Mechtite se sbadvat- prosto gi sledvayte! :)))))

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
PAVLINAP
Мнения: 204
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 12:24 pm

Мнение от PAVLINAP »

Супер,много се радвам за теб Canuc и за теб bateto тези постинги мотат да мотивират и най не мотивираният човек.Радвайте се и напреееед :lol:
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

Успех и за на пред Canuck!!!!!!!

Мнение от alen vid »

Абе човек ти си като ледоразбивач бе - нямаш спиране братче !!!
:D :D :D :beer: :beer: :beer:

Шегата на страна, Canuck: - евалата ти правя за целеустремеността и борбеността ти, Успех от сърце ти желая : - само така и за на пред!!!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Eh VanBC, prav si, planirah da doyda oshte 2003 oktomvri, ama togava me zatrupaha s papers v universiteta i se otkazah. No, sled yuli pak smyatam da se razvihrya s pateshestviyata i shte posetya Vancpuver i Victoria, tozi pat for real.

Alen vid, blagodarya, priyatelyu, pojelavam ti neveroyatni uspehi! :beer:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Sergo
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 2:20 am
Местоположение: BC

Мнение от Sergo »

Прав че мечтите се сбадват, аз направо вече ме е страх да си мечтая защото взеха много бързо да се сбадват а пък като се сбъдне ми зейва една дупка в душата оставам с една мечта по малко, та се замислям каква нова да добавя че да запълня дупката за по далго време. Замислям се дали да не си помечтая да спечеля от тотото няколко милиона, обаче осъзнавам че това реално ще бъде последната ми мечта която ще се сбъдне от там нататък всичко ще опира до въпроса колко струва.
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

POZDRAVLENIA KRIS !!!!...
Toku- wto vidiah temata i ... MNOGO SE RADVAM ZA TEB!
Wte kaja samo - NA DOBRITE HORA IM SE SLU4VAT HUBAVI NEWTA !
neli78

Мнение от neli78 »

браво,Canuck.Аз също мисля,че когато се трудиш това винаге се оценява,дори и далече от родената ти.Хора като теб са пример за всички иния,които само се оплакват,че щом си имигрант нищо не може да постигреш-аз мисля,че може и то много.БРАВО и се радвам за теб
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Sergo, prav si, vnimavay s mechtite! :P

Thanks, Tornado, i vas vi chakat podobni neshta na kanadska zemya! :beer:

Neli78, kogato nyakoy "dobrojelatel" ti kazva, che v Canada nishto nyama da postignesh i nikoy nikoga nyama da te vzeme na rabota v pravitelstvoto ili kadeto i da e drugade na hubavo myasto, ti nedey da sporish, prosto kimay s glava i kazvay, taka e, dobre, napalno sam saglasna s tebe. 8) No, mejduvremenno, ne pozvolyavay tova da ti ubiva mechtite i planovete, a naprotiv prodaljavay s oshte po-silna motivaciya i celeustremenost da gi sledvash. Prevrshtay otricatelnata energiya na drugite v gorivo na dvigatelya na tvoyata motivaciya. Tova se otnasya i za vsichki drugi saforumci, vsashtnost :P
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Aerin
Мнения: 43
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 4:09 am
Местоположение: На запад край езерото

Мнение от Aerin »

Поздравления, Canuck! Доказваш за пореден път, че оптимизмът и вярата са супер двигател! Е, когато са подплатени с усилия, естествено.
Повече такива чудесни новини във форума и по-малко оплаквания!
Искам само да цитирам една баба - бивша италианка, канадка от 26 години: ”Много ми беше трудно в началото, но не съм обвинявала Канада за нищо - тя не ме е докарала насила тук.”
Така е, това си е само наш избор и нека се опитат всички с ум и труд - и малко късмет - да постигнат мечтите си!
Благодарности за ”заразния” оптимизъм!!!
Заключено