Положителните страни на живота в Канада.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Joana написа:Повече не искам да обсъждам нищо. Не знам защо непрекъснато се ровите в подробности. Точка. Никак не ми е интересно.
Еми Джоанке, дарлинг, ако излезеш под дъжда без чадър е много вероятно да се намокриш. Също така като пишеш мнения в публичен форум е много вероятно да бъдат обсъждани :D Защо понякога се обръща повече внимание точно на твоите ? Ми щото те заедно с още на 1-2 веселяци са най-измислено звучащи :lol:
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

Ами забавлявайте се тогава. Нямам нищо против. :P Обаче, Мите, темата май беше за положителните страни на живота в Канада, а не - "Положителното и отрицателното в живота на Joana". И "измислено звучащи мнения", особено, когато вие си развихряте фантазиите и добавяте пикантерии, никога неспоменавани от мен. Айде, приятна веселба. :lol:


Чаровни усмивки,
Joana
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Джоанка, шери, аз точно по темата дадох мнение в началните страници (в което ако не си забелязала опитах да разсея заблудата за положителните черти на "мекия климат" и "ненаселената територия"). Обърнах внимание на твоята скромна (но чаровна :P) особа когато се включи мощно по темата (като ТКЗС-трактор на нудистки плаж)
Joana написа:Батка, ама ти си много добре, бе човек - на розовата планета. Аз какво да кажа като идвам от Луната (според един изтъкнат форумник - Гийк му е ника)...
и още разни други такива силно полезни (и никак несвързани с личния ти живот) информации като филмовия продуцент дето те задявал и т.н. И после вика - що се веселите с мен и добавяте пикантерии :lol: А продуцента кви точно филми продуцира или да не питам за него щото тва сега е няква пикантерия дето си я измислям ?
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

Temata naistina beshe druga...
Mislja, che napadnahte Johana glavno po prichina na tova, che "istorijata i"
zvuchi izmislena....
Tova moze i da e taka, no moze i da ne e...ima hora na koito zivota proticha izvan ramkite na rutinata, na kojato sme sviknali...ako takav chovek e napusnal BG imenno zashtoto tochno tazi rutina okolo nego e bila neshtoto ot koeto toi/tja e iskal/a da izbjaga zashto ochakvate, che trjabva da se chuvstva komfortno tuk, naslazdavaiki se na sashtoto neshto v Canadski variant...
Nie govorim za cifri, no osven cifrite ima i drugi neshta, koito mogat da predizvikat diskomfort v zivota ni vapreki che kalkulatora pokazva 2+2=4.
Аватар
shantros
Мнения: 214
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 5:28 am

Re: Положителните страни на живота в Канада.

Мнение от shantros »

bg-help написа:Кои са положителните страни на живота в Канада?
Кои нейни плюсове я правят толкова желана и предпочитана пред други държави?
Ne se chuvstvash vinovna za tova, che si gei, tuk nikoi ne te sochi s prast zashtoto ima mnogo srodni dushi. Za sagelenie ima i dosta dolnoprpbni pederi.
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Canada

Мнение от hullboy »

ZDraveite

Kam Diana

Ne si chela dostatachno v аrhivite na foruma. Tam pise che Joana e vremenno v Canada i se vrasta da investira na moreto v hotelche. Planovete s bateto bili shodni i che dvamata se vrastali v BG.

Uchudvaneto mi bese goljamo kato vidjah che ot 42 stranitsi mnenja na Joana sa ostanali edva 12 stranitsi. Zasto tova momiche koeto kazva tolkova mnogo istini za BG, za Canada, za zivota, e iztrila 30 stranitsi polezna informatsia za novite imigranti?

Kak te da razberat sega istinata. A pak nie koito risuvame rozova Canada i lazem horata da doidat ne smeem i edno mnenie da iztriem.

Ako sam nov imigrant mnogo ste se zamislja po tozi vapros. Dori ste popitam Joana na L.S zasto go pravi.

Eto malko ot ostanalate mnenja na relanata , zеmnata, i neutralna Joana kojato iska da pomogne na novite imigranti.
Chetete barzo predi i tezi mnenja da izcheznat.

Priatno chetene.
Tuk ima info za binesmeni, standart na zivot, biznes, kapitali koito tekat prez ratsete na Joana

Ама моят бизнесмен разбра, че съм му изневерила (веднага се намери някой да му каже) и за да не ме убие ме натовари на самолета без детето и айде в Канада... Добре, че не чете в тоя форум. Щото, ако чете, тоя път няма да ми се размине...

Чаровни усмивки,
Joana

Забравих да кажа, че баща и е бизнесмен, ама тя е извънбрачна...
Joana

много ми се иска да ти я кажа, за да не ни приемаш като по-низши професионално, (още повече, че тази професия, там където аз съм се обучавала, беше достъпна само за избраници), обаче наистина не искам да си разкривам идентичността. А професията ми, dear, е една от най-престижните не само в България, но и в света......А Френската гимназия е само една част от най-доброто образование на България, което аз притежавам, dear............Вервай ми.
Joana

Иначе, то от детската градина момиченцата все ме недолюбват - момчетата искали с мен да танцуват на рождените си дни и все на мен ми били давали най-хубавите кукли.....И после все така си продължи - в училището, във френската гимназия (там беше жестоко, щото момчета бяха кът...), в университета, в работата....
Joana

Ходила съм за риба, обаче единственият улов, който съм реализирала е мъжки екземпляри на два крака (понякога в по-голямо количество от нужното, заради оня прословут профил, де.....Обаче при такъв богат улов, да ти призная, играта наистина се превръща от играчка в плачка,
Joana

Голям фен съм на тоя стил на живот. Ако ме светнеш как се получава скоростно, ще те възнаградя за консултацията (някъде писах, че съм нова и съм на старта, а търпението ми е нулево - капитали искам да текат през ръцете ми, капитали......
Joana

А бетето хич и не го пипам, Mr Geek, с него просто имаме идентични планове относно престоя в Canada и бъдещето в BG. Само дето той е на финала, а аз - на старта....И докато аз се върна да си въртя синджирчето на Слънчев бряг, той вече ще е купил всичките хотели и исках само да му се примоля да остави едничък и за мен.....
Joana

Hullboy
Последно промяна от hullboy на Сря Юли 26, 2006 8:27 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Изображение
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

bbb написа:Smeshnik. :lol:
Това изобщо даже не е вярно! Изследовател, така се нарича. :D
Hullboy, виждам, че искаш да се слееш с масата и един път заедно с многото да си срещу някой. :P Гледам и че доста си се вживял, чак и изследователски си подходил по отношение на Джоана и разбира се не си забравил моливчето, как иначе за къде без него. :P Зад едното ушенце ли го слагаш само или си имаш резервно и за другото? :oops:
Джоанке злато моме, не ти ходят тия теми, много сериозна ставаш, а така не бива. :wink: Но щом такъв знаменит екземпляр като hullboy е подходил така проучвателно по отношение на теб мога само да отбележа, че риболова е успешен. :twisted: :D
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Re: Canada

Мнение от Joana »

hullboy написа:Uchudvaneto mi bese goljamo kato vidjah che ot 42 stranitsi mnenja na Joana sa ostanali edva 12 stranitsi. Zasto tova momiche koeto kazva tolkova mnogo istini za BG, za Canada, za zivota, e iztrila 30 stranitsi polezna informatsia za novite imigranti?

Ako sam nov imigrant mnogo ste se zamislja po tozi vapros. Dori ste popitam Joana na L.S zasto go pravi.

Hullboy
Hullboy, добре ли си, момче?
Няма нужда да ме питаш на ЛС - изтрих мненията точно поради тази причина, която в момента ми изтъкваш на преден план - детективските ти изпълнения. Изтрих ги в момента, в който Стони заяви, че разполага с информация за мен. Следващата партида изтрих, когато Гийка заяви, че има начин да се снабди с информация за мен (той, разбира се, намекваше за друг начин - компютърните си познания, но съм се информирала достатъчно добре, за да знам, че няма да успее да се снабди с желаната такава). Ще изтрия и следващите, тъй като достатъчно ясно ми показвате, че имате намерение да злоупотребявате с участието ми в дискусиите. Hullboy, като си толкова интелигентен, защо не искаш да уважиш волята на другия? Защо ли аз не се ровя в ничии постинги?! Дори да научиш коя съм, нищо няма да спечелиш. Нали си бизнесмен, каква ти е далаверата тогава?

Чаровни усмивки,
Joana
Stoni

Мнение от Stoni »

Положителните страни на Канада са, че можеш да държиш всеки КРАКОЗИЯНЕЦ на такова разтояние на каквото си искаш и той не е в състояние да направи нищо и това го слага там където му е мястото :idea:
Липсата на ВЕЛИКОКРАКОЗИЯНЦИ е ВЕЛИКОПОЛОЖИТЕЛНО, за което си струва да си запазиш място тук във вечните ловни полета, където в КРАКОЗИЯ примерно и там няма спокойствие за обикновените хора :idea:
Тук лайното е лайно, човека човек а кракозиян е МНОГО ЗИЯН :beer: :beer: :beer:
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Джоанке злато моме, не ти ходят тия теми, много сериозна ставаш, а така не бива. Wink Но щом такъв знаменит екземпляр като hullboy е подходил така проучвателно по отношение на теб мога само да отбележа, че риболова е успешен. Twisted Evil Very Happy
Само дето не Хълбой е тръгнал за риба, ами напроптив:
.....

P.S. hullboy, абе ти зает ли си - нещо взех да ти хвърлям око - с тия яхти и скъпи автомобили... Wink Laughing Laughing Пък си и в столицата, така де... Wink

Чаровни усмивки,
Joana
Някой надуши пачката и .....
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Stoni написа:Положителните страни на Канада са, че можеш да държиш всеки КРАКОЗИЯНЕЦ на такова разтояние на каквото си искаш и той не е в състояние да направи нищо и това го слага там където му е мястото :idea:
Липсата на ВЕЛИКОКРАКОЗИЯНЦИ е ВЕЛИКОПОЛОЖИТЕЛНО, за което си струва да си запазиш място тук във вечните ловни полета, където в КРАКОЗИЯ примерно и там няма спокойствие за обикновените хора :idea:
Тук лайното е лайно, човека човек а кракозиян е МНОГО ЗИЯН :beer: :beer: :beer:
пък ти си много пян :lol:
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

iliana написа:
Джоанке злато моме, не ти ходят тия теми, много сериозна ставаш, а така не бива. Wink Но щом такъв знаменит екземпляр като hullboy е подходил така проучвателно по отношение на теб мога само да отбележа, че риболова е успешен. Twisted Evil Very Happy
Само дето не Хълбой е тръгнал за риба, ами напроптив:
.....

P.S. hullboy, абе ти зает ли си - нещо взех да ти хвърлям око - с тия яхти и скъпи автомобили... Wink Laughing Laughing Пък си и в столицата, така де... Wink

Чаровни усмивки,
Joana
Някой надуши пачката и .....
А тук някой май ревнува. :P

Тая тема взе да става много интересна. Пишете, пишете, не се стеснявайте, тук сме все свои хора. :wink:
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Jane написа:
А тук някой май ревнува. :P

Тая тема взе да става много интересна. Пишете, пишете, не се стеснявайте, тук сме все свои хора. :wink:
:D :D :D
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Stoni

Мнение от Stoni »

ts, Ц не съм пиян а съм си засмян.
:D
Заключено