajalenie sa neprilojimi.Pone ne v dneshno vreme.Osven tova ne triabva da se zabravia,che Volencho e chenge.
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Lub0 написа:Kolkoto pak do "organizacijata" EU, otkakto e sazdanena, warwi nadolu, za kakwo mislite che US tolkowa mnogo ja hareswat i podkrepjat priemaneto na nowi chlenowe? Sashtoto towa otslabwa ikonomikite na silnite igrachi, za smetka na slabite. Spored men nachaloto na kraja na EU shte zapoche s priemaneto na Turcija...
Абсолютно съм съгласна, като обаче смятам, че "началото" вече е поставено /не визирам България/.
Подобна хибридщина като ЕС едва ли може да просъществува качествено за дълъг период...

А иначе по темата - за Първанов съм - и мноооого ме вълнува !
Ако спечели тоя комплексиран шизофреник Сидерчо... и както Пловдив е с най-много гласове за него... ние тук сигурно ще се изпотрепем - честно! :evil: То и сега жандармерията нонстоп дежурят из циганските махали... въоръжени естествено, но мангалите стига да решат - ще ни отнесат като "куцо пиле домат".
Изображение
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Shto Siderov e po-goliamoto zlo li?
Mi shtoto e shantav.
Ideite mu se lushkat ot ochevadni gluposti do krajnodesni nacistki iztaplenia.
Edinstvenoto s koeto Bulgaria pravi vpechatlenie na zapad e otnositelnia vanshnopoliticheski razum. Sega ostava nekakav otkachalnik da stane prezident.
I smeshkata v sluchaia e che ako naistina stane, niama da si mradne prasta da posegne na malcinstvata po nikoj nachin shtoto she mu padne glavicata, no na zapad za poreden pat she vidat che bulgarskia izbiratel e maloumen.
ninaLILA
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:48 am
Местоположение: BC

Мнение от ninaLILA »

strashnoto e ne parvanov da specheli a fakta che siderov stigna do tyk,
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

MrGeek написа:
myha написа:...
Geeka ti za koi shte glasyvash,ako ne e goliama taina ??? :lol: :lol: :lol:
Муха, ако не си забелязал аз отдавна съм гласувал. За освобождаване на макар и малкото акъл, който ми е останал. :lol: :rotfl: :beer: :beer:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :haplio:
пак сме тук :-)
Заключено