Standart i sredna klasa dohodi v Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Eagle »

Lub0 написа:jovani, ти или си доста наивен или направо не си нормален...
Има и трета възможност. :) Просто си прави шоу . :wink:
Eagle
Напуснал форума
Мнения: 305
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 4:41 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Eagle »

anxeli написа:Джовани, хауядуинг :D !
Стига с тези плажове, облачно е вън 8), ами виж сега, ти отдавна не си наминавал, но тука едно много хубаво момиче дойде, Джоана, ей там по-нагоре е писало, ама учено, ама способно, красиво ... и в Торонто е вече ...
Помня преди време че другарка търсеше ти, пишете ми деца, дайте да уредим тази работа :smlove: .
Джоана, като видях че Джовани пак е прописал се сетих за теб, обърни му внимание, той е добро, богато, щедро, умно момче, обича красивото, пътуванията, само за Италия да ти заразказва :krila: ... Ще ти хареса Канада ако излезеш с Джовани ... ( предполагам де, аз не съм го правила :lol: )
Хайде, стига глупости за минали свършени времена, дайте нещо полезно да свършим :twisted: .


Предложението е изключително :rotfl: Наистина имаш високо IQ :wink: Аз бих добавил само, че трябва да им се намери кум :) И като виждам изключителната топлина, която се стеле между тях и батето, то би било изключително радостно ако батето им стане кум :rotfl:
Stoni

Мнение от Stoni »

c200 написа:jovani, всъщност аз се опитвах заобиколно да ти кажа да замълчиш от кумова срама.
Пък и явно има неща от миналото, които не знаеш и не искаш да научиш.

Не те познавам, затуй ще си спестя каквото ми е на езика, пък и Lub0 беше достатъчно директен.

П.С. Stoni може да е кукуруку, но на никого не пречи, а и е продукт на същата онази система, която са градили "честните комунисти".
Та не му дири толкова кусури, той по-скоро ти е огледален образ.
Замислете се, за царството на на лудите и може да разберете, че тези които Ви изглеждат луди, всъщност може да са оздравяли.
Само един факт.Човек, който е имигрирал през 47 г. от Кракозия и до днес жувее в Канада, в началото когато ми е разправял някои работи ми изглеждаше параноично но днес не е така.Много неща са видими но след като ти ги посочат или помислиш.
А на дървения философ не се учудвам, чудни сте ми Вие :beer:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Eagle написа:Предложението е изключително :rotfl: Наистина имаш високо IQ :wink: Аз бих добавил само, че трябва да им се намери кум :) И като виждам изключителната топлина, която се стеле между тях и батето, то би било изключително радостно ако батето им стане кум :rotfl:
Адски ще ми е любопитно да видя осъществяването на това в действителност, мухахахахахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Stoni написа:
Замислете се, за царството на на лудите и може да разберете, че тези които Ви изглеждат луди, всъщност може да са оздравяли. ....
A pak tezi, koito vi izglejdat normalni moje i da sa ludi :) ....

Dano ne e istina che ludnicite shte otesneiat ...
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

filipne написа:
Stoni написа:
Замислете се, за царството на на лудите и може да разберете, че тези които Ви изглеждат луди, всъщност може да са оздравяли. ....
A pak tezi, koito vi izglejdat normalni moje i da sa ludi :) ....

Dano ne e istina che ludnicite shte otesneiat ...
Sledovatelno ludite se misliat za NORMALNI :))))
haaaaaaa haaaaaaa
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Eagle написа:
Lub0 написа:jovani, ти или си доста наивен или направо не си нормален...
Има и трета възможност. :) Просто си прави шоу . :wink:
Точно.Как клъвнаха рибките само, а? :D :D
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Eagle написа:
Lub0 написа:jovani, ти или си доста наивен или направо не си нормален...
Има и трета възможност. :) Просто си прави шоу . :wink:
Това не е трета възможност, а втората - не е нормален.
Между другото не съм му чела нещата, само като го видя колко много пише и ми се отщява.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Е да де ,може човека да е с втора ,трета или пета самоличност ,важното е че е интелигентен и стои на високо .А това дали си прави или не гаргара с рибките е по малкото зло сравнимо със злобата и комплексарщината дето лъха от дребните душици,па били те и кандидат президенти или бивши комсомолски секретарки.
Бил Гейтс е върха. :P
Stoni

Мнение от Stoni »

Батка, в теб говори оня подяждащия системата ли или служителя и който имаше право да я подяжда а и на касичка :?:
Познавам мазните отношения на барманите и партийните величия, така както познавам железния юмрук на партията.Разбирирам те напълно.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ти си идиот бе момче,върви се прегледай и не обвинявай никого за това.
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

Eagle написа:
anxeli написа:Джовани, хауядуинг :D !
Стига с тези плажове, облачно е вън 8), ами виж сега, ти отдавна не си наминавал, но тука едно много хубаво момиче дойде, Джоана, ей там по-нагоре е писало, ама учено, ама способно, красиво ... и в Торонто е вече ...
Помня преди време че другарка търсеше ти, пишете ми деца, дайте да уредим тази работа :smlove: .
Джоана, като видях че Джовани пак е прописал се сетих за теб, обърни му внимание, той е добро, богато, щедро, умно момче, обича красивото, пътуванията, само за Италия да ти заразказва :krila: ... Ще ти хареса Канада ако излезеш с Джовани ... ( предполагам де, аз не съм го правила :lol: )
Хайде, стига глупости за минали свършени времена, дайте нещо полезно да свършим :twisted: .
Предложението е изключително :rotfl: Наистина имаш високо IQ :wink: Аз бих добавил само, че трябва да им се намери кум :) И като виждам изключителната топлина, която се стеле между тях и батето, то би било изключително радостно ако батето им стане кум :rotfl:
MrGeek написа:
Eagle написа:Предложението е изключително :rotfl: Наистина имаш високо IQ :wink: Аз бих добавил само, че трябва да им се намери кум :) И като виждам изключителната топлина, която се стеле между тях и батето, то би било изключително радостно ако батето им стане кум :rotfl:
Адски ще ми е любопитно да видя осъществяването на това в действителност, мухахахахахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Я, не бях влизала скоро в тази темичка. Отново е станало интересно. :rotfl:

Аз нямам нищо против Батето да кумува, стига той да се съгласи. :beer: Остава ние с Джовани да се харесаме, нали тъй. :wink: А, още сега казвам, моля всички сте поканени на представлението. :dance: (Добре, че Мухата започна преброяването, за да имаме списъка все пак.) Смятам дори за колоритност да поканим политици от всички политически сили, за да се види, че сме заровили томахавките и нагледно да се поясни, че чашките и паричките си ги менкаме от едни ръце в други (обмен да става), с разлика в периодите само. Конкретните лица са известни само на мен, освен, ако и Джовани няма някакви предложения за смесения състав. Събитието, разбира се, ще се охранява подобаващо, както си му е ред. Поверявам организацията на Стони. 8) Айде, дано всичко да върви по мед. А, забравих, на Анхели ще се повери специална роля - няма как, виновницата. Ще и се връчи и специален чек от 400 долара. :wink: И още нещо - Джовани, преди това не е зле да отскочиш за ония торбички с паричките, мойто момче. Ако сега не можеш, няма лошо да стане и на сватбено пътешествие. Тъкмо операцията ще се контролира от моите честни кафеви очи. :wink: :D :rotfl:

Чаровни усмивки,
Joana
"... и аз открих свободата, дивата соколова свобода, която ме остави без дъх, сякаш пред мен се откри един живот с вятър, слънце и гонени от вятъра облаци, живот, за чието съществуване не бях и подозирал." "Сенки в рая", Ремарк
Stoni

Мнение от Stoni »

Да ама не аз, след като затваряха баровете оставах с тия дето ти се хвалиш, че си бил,ние с теб бяхме отзад а ти излизаше само при повикване.
Те бяха с твоите благодетели дето разписваха съгласието кой ще е барман.
Пич нито един нямаше как да стане.
Дори мога и да предположа какво са работели, брат ти, ако си имал такъв....Всичко е по схема пич.А ти пионка, за каква независимост бъмкаш, сам градял, хм..
А аз не обвинявам, просто показвам.Други да обвиняват и съдят ако щат :D
Разкажи тез неща тук, на Док, ще му е много интересно.
Stoni

Мнение от Stoni »

А както виждам и живота във форума го потвръжава.Какво искаш още кумувай, батка :wink: :beer: :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Абе пич изпусни малко въздух,ако щещ върви изчукай нещо,дай го малко по лежерно,няма да оправиш света.
Лека нощ от батко ти. :beer:
Заключено