parvi snyag

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

parvi snyag

Мнение от bateto »

Chestit parvi snyag na vsichki,ne obicham zimata i snega ,no mi stana drago na dushata ot toya snyag ,pone malko da zamaskira groznata kafyavosiva kartinka na zaobikalyashtata ni sreda sled kato okapa zelenoto po darvetata.I dneska si kazah ,che ima polza i ot nego ,tricvetieto e po priyatno za okoto i ne tolkova tyagostno nastroenieto mi ot zaobikalyashtiya me kich i bezvkusica.
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Re: parvi snyag

Мнение от anicata »

Bateto,i tuk dnes zavalia za 1-vi put! No stana stranno-vali nai-mnogo v uijna BG /plovdiv,Sandanski/,a v Sofia niama i gram sniag! Az sam vtreshtena ot tazi situacia.Obiknovenno v Sofia zavaliava parvo,abe moje i da barkam ,ama tuk tendencia da valne sniag niama ,a v Samokov veche imat 30 sm! Mnogo e stranno neshto da se sluchva v darjavata i tova da ne e v Sofia!

Aide do skoro!
Изображение
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

I tuk ni iznenada ,obiknovenno idva ot zapad ,a toya pat ot iztok -Boston,New York.Sega izlizam za rabota ,dano sa hvarlili sol,che snoshti kato zavalya si beshe kato na bobsley po ulicite na Mtl.,yavno i tuk imat sashtiya problem s ;zimata pak ni iznenada;
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Едва ли може да се каже,че е първи сняг,защото прехвърча отдавна,но е първият сериозен сняг наистина...Мен не ме зарадва особенно,защото сутринта едва си изчистих балкона и колата.Тя е бяла и се слива със снега,а като се има впредвид,че беше до половина затрупана,едва я открих... :D
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 8:35 pm, променено общо 1 път.
Бона
Мнения: 92
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 12:46 am
Местоположение: Отава, Онтарио

Re: parvi snyag

Мнение от Бона »

anicata написа:... Mnogo e stranno neshto da se sluchva v darjavata i tova da ne e v Sofia!

Aide do skoro!
A-a, iavno e vreme da smenim stolicata :lol:
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Bona ni ta znam kuv si il k'va ama si ot nashte majna. Ako se smeni stolicata se vrushtam obratno. To ne moje Loko da kurti nared, Plovdiv da e stolica i da niama koj da se radva na kiselite fizionomii na sofianci. Kopeleta ne se surdete prosto se razmechtah neshto.
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Изображение
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Ei,maini/Plovdivchani/!!

Neznam dali mi lichi ,ama na men Philibeto mi e slabost, Varna sashto! Stolicata ni e dosta grozna,tova nee taina!
Ai doskoro!!
Изображение
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

bate kak moje snega vas da vi iznenada,nas da ,ama vas.....podgriavaite lopatite :D
Заключено