Pritesnenie...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
rockcrew
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:05 am

Pritesnenie...

Мнение от rockcrew »

Zdraveite,

Znam che turpenieto e edno ot zaduljitelnite uslovia pri kandidatsvane po procedurata za emigracia. Vupreki tova, ne si spomniam, no naikoi be spomenal za poluchavane na 'tahikardia' v ochakvane na Godo - sirech na pokanata za interview. Izglejda che tozi 'tahicardichen sindrom e vseobsht' :)

Iskam da popitam dali ima hora koito sa podali dokumenti prez April i vse oshte chakat pokana za interview.
Pri men situaciata e takava:

Izprateni DCS - 19.04.06
Accuse de reception - 25.05.06

Vse oshte niamam haber v poshtata, a vijdam che hora podali po kusno imat pokana...:( Ima li niakakva logika pri izprashtaneto na pokanite? Ili zavisi koi administrator ti obrabotva dosieto i kolko burzo raboti? Kakvi li ne cherni misli mi minavat prez grabnachnia stulb, zashtoto mozuk i logichno mislene ne mi ostanaha :)

Dali da pisha mail i da pitam, ili da chakam turpelivo? :)

Blagodaria vi,

Rockcrew
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Лично мнение - няма проблем да ги питаш. Напълно нормално е да се притесняваш да не е загубено писмото, все пак има някакъв срок, в който трябва да потвърдите поканата (макар че би трябвало да се свържат с вас по телефона ако не го направите). Едно кратичко и любезно писъмце не вярвам да навреди. Успех :wink:
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Прати им мейл! Навремето и аз така усетих, че нещо ми липсва, след като всички наоколо взеха да си получават хаберите от Виена, та пратих мейл, веднага ми отговориха...И добре стана, че пощата се беше загубила мистериозно...
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

И аз гласувам за културно мейлче :)
rockcrew
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:05 am

Blagodaria!

Мнение от rockcrew »

Blagodaria vi!

Renseignements@micc.gouv.qc.ca - tova li e pravilnia adres za otpraviane na vuprosi?

Rockcrew
Аватар
toro40
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:19 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от toro40 »

Пиши какво са ти отговорили като ги питаш!
Късмет от нас !
19.05.2009 - DCS Vienne-за 2ри път
04.06.2009 - Accusé de réception
30.07.2009 - CSQ - без интервю
02.02.2010 - Документи Букурещ
22.02.2010 - Баркодове
17.03.2010 - Формуляри Медицински
=======
Светльо, Вики, Кари и Емо
Варна
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

По-тихо от водата, и по-ниско от тревата, с леко нагли нотки, но все пак твърде културно, се правиш на ударен с мокра кърпа, и ги питаш: ако обичате,бихте ли ми отговорили......и накрая - мноооого ви благодаря avant. Всичкото това на френски, щото им доставя удоволствие на хората да виждат, че имаме езикова грамотност, отговаряща на изискванията им. И не се сещам за причина, поради която да не ти отговорят! :wink: Късмет!
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

И ние сме от тези,подали през април DCS и всеки ден чакаме пощальона с трепет,но...поканата не идва.Затова съветвам също да напишете едно писъмце,ние ще сторим същото,но утре,защото сме си поставили срок.Та ако вече имате отговор-казвайте за да не стоим в мъгла до утре.
Изображение
rockcrew
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:05 am

Мнение от rockcrew »

Zdarveite,

Blagodaria za post-natite mnenia. I moia srok za pisane na mail, e utre :)

A za Frenskia, niama spor, shte triabva da se navurtiat edni vitievati frazi, kato amfibrozii meden, ta dano otgovoriat - adjeba zashto sme pusnati po tu4a ;)

I taka... goliamo chakane ei, goliamo otvariane na taia poshtenska kutia - panti ne i ostanaha...useshtam razvivane na sindroma - 'postwaiting-chuk'.

A Komsholuka, breh poshturiaha horicata s men...ne mi stiga moiata kutia, ta i v chujdite vzeh da nadnicham ;)

Pishete ako niakoi Aprilski kandidat s moia problem sushto e pisal i ima otgovor.

Do skoro Poshto-maniaci :)

Rockcrew
DEAS
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 12:30 pm

Мнение от DEAS »

Вчера изпратих email до Виена,но още нямам отговор,някой знае ли за колко време отговарят? :nenam:
DSC-31.03.2006
Accuse de reseption-19.04.2006
Интервю-27.11.2006 15.00h-neuspe6no
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

Ето ни с тата:днес получихме писмото-датата е 21.11.Направо ни изпревариха с часове.Щяхме да им пишем довечера.Предполагам,че тази седмица ще получат всички.
Изображение
rockcrew
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:05 am

Data-ta doide!

Мнение от rockcrew »

Zdraveite,

Dochakah i az pismoto s datata :)

DCS - 19.04.2006
Accuse de reception - 25.05.2006
Date d'entrevue - 28.11.06 - 10:00 h

A sega kusmet na vsichki!

Rockcrew
Заключено