Standart i sredna klasa dohodi v Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

Stoni написа:Мммм дааа, както всяко нещо така и "съвършенния обладател" явно се е развил благодарение на научно-техническата революция и вече е способен да влияе от разтояние и време на евнтуалните кандидати, за творби епични, за някои комични на последващите времена лирични, за другиго трагични :D
Но Йо,
не се претеснявай това е само зората на деня а нашия план е прет до самия залез и надявам се той да е прекрасен, както е прекрасен един друг истински залез. :wink: Впрегнали сме всички школи, и неволи да работят, чак и на дами голи сме им дали роли, и сме си готови. 8) :D
Добре. Спокойна съм така - за моята си свобода. :D 8) :beer: Дано очакванията ти да се оправдаят, Стони, и очакваният залез да съдържа по-малко тъга. Нали знаеш, че всеки залез е една малка смърт - смъртта на един отминал ден, който никога няма да се повтори. Дано всичко след него да е по-прекрасно от това, което е било. И аз се надявам денят след този залез да бъде по-красив! Искрено се надявам. Дано! И не мога точно тук да не ти изпратя това послание - Да бъде ден! Да бъде ден, Стони! :wink:

Чаровни усмивки,
Йо
"... и аз открих свободата, дивата соколова свобода, която ме остави без дъх, сякаш пред мен се откри един живот с вятър, слънце и гонени от вятъра облаци, живот, за чието съществуване не бях и подозирал." "Сенки в рая", Ремарк
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Stoni написа:Мммм дааа, както всяко нещо така и "съвършенния обладател" явно се е развил благодарение на научно-техническата революция и вече е способен да влияе от разтояние и време на евнтуалните кандидати, за творби епични, за някои комични на последващите времена лирични, за другиго трагични :D
Но Йо,
не се претеснявай това е само зората на деня а нашия план е прет до самия залез и надявам се той да е прекрасен, както е прекрасен един друг истински залез. :wink: Впрегнали сме всички школи, и неволи да работят, чак и на дами голи сме им дали роли, и сме си готови. 8) :D
Stoni zapochvash da zaprilichvash na kloyn v Cirk :))
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Stoni

Мнение от Stoni »

Joana написа:
Stoni написа:Мммм дааа, както всяко нещо така и "съвършенния обладател" явно се е развил благодарение на научно-техническата революция и вече е способен да влияе от разтояние и време на евнтуалните кандидати, за творби епични, за някои комични на последващите времена лирични, за другиго трагични :D
Но Йо,
не се претеснявай това е само зората на деня а нашия план е прет до самия залез и надявам се той да е прекрасен, както е прекрасен един друг истински залез. :wink: Впрегнали сме всички школи, и неволи да работят, чак и на дами голи сме им дали роли, и сме си готови. 8) :D
Добре. Спокойна съм така - за моята си свобода. :D 8) :beer: Дано очакванията ти да се оправдаят, Стони, и очакваният залез да съдържа по-малко тъга. Нали знаеш, че всеки залез е една малка смърт - смъртта на един отминал ден, който никога няма да се повтори. Дано всичко след него да е по-прекрасно от това, което е било. И аз се надявам денят след този залез да бъде по-красив! Искрено се надявам. Дано! И не мога точно тук да не ти изпратя това послание - Да бъде ден! Да бъде ден, Стони! :wink:

Чаровни усмивки,
Йо
Миии нека да бъде... :wink:
Stoni

Мнение от Stoni »

Stoni zapochvash da zaprilichvash na kloyn v Cirk :))[/quote]

Му,
Цирка наистина е пълен :D
Пълен та се пука по шевовете, от сутринта до момента съм продал 400 билетчета :wink: е няколко зепача си купуват по 3-4, ама, защо влизат след като хан хабер си нямат, за какво играе клоуна, като деца се хилят а носят душите на старци.
Предаде ме ти, но няма страшно обикновено е така в тази игра, важното е до досието ти да има достъп целия цирк.Който иска да те взима сега, даже и лустрация не е нужна. :D :beer: :beer:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Stoni написа:Stoni zapochvash da zaprilichvash na kloyn v Cirk :))
Му,
Цирка наистина е пълен :D
Пълен та се пука по шевовете, от сутринта до момента съм продал 400 билетчета :wink: е няколко зепача си купуват по 3-4, ама, защо влизат след като хан хабер си нямат, за какво играе клоуна, като деца се хилят а носят душите на старци.
Предаде ме ти, но няма страшно обикновено е така в тази игра, важното е до досието ти да има достъп целия цирк.Който иска да те взима сега, даже и лустрация не е нужна. :D :beer: :beer:[/quote]


Stoni ne sam predatel ,prosto vzeh da se proziavam ot otegchenie :)
Vse edno sam v niakakvo zapadashto se shoy :)
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Stoni

Мнение от Stoni »

Му, ЖИВИТА Е ШОУ, това ми стоеше някога на първата страница на тефтера.Всеки си има роля и си е играе.Аз сега съм клоун, ти ушето на клоуна, други са други, трети незнам!
Според мен е важно шоуто да продължи, но без сценаристи и режисьори, а ей така под и пред лицето на Бог.Само той има право да се бърка в това което сам е забъркал.Всички останали, застанали по между ни с него, творци-глупци-слепци да се натирят в трюмовете на кораба и извозят в тироара на историята.Инак нито батката,нито патката, нито шматката ще са хора, а ще са пионки на нечии чужди страсти и настрани гащи.

П.П. според една теория, не ръката на Бог е сътворила грешката човек
но той му дал душата но за това.......
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Stoni написа:Му, ЖИВИТА Е ШОУ, това ми стоеше някога на първата страница на тефтера.Всеки си има роля и си е играе.Аз сега съм клоун, ти ушето на клоуна, други са други, трети незнам!
Според мен е важно шоуто да продължи, но без сценаристи и режисьори, а ей така под и пред лицето на Бог.Само той има право да се бърка в това което сам е забъркал.Всички останали, застанали по между ни с него, творци-глупци-слепци да се натирят в трюмовете на кораба и извозят в тироара на историята.Инак нито батката,нито патката, нито шматката ще са хора, а ще са пионки на нечии чужди страсти и настрани гащи.

П.П. според една теория, не ръката на Бог е сътворила грешката човек
но той му дал душата но за това.......

za tebe jivota v internet prostranstvoto li e ?????????? :shock: :shock: :)
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Чатът е ТУК ... Темата вече счупи няколко рекорда, така че - катинар!
Заключено