Обмен на деца по празниците

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
sveto
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 9:34 pm
Местоположение: Монтреал

Обмен на деца по празниците

Мнение от sveto »

Задават се празници с доста почивни дни и който има малки деца, сигурно почва да се чуди какво ще ги прави през цялото това време. Да им осигуриш забавления дори и самчо за събота и неделя е доста изтощаващо, а при толкова празници сигурно ще издивеят от скука в къщи.

По този повод ми дойде интересна идея. От известно време с едни приятели, живеещи наблизо, които имат момиченце на 7 години като нас, разработихме следната система - едната събота или неделя едните родители взимат другото дете на гости и двете деца целия ден си играят заедно и се забавляват. Следващата събота това става у другото семейство. Предимството е, че на всеки му остава по една събота на спокойствие да си свърши някои неща, а и разчистването на хаоса след играта е два пъти по рядко :lol:

Затова предлагам който се интересува от тази идея, да обяви във форума възрастта на децата и района в който живее. Ако има други желаещи, могат да се свържат и да се запознаят. Ако децата се сработят, обмяната на деца може да стане традиционна.

Давам личен пример - живея до Ботаническата градина и имам много сладко момиченце (най-хубавото в света, разбира се :lol: на 7 години)
Който иска да се видим на по едно кафе (може и с водка :wink: ) да ми пише на sveto@videotron.ca

Светльо
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Идеята си е страхотна.Жалко,че не мога да се включа :(
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Riba
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:50 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Riba »

Ami ideyata ti e chudesna.....moi priyateli redovno go razigravat nomera i rezultata e.....vsichki sa dovolni ....
Obache nie s bebetata...shte tryabva da poizchakame.... :)
Inache....kafe s vodka....moje.... :)
Pozdravi... :) :) :baby:
Заключено