Въпрос №2

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
shantros
Мнения: 214
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 5:28 am

Въпрос №2

Мнение от shantros »

Може би това е последната тема която пускам в този форум :metro:

Защо в Канада е желателно да се отбягват контактите с БЪЛГАРИ ?
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Re: Въпрос №2

Мнение от Doktora »

shantros написа:Може би това е последната тема която пускам в този форум :metro:

Защо в Канада е желателно да се отбягват контактите с БЪЛГАРИ ?
Започваш опасна тема Шантрос!
Бих могъл да ти изброя поне пет шест основателни причини ама не искам да разлайвам форума.
И все пак от българи до българи разлика има и то голяма.
Естествено,че и там има свестни хора както и боклуци.
Като навсякъде е.
Номера е да си намериш макар и малко но стабилни българи за приятели/компания/ там и да избягваш ненужните контакти с някои други представители на БГ общността в Ка.
Съвет:
И колкото по-малко говориш по тези теми толкова по-добре щото и така някои хора не те харесват а сега сигурно ще гракнат съвсем.
Док.......
П.С.
Има една английска поговорка:
"Никога не казвай никога!"
TROUBLEMAKER
Аватар
shantros
Мнения: 214
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 5:28 am

Мнение от shantros »

Докторе, въпроса си дойде от само себе си след като размених няколко постинга с една съфорумка от голямото добро утро в този форум:idea:
Дали някой ме харесва или не, това не е мой проблем :idea: , аз нямам за цел да съм харесвана от всички :wink:
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

shantros написа:Докторе, въпроса си дойде от само себе си след като размених няколко постинга с една съфорумка от голямото добро утро в този форум:idea:
Дали някой ме харесва или не, това не е мой проблем :idea: , аз нямам за цел да съм харесвана от всички :wink:
За какво голямо доброутро говориш?
Същата ли беше тази дето ни заплашваше ако и паднем в ръчичките а също и на нейния бъдещ съпруг и бъдещ доктор в някакъв Торонтски хоспитал?
Бях потресен :shock: :shock: от този постинг ама се замълчах щото си имам принцип да не се бъркам там дето се карат две или повече жени.
Видях и как ти преместиха постинга в Джънка одеве.
Разбрах всичко.......ама хич да не ти пука!
Лично аз не смятам да охарактеризирм никого.Хората не са глупави и сами могат да си преценят кой кой е във форума.
За твое успокоение само мога да каже,че не се чувствам омерзен от факта,че след оная сладка полемика с теб отнесохме по едно предупреждение за БАН.Напротв!Даже ми беше много приятен разговора с интелигентен човек като теб.Няма значение,че сме защитавали различни позиции.
Докато за разправиите с египтянина.............е там човек може да се оцапа.
А темата която си пуснала е много интересна!
Въпросът е колко души ще се престрашат да си кажат истината.
Док...........
TROUBLEMAKER
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

1. Канада няма значение - и в България става за нещо 1 на 10
2. Националността няма значение - и като не са българи, пак става 1 на 10
3. бях писал преди че във форума пишат 40 човека, значи стават 4, дотука сме трима :-)
Последно промяна от c200 на Вто Авг 16, 2005 7:09 am, променено общо 1 път.
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
shantros
Мнения: 214
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 5:28 am

Мнение от shantros »

В интернет пространството малко трудничко би ми ги видял зъбките/но те уверявам,че са добре поддържани,защото уважавам хора с поддържани зъбки/,но някои от знатните мъже в този форум са ги виждали наживо и рекламаци не е имало
Аз се замислих върху това и стигнах до извода, че:
1. Явно е, че ходи редовно на зъболекар :wink:
2. Въпроса с рекламациите пренасочва мисълта ми, че тези поддържани зъби не са одраскали (причинили болка на) ничий полов орган :idea:
3. Кои ли са "знатните мъже в този форум" ? :?: :?: :?:
4. Дали "знатните мъже в този форум" ще потвърдят казаното или момичето просто обича да се хвали само защото няма кой да я похвали :idea:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

shantros, въпроса с който си започнала темата е наистина интересен и по него може да се дискутира много, но защо ми се струва че всъщност твоята идея е просто да продължиш разправията от вчера, която с основание замина в кофата?
В Канада човек може да срещне всякакви хора (българите не правят изключение) и да намери доста приятели, но според мен всичко е въпрос до правилния подход при общуване с околните, както и до личните качества на човека, а не до националността му.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Коко, :thumbsup:
И аз не разбирам какъв е тоя зор да се слагат всички българи под един знаменател!
Тук съм срещала и СТРАХОТНИ Българи, и голяма измет. Но това важи и за другите националности.
Някой като каже - не искам да общувам с Българи, и с нищо Българско, ме напушва голям смях, защото същия този обикновено добре си общува с така българските ракия и кебапчета :roll:

Също така и не разбирам тенденцията във форума напоследък да се прави аутпосия на чужди постинги и то в нови теми!
Ама това също сигурна е някаква криворазбрана българщина :lol:

Лек ден на всички!
Let it go...
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Shantros, ti v Bulgaria s vsichki bulgari li obshtuvashe :wink:
Opasno e razbira se. Vsiako obshtuvane e opasno. Moje da te naraniat, izmamiat, izpolzvat. I kakvo ot tova. Za purvi put li shte ti e :?:
Nekva si ti pisala neshto- big deal. Are u levo. Tuka po printsip ima edna tendentsia da se praviat na veliki vsichki, a v jivota povecheto ako gi sreshtnesh daje nema i da se obarnesh da gi ogledash. Da ne ti puka i naistina ako ti e pisnalo pishi po-malko i poveche cheti seiri kakto pravia az. I nedei da se izkazvash nepodgotvena za mujete, molia te. I te sa kato jenite- ima gi sekvi p**ki :P
Vodolei
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Юли 08, 2005 10:01 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vodolei »

Кой е казал, че в Канада е желателно да се избягват срещите с българи?
Шантрос, този въпрос го задай на хората, които не влизат във форума, защото българите, които влизат тук определено търсят контакти с българи - за информация, за приятелство, или просто да се позаядеш с някой по български, защото с местните не става :D

Погледни портала на сайта, имаш ли представа колко труд е вложен за да се напишат всички тези теми, да се поддържат актуални. Всичко това е направено от българи, абсолютно безвъзмездно за да бъде полезно на други българи. Така, че подобни обобщения, които си направила във въпроса си, са най-малкото неуместни.

Е, ако търсиш идеалното българско общество, където всички са приятели и се обичат само защото са българи, няма да го намериш, навсякъде могат да се срещнат всякакви хора и отношения, ти би трябвало да го знаеш по-добре от мен.

Хора, гледайте хубавото, а не тъсете само черното, така животът ви ще е по-щастлив!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Vodolei написа:Погледни портала на сайта, имаш ли представа колко труд е вложен за да се напишат всички тези теми, да се поддържат актуални. Всичко това е направено от българи, абсолютно безвъзмездно за да бъде полезно на други българи. Така, че подобни обобщения, които си направила във въпроса си, са най-малкото неуместни.
Подушвам, че Шантрос е от тези дето ще смучат информация от форума докато им е нужна и после за довиждане ще теглят една майна на всички :lol:
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Вто Дек 06, 2005 1:45 am, променено общо 1 път.
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Shantros ТО КОПИ И ПЕЙСТ НА ЧУЖДОТО ПИСАНЕ Е МНОГО ЛЕСНО И ПРОСТО НО ВЛЕЗ И ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА ПЪРВО!!!правило номер 1 гласи да не се оформят личностни конфликти!
Аз лично приключих с теб!Бъди така добра да спреш защото е мого ама много грозно!
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

estoyanova написа:Shantros ТО КОПИ И ПЕЙСТ НА ЧУЖДОТО ПИСАНЕ Е МНОГО ЛЕСНО И ПРОСТО НО ВЛЕЗ И ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА ПЪРВО!!!правило номер 1 гласи да не се оформят личностни конфликти!
Аз лично приключих с теб!Бъди така добра да спреш защото е мого ама много грозно!
Уважаема госпожице/щото както пишете сте все още такава/много Ви моля да бъдете по-въздържана в оценките си и напътствията си към хора които не познавате!
Не мога да Ви нарека колежке защото сте още много далеч от нещата /по ваша информация/,но дори и да се водехте такава бъдете сигурна ,че малко хора биха се съгласили с този факт.
Прекалено силни са този вид захапвания още повече с хора които не познавате/не казвам,че познавам Шантрос-все пак това си е виртуално пространство/
Не знам какво бе трябвало да чете Шантрос относно правилата на форума,но един бъдещ лекар не би трябвало да прави изказвания от този сорт като вашите....ни най-малко!
Моля,замислете се!
Ще станем за резил цялата лекарска колегия!
И ще ни разправят дълго време.Защото хората само това чакат.
Не бива така.
Ако ме разбирате.
Ваш....
Док............
TROUBLEMAKER
Petio
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Апр 29, 2004 10:27 am
Местоположение: Varna / TORONTO

Мнение от Petio »

Ot bg do bg ima goliama razliza, ot kak sam v Toronto /mesec/ sam sre6nal okolo 20 bg, ni6to pove4e ot poznati i 12-15 sa OK, daje mnogo mi pomognaha, bih se razval da go zapazia kato poznati,a niakoi ot tiah i kato dobri priateli...
Pravi kakvoto triabva, pak da stava kakvoto 6te !!!
Заключено