Безвредни цигари

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Безвредни цигари

Мнение от krimon »

Хитът на годината - цигари от ароматизирани треви, без тютюн и никотин. Освен това са двойно по-евтини от никотиновите.

http://www.honeyrose.com/
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

ей не се научиха ,че основно вредата не е в никотина-той е само за зарибяване
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Tova kude se prodava? :smokin: Ili e samo hit?
Let it go...
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Навсякъде, където се продават цигари в Монреал. Непрекъснато говорят за това - тинейджъри и заклети пушачи са много доволни, защото не ги пристрастявало, било безвредно /без никотин и тютюн/, продават ги два пъти по-евтино и освен това имали същите качества откъм аромат.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

проблема е в катрана,дефолиантите и стронция в обикновенния цигарен дим, а не в никотина.
а вредата от всяко пушене е насищането на кръвта с въглероденоксид - свързва се с хемоглобина необратимо и еритроцита :metro: тва се учи по биология в 8 клас :idea:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Мерси за инфото, аз защото пуша като докер, а нямам воля (май и желание нямам) да ги откажа :oops: , ама що да не пробвам нещо по-безвредно :roll: Ще ги потърся в наше село и ще пробвам! (Макар че що въобще се мъча не знам :lol: )
Let it go...
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

Ето така се правят пари! Така се прави маркетинг!
Казва се че нещото е По-безвредно. Оказва се че е и по-евтино и какво му трябва повече на масовия потребител, освен да завърти оборота на находчивите предприемачи.
Може би са Безвредни, понеже не са тествани върху достатъчно голям брой пушачи и за достатъчно продължително време!? :? Да учствам в тестването!? Благодаря, не пуша! Бих запалил само такива, които при горенето отделят озон! :D
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

:shock:
Let it go...
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

цитат от реклама на Байер края на 19 век:

"новият силно действащ препарат на фирмата (супер-аспирин) "Хероин" се препоръчва за лечение на хроничния морфинизъм и прекрасен тоник за нервите :lol: :lol: - той е достатъчно дълго време изпитан и макар в много редки случаи да е показал известно пристрастяване ,е доказано безвреден и нито един от вредните ефекти на морфина не е забелязан" :D :D :D

свободен превод ТНС

да казвам ли за талидомида?

толкоз по въпроса за безвредните цигари
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

ТХЦ е абсолютно прав!
И аз пуша по две кутии на ден ...........ама трябва да помислим сериозно как да ги откажем.
Док.....
TROUBLEMAKER
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Doktore, abe verno li e che narkotichnijat efekt na cigarite e sapostavim s tozi na marihuanata?
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

Doktora написа:..........ама трябва да помислим сериозно как да ги откажем.
eto edin stimul
10tina dolara kutiata
2 kutii na den izlizat kum $600 mesechno
Две са доказателствата за безкрая - Вселената и човешката глупост. Но за Вселената не съм сигурен.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

eto edin stimul
10tina dolara kutiata
2 kutii na den izlizat kum $600 mesechno

И аз така си мислех, ама сметката е:
20$ за 200 индиански цигари
40$ на месец = на 2 часа работа. :lol:

и затова :smokin:

Никотиновите дъвки много ми горчат, "Табекс" пробвах да пия, ама е много гадно, става ми лошо от него. Сега ги пуша до половината, уж да не пуша никотина и катрана, който се събира (кого ли заблуждавам?). Май само с воля става, ама в момента ми трябва за други неща, та...........

Док, ако знаеш нещо, дето да е различно от горното, и да не боли :lol: , казвай! А, и да не сърби :lol:
Let it go...
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Ivet написа:
eto edin stimul
10tina dolara kutiata
2 kutii na den izlizat kum $600 mesechno

И аз така си мислех, ама сметката е:
20$ за 200 индиански цигари
40$ на месец = на 2 часа работа. :lol:

и затова :smokin:

Никотиновите дъвки много ми горчат, "Табекс" пробвах да пия, ама е много гадно, става ми лошо от него. Сега ги пуша до половината, уж да не пуша никотина и катрана, който се събира (кого ли заблуждавам?). Май само с воля става, ама в момента ми трябва за други неща, та...........

Док, ако знаеш нещо, дето да е различно от горното, и да не боли :lol: , казвай! А, и да не сърби :lol:
Аз ако знаех до сега да съм го пробвал Ивет!
Док..... :smokin:
TROUBLEMAKER
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

survivor написа:Doktore, abe verno li e che narkotichnijat efekt na cigarite e sapostavim s tozi na marihuanata?
Не не е вярно.
Към марихуаната не се привиква.
Докато цигарите са си типичен пример за наркотик.И доста дълго живееш преди да умреш за разлика от твърдата дрога с която си отиваш за две три години.Но си огиваш все пак.
Док........
TROUBLEMAKER
Заключено