NE PATUWAITE S OLIMPIC!!!!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Flanker
Мнения: 389
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 10:08 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Flanker »

Canuck написа:...... I razbira se s Air Canada, kogato imat saotvetnata destianciya, shtoto nali tryabva da podkrepyam rodnata ikonomika! :lol: ......
To specialno s Air Canada mai shte podkrepyash ikonomikata na Hong Kong otkadeto e noviya i majoritaren sobstvenik (i spasitel ot falit)!!! :lol:
mira
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:43 am
Местоположение: Québec

Мнение от mira »

Papi, mnogo sajaliavam, 4e i na teb ti se e slu4ilo podobno kato na nas premejdie. Vse pak dpbre, 4e ne sa ti vzeli parite, 4e vra6tane niama.
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

...
Последно промяна от Blue Passion на Пет Апр 30, 2004 9:00 pm, променено общо 1 път.
Аватар
anakim
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2003 5:59 am
Местоположение: Canada Quebec Montreal

мамка им грацка

Мнение от anakim »

Tova vizantisko pleme si izbiva kompleksite varhu nas , no vsi4ko se vra6ta taka 4e edin den 6te si platiat za giavilaka !
Muzi
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 5:39 am

Мнение от Muzi »

Imam vapros kam tezi, koito sa patuvali s KLM: dokolkoto znam v Amsterdam se chaka v tranzitna zala, moje li ot tam da izljaza za malko za da si vidja prijatelite v Amsterdam ili pone tjah da gi pusnat!

I oste nesto ako imam zakasnenie na poleta ot SF i ne stigna navreme za vrazkata v Amsterdam kakvo stava po natatak? Cestno da si priznaya do sega ne sam patuvala s prekachvaniya i neznam. A ste patuvam prez fevruari i ima veroyatnost meteorologichnite ulsovija da ne sa ot naj blagoprijatnite za sutreshen polet.

Veseli praznici
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

Muzi написа:Imam vapros kam tezi, koito sa patuvali s KLM: dokolkoto znam v Amsterdam se chaka v tranzitna zala, moje li ot tam da izljaza za malko za da si vidja prijatelite v Amsterdam ili pone tjah da gi pusnat!
Zdrasti Muzi! Po princip si prava za tranzitnata zona no nyama nikakav problem da izlezesh v Amsterdam. Nie kakvo napravihme - pusnahme si golemiya bagaj direktno za Montreal oshte ot Sofiya i kato kacnahme v Amsterdam parvo namerihme gishetata na KLM za da si chekirame biletite za sledvashtiya polet i izlyazohme da vidim grada. Izlizaneto stava prosto kato si dadesh pasporta na mitnicheskoto gishe, pitaha ni zashto iskame da izlezem (kazahme che shte razgledame grada) i ni udariha pechata za vlizane v Holandiya. Posle na vlizane pak pass control s pechata za napushtane na stranata i skener na racnniya bagaj, ot tam direktno na terminala za poleta. Imaite predvid che ponyakoga gi smenyat. Nie kato kacnahme beshe obyaven edin terminal za KLM-skiya polet, a posle kato vlyazohme se okaza che e smenen. Taka che si predvidete malko poveche vreme za da nyama nepriyatni iznenadi v poslednata minuta. Kato si chekirate biletite poiskaite si mesta do prozorcite - po tozi nachin shte si spestite nashiya losh opit s vatreshnite sedalki na chetvorkata. I nie si poiskahme, no se okaza che nyamat svobodni - mai povecheto hora mogat da si izbirat mestata kato si kupuvat biletite, no ne i kato si gi kupuvash ot BG :?
Inak i az sam na mnenie kato Maverick che bih letyal i s cargo polet stiga da e evtino, no shtom se rasy tolkova pari za renomirana kompaniya mi se shte da patuvam malko po udobno - nyamam pretencii za koi znae kakav komfort, no pone da disham spokoino i da pomradvam otvreme na vreme, a ne da se chudya kade da si sloja krakata i kak da ne dam na patnika pred men da si pusne sedalkata zashtoto togava pak shte sam kato v skafandar! :D :D :D
Lek pat i priyaten polet!
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

Maverick написа:Blue i ik,
4estno boli me za sedalkite,
Gotov sum da letia s kakvoto i da e(moje i s cargo turboprop kato na snimkata),samo da e po-evtino. :D :D :D
Absolyutno sam na edno mnenie, no kato se rasish za "renomirana" kompaniya se ochakvamalko po renomirano obslujvane i az bih letyal s antonovcheto stiga da e po evtino pak koshte i varhu sandak ili na poda da sedya - golyam fan sam na leteneto taka che hichne mi puka!

P.S. Snimkite ti li si gi pravil ili si gi kopash ot nyakade (pitam zaradi AN-12, drugite sa po lesni za namirane). Ako sa tvoi moga da kaja samo pozdravleniya!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Blue Passion написа:МД11 по мое мнение е най-грозничък от всички,но като се замисля,той пък предлага оптималния вариант в разположението на седалките :D От плана с разположението на местата в самолета който дава КЛМ в сайта си,е видно че има една редица от по два реда седалки,една редица от по три реда и една с четири реда седалки!Избора е доста голям в това отношение,за разлика от другите самолети при които най-често срещаното разположение на седалките е или 2 по 2 реда,или 2 по 2 реда + 1 от 4 реда,или 3 по 3 реда.Е разбира се има си и изключения,но то си зависи от размера-животното 747 на Бойнг има общо цели 10 реда седалки-2 по 3 реда + 1 от 4 реда :D Най -важното обаче според мен си е сигурноста на отделните машинки :D Дано тази на МД11 е сред най-сигурните :roll: Приятен полет на всички на който им предстой да летят :beer: :wink:
Аз търсих на сайта на KLM и не можах да открия разположение на местата в самолета. В сайта за проверка на резервации - www.checkmytrip.com, e даден самолета MC DONNELL Douglas с различно разположение на местата - две до прозореца вляво, пет в средата и две до прозореца вдясно.
На какво да вярвам? :shock: :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

...
Последно промяна от Blue Passion на Пет Апр 30, 2004 8:59 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

P.S. Snimkite ti li si gi pravil ili si gi kopash ot nyakade (pitam zaradi AN-12, drugite sa po lesni za namirane). Ako sa tvoi moga da kaja samo pozdravleniya!
Ne sam az ik,kopnah gi ot edin ot liubimite mi saitove airliners.net.
Oba4e smiatam da napravia to4no takiva li4no.
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

Maverick написа:
Oba4e smiatam da napravia to4no takiva li4no.
Stiskam palci i chakam da vidya rezultatite! Neshto protiv da poraziskvame nad tyah? :D :D :D
Заключено