Торенти в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
gsm
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2003 1:42 pm
Местоположение: Winnipeg, Manitoba

Мнение от gsm »

Ima logika v tova, koeto pishesh.
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

Takova pismo za "infrengement: i az poluchih, no ot Telus za filma Last Summer, koito svalh mislja ot DC++....vsashtnost mai imashe i vtoro i treto pismo,no e sam obarnala vnimanie za njakavi posledstvia....
Аватар
7George
Мнения: 9668
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Торенти..

Мнение от 7George »

Мога само да кажа, че откакто съм с SHAW в Калгари, ъплоуда ми с еMule хич не върви, но за свалянето проблеми няма.

Като бях преди с Роджерс в Нюфаундленд, беше различно.
А за свалянето на филми от торенти - нямам проблеми засега.

Мислех че проблема е от рутера, но май е от провайдера?
:thumbsup: :giavol:
Embrace your climate change!
vanko22
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 4:40 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от vanko22 »

I s e-mule to stavat zasechki.I az poluchih ot moiat provaider pisamce.Samo che te edva li zasichat uplouda,a direktno vijdat kakvo ste shervali,zashtoto ne men mi pisaha che nezakonno shervam softuer koito e sobstvenost na edi si kois i.A otnostno filtriraneto...ima go.Sega si igraem na kotka i mishka i si smeniame portovete. :lol: V nachaloto DC++ varveshe perfektno,no sled tova moje bi trafika gi e iadosal i me reznaha,no ot skoro pak neshto se opitva da trugne.Znam li moje da sum gi izlugal(edva li).
Na kriv emigrant,Kanada mu vinovna.I zatvariaite prozorcite,che vlizat mnogo muhi.
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

1. С Биткомет не сваля ли никой?
2. Има много програмки за сменяне на IP - iphider, hidemyip и т.н. те всъщност променят proxy-то. Ако си пуснеш програмката, тя ти направи прохи от Доминиканската република, Китай и т.н. и започнеш да дърпаш/ъплоуваш? Някой пробвал ли е?
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

1. Торент клиента няма значение
2. Ако доставчика реши да ти филтрира трафика, няма смисъл от проксита , нали пак през него минаваш, освен туй те се интересуват повече от разни ценители с по 100-200 GB трафик :)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

e аз стигнал трафик 80 гб един месец и веднага получих любезно писмо от Рожърс да се "стегна" щото това бил нормален трафик за една година , не за един месец :D ама аз какво да направя като гледам няколко предавания на Нетерра дето са по 500к/сек и ето ти готово, трафика отече :twisted:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Zarkov
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Яну 28, 2005 7:28 am
Местоположение: New Westminster

Мнение от Zarkov »

Благодаря за инфото!
Работата е ясна!
Pincher
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 4:15 pm
Местоположение: u kanadsko, do rekata v diasno

Мнение от Pincher »

provaiderite slediat otkaso trafika i raportuvat kadeto triabva. tova e poveche ot iasno. zatova se poluchavat preduprejdeniata. 8) :beer: :beer: :beer:
Заключено