kakvi shansove imame za federalna Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
danitod
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 11:37 am
Местоположение: Stara Zagora,BG

kakvi shansove imame za federalna Canada

Мнение от danitod »

Az i sapruga mi govorim slabo angliiski,imame dete na 13god.,tia govori dobre,kakvi sa ni shansovete za zaminavane,molia da badete savsem 4estni
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

slabi sa vi shansovete zashtoto v Canada na decata im e zabraneno da rabotiat (child labor laws)
vie moje da nauchite frenski i da poopresnite angliiskia i da pusnete za Quebec.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Минимални.
Хващайте се с френския след като така или иначе не сте добре с английския.Ориентирайте се към Квебекската процедура.
Док...
TROUBLEMAKER
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: kakvi shansove imame za federalna Canada

Мнение от Rainmaker »

danitod написа:Az i sapruga mi govorim slabo angliiski,imame dete na 13god.,tia govori dobre,kakvi sa ni shansovete za zaminavane,molia da badete savsem 4estni
deteto vi niama znachenie kolko znae
vie dvamata ste kandidatite
nai-dobre i dvata ezika da ponauchite nosiat dosta tochki
a sushto taka ako iskate da rabotite v canada bez ezik e nevumojno
Две са доказателствата за безкрая - Вселената и човешката глупост. Но за Вселената не съм сигурен.
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: kakvi shansove imame za federalna Canada

Мнение от VanBC »

danitod написа:Az i sapruga mi govorim slabo angliiski,imame dete na 13god.,tia govori dobre,kakvi sa ni shansovete za zaminavane,molia da badete savsem 4estni
Езикът не е единственият критерий. Образованието и стажа също са много важни. Най-сигурният и най-лесен начин да разберете какви са ви шансовете е да попълните този тест:Skilled Worker Self-Assessment. Попълнете го веднъж като пишете теб за водещ кандидат и втори път като пишете съпругът ти за водещ кандидат за да видите кой събира повече точки.
Obey gravity ... It's the law!
Заключено