Malko humor

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Malko humor

Мнение от Niki »

Stava vupros za Italia i Evropeiskia sajuz, no na men strashno mi napomnia za mili rodni kartinki. :D :D :D

http://stale.xko.cz/EUROPE-ITALY.swf
Аватар
Pako
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 12:50 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Pako »

Ето още от същата серия!
http://www.bgcanada.com/oldforum3/viewtopic.php?t=2036
:lol:
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

ROFLMAO :lol:
qjte PIZZA i MAKARONIIIIIIII
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

ey, zatova i az se kefya na italianskata kuhnya, ezik i jeni, ama ne i na navicite im, koito mnogo mi napomnyat bugarskite. E, pone da se uspokoim, che ne samo v bg e taka. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Filmcheto naistina e kato za BG.
A ne sum mnogo syglasen, 4e i v Italia e taka.
Pone za dvijenieto po puti6tata i za presichaneto - 4akat si te i ti praviat miasto kakto i v Montreal.
A v po-malkite grad4eta i predgradiata na po-golemite horata te pozraviavat po ulicite i sa super lubezni

Eh Italia, Italia.....
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

eh keeper-e
i ti li kopneesh za Italia?
Brei ama nie mnogo shodni wkusowe sme imali :lol:
weche pochwam da se pitam dali ne naprawih po-loshiq izbor ?
pyk i italianskiq za e dosta po-lesen ot shibaniq frenski
Tam za 3 meseca nauchih tolkowa italinaski, kolkoto tuk i sled edna godina w kofito nqma da znam.

pyk i na tqh futbola im e w krywta (kato na nas dwamata :wink: )
a na tezi tuk im dai nekakwo rygbi i beizbol. Po-typi sportni stranici ne sym wijdal daje i edno wreme u westink "naroden sport", deto struwashe 5 stotinki (tam pone imashe rezultatite ot "A" i "B" grupa). Tuk-tame nqkoi zabluden italianec shte obleche flanelka na Lazio, Milan, Juve i s towa se swyrshwa futbola w Quebec :cry: ...
P.S. Ti izrqzwashe li si snimkite na otborite ot "Start"? Ei kwi wremena beha :lol:
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Някой да помни следното стихче:
"Гробелар, който много обича да излиза.
Стойчо два гола му наниза!" :))
Става въпрос за Ст.Младенов и за мач ЦСКА:Ливърпул 2:0 на Народна Армия. Малееей какви детски спомени!
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Heii, Ssttoo, nai-posle i ti se vkliuchi vuv futbolnata tema :).
Mai mnogo gi razburkahme temite dnes, ama vajnoto e diskusia da stava.

Subirah az, daje imah kum 900 otbora izriazani ot Start, vseki vtornik ve4er se 4aka6e s netyrpenie novia broi. A vuv vtornik izlizashe i broia na spisanie PIF, 4e beshe i na frenski dori :).

A tova za Grobelar si go spomniame, makar i smutno. Malko po-iasni sa spomenite ot pobedata nad Bayern. A o6te po-presni sa ot gola na Stoichkov (koito beshe dosta spomenavan naposleduk) na Nou Kamp, makar 4e togava Barselona ni opuka..... No kato se zamislia, tozi gol moje bi dade nachaloto na onova super liato '94. Osven 4e biahme abiturienti, kandidat studenti i t.n. s eradvahme i na futbolnite podvizi...

No da si doida na dumata - dnes CSKA za poreden put razo4arovaha i si mislia, 4e slabata im igra ne e bila takti4eski hod i za sujalenie Galatasarai otnovo 6te byde nepreodolimo prepiatstvie za bulgarskite otbori kum taka me4tanata shampionska liga. I dokato CSKA kupuvat na kilogram brazilci, Levski kupuvat sys sy6tata miarka nigeriici, a Litex rumunci i t.n., noviat Stoichkov 6te dreme na rezervnata skameika, za da zavurshi karierata si v klub BIAD kakto naposleduk se sluchva s goliam broi ot bulgarskite talanti.
Malko se otplesnah, no futbolyt vinagi mi e bil bolna tema....
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Мнение от Niki »

Pako написа:Ето още от същата серия!
http://www.bgcanada.com/oldforum3/viewtopic.php?t=2036
:lol:
I tova e gotino . :D :D

Eto o6te edno,makar i s druga tematika: Miss World 2002

http://dailyfunny.co.uk/power%20point/M ... 202002.ppt
Заключено