Ще ви допуснат ли във Федерална Канада ако ...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Hristova
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 2:59 am
Местоположение: Vancouver

Ще ви допуснат ли във Федерална Канада ако ...

Мнение от Hristova »

Здравейте, съфорумци!!! Моля, ако сред Вас има "хора с опит" по въпроса, да споделят. Казусът е следният: извървял си процедура за Квебек, получаваш виза, и кацаш някъде извън Провинцията, за която си одобрен, с намерението да опиташ първо Федералния живот.
Какво става с теб на имигрейшън-а на летището и търпиш ли някакви последствия от решението си? Отразява ли ти се това негативно на намерението да влезеш в страната или те оставят да действаш "безнаказано"?
Мнението Ви е важно за мен!
Благодаря! 8) :?: :roll:
01.04.05 - DCS - Vienne
14.06.05 - интервю
12.09.05 - Изпратени док. в Букурещ
03.11.05 - получени бар-кодове
20.12.05 - получени медицински
05.01.06 - направени медицински
12.01.06 - OK
22.02.06 - покана за визи
11.03.06 - ВИЗИ
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Tozi vapros e zadavan pone edin milion pati, za6to ne probva6 s tarsa4kata?
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

Отговора се намира след натискане на бутончето "Търсене" :wink: Накратко - па'д проблем.
Hristova
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 2:59 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от Hristova »

Вероятно не се изразих достатъчно добре - моля за мнение онези, които имат личен опит в това...
01.04.05 - DCS - Vienne
14.06.05 - интервю
12.09.05 - Изпратени док. в Букурещ
03.11.05 - получени бар-кодове
20.12.05 - получени медицински
05.01.06 - направени медицински
12.01.06 - OK
22.02.06 - покана за визи
11.03.06 - ВИЗИ
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Hristova написа:Вероятно не се изразих достатъчно добре - моля за мнение онези, които имат личен опит в това...
аз имам личен косвен опит
ако имаш достатъчно пари за федералната - нямаш проблем 100%
ако ли не, пак нямаш проблем ама може да се заядат.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Не знам защо реши, че хората които са отговорили нямат личен опит в това, но нека да кажа и аз - няма проблем. Имам личен опит в това.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Hristova написа:Вероятно не се изразих достатъчно добре - моля за мнение онези, които имат личен опит в това...
Госпожо Христова,не мога да ви разбера.Защо веднъж след като ме попитахте в лично съобщение и ви отговорих изчерпателно,че няма проблеми да кацнете където и да е продължавате да се притеснявате и да пускате тема по този въпрос,който междудругото е обсъждан многократно във форумите на БГканада.
Док............. :?:
TROUBLEMAKER
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

Hristova написа:Вероятно не се изразих достатъчно добре - моля за мнение онези, които имат личен опит в това...
:? Ох и на теб няма да ти лесно тук с този манталитет :roll:
Hristova
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 2:59 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от Hristova »

Dok, с цялото си уважение към теб не разбирам защо се идентифицираш с целия форум? Това, че съм ти пратила запитване в лично съобщение и че си ми отговорил с няколко думи (20) за мен не е изчерпателен отговор.
Идеята ми беше да видя повече мнения по въпрос, който е важен за мен, нали това е идеята на форумите, да си помагаме с каквото можем.
Нека ако не можем да бъдем полезни някому, поне да не му пречим!
01.04.05 - DCS - Vienne
14.06.05 - интервю
12.09.05 - Изпратени док. в Букурещ
03.11.05 - получени бар-кодове
20.12.05 - получени медицински
05.01.06 - направени медицински
12.01.06 - OK
22.02.06 - покана за визи
11.03.06 - ВИЗИ
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Hristova написа: Нека ако не можем да бъдем полезни някому, поне да не му пречим!
Аз не видях някой да ти пречи, казаха ти какво да направиш, за да получиш изчерпателене отговор на въпроса си. Хората с "личен опит" надали изгарят от желание да го споделят за 1132-ви път. Тези, които ти отговориха, просто го направиха кратко и ясно: "не, няма да имаш проблем!". Пуснах в търсачката въпроса ти и ето отговора, сега ми кажи и на мен, че ти преча, нямам нищо напротив.

тема
тема

Не ми се търси още, може би няма да е зле да си помогнеш малко и сама :twisted:
Let it go...
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Hristova написа:Dok, с цялото си уважение към теб не разбирам защо се идентифицираш с целия форум? Това, че съм ти пратила запитване в лично съобщение и че си ми отговорил с няколко думи (20) за мен не е изчерпателен отговор.
Идеята ми беше да видя повече мнения по въпрос, който е важен за мен, нали това е идеята на форумите, да си помагаме с каквото можем.
Нека ако не можем да бъдем полезни някому, поне да не му пречим!
Опитах се да ви бъда полезен госпожо и надявам се съм бил.
Поне до колкото можах на базата на личния ми опит.
С уважение:
Док..........
TROUBLEMAKER
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Interesno iavlenie e tuj "Cheti vav foruma",
abe dzanam otde znaete che ne e chela zenata, moze da ne i e dostatachno i pak da iska da chovarkne temata.
Interesen moment e i "Az kazah", mi to edna ptichka prolet ne pravi, kolkoto poveche tolkova po dobre.
Osven tova i az ne bih hvanal dikish na stari obsazdania a bih popital presno info da mi kaze kojto pozelae, kojto ne moze prosto da podmine.
:) :?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Жена,не се подвеждай на мненията от форума ,рискуваш да ти изиграят лоша шега .Прати ми лично съобщение и 1000 долара по сметка 35......69 и аз ще ти кажа истината.Освен това гледам на карти,развалям магии и предсказвам бъдещето.Не вземам скъпо.
Леля ти Параскева. :D
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

bateto написа:Жена,не се подвеждай на мненията от форума ,рискуваш да ти изиграят лоша шега .Прати ми лично съобщение и 1000 долара по сметка 35......69 и аз ще ти кажа истината.Освен това гледам на карти,развалям магии и предсказвам бъдещето.Не вземам скъпо.
Леля ти Параскева. :D
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee - tozi ekzempliar oshte li e tuk? Bate, ti ne si li nameri rabota - veche poveche ot polovin godina be bratle, che si pochnal i da prosish tuka? I ne sa te iztrili ot foruma?!?!?! Ocharovan sam. Oshte li se oplakvash i pluesh? Vzemi si nameri rabota be choveche...az pak shte proverq sled polovin godina....horata doktorati zashtitiha veche, a ti oshte se motaesh...i sigurno si oshte po-nedovolen. Hmmm

I sega - tiq deto mnogo znaqt kakvo imalo nazad vav foruma i kade e butona TARSI. Neshtata vse pak se promenqt, hubavo e chovek da se podsiguri s priasna informacia, taka che kato shte davate takiva "saveti", po-dobre minete na sledvashtata tema, ili po-skoro v JUNK.

Hristova - az minah procedurata za Quebec. Napravo kacnah v Toronto i dosega si jiveq tuk bez problem. Biah s dva pati po-malko pari ot minimuma za federalnite, no niamah nikakav problem. I kakto kazva Kolio - da doidesh tuk - NP, no ako si s po-malko pari - moje i da imash problem. Taka che, nameri niakakva bankova referencia, koqto da pokajesh kato dopalnitelen dokument, ako se zacheknat oniq na letishteto. I kasmet.
Ako ima nqkoi s po-presen sluchai, neka pishe...shte e polezno.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

О,Гез къде се беше загубил бе човек,бях се запритиснил за теб.Викам си кво направи това момче ,в някой контакт ли бръкна с мокри пръсти та се покри.Сега съм спокоен имам даже една добра новина за теб.Вече не съм безработен,наскоро изкарах един проф. курс и взех лайсън за Поставяне на Ливанска примка ,минах и успешно стажа в Монтреал и другия месец съм на първо задгранично гастроли в Торонто,ще започна от Северен Йорк,така че много много недей се мота по банкоматите.Да не кажеш после,че не съм те предупредил. :D :D :D
Заключено