"Фестивал" в Монреал

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

"Фестивал" в Монреал

Мнение от Mark »

No comment

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

----
Последно промяна от Joy на Сря Яну 12, 2005 11:18 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

От днес (неделя 03 Август) са. Да - аз съм оператора :").

Малко сме притеснени за дъщеря си, като гледахме това днес :roll:
Последно промяна от Mark на Нед Авг 03, 2003 11:22 pm, променено общо 2 пъти.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

Ай стига бе...заради тия ли днес неможах да се добера до ССТТОО та да посвършим нещо по сайта... :shock: ...миналата година те ме посрещнаха...май това бяха пръвите след имиграционните дето ми казахе Биенвеню или Уелкам... :wink:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Abe - luda rabota - ne znam - hem e interesno, hem me pla6i.
To i w BG gi ima mnogo, ama tuk maj sa mnogo-mnogo.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

-----
Последно промяна от Joy на Сря Яну 12, 2005 11:17 pm, променено общо 1 път.
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Мнение от Niki »

Mark, ne se pritesniavai za dushteriata.Tuk e po-opasno za sinovete. :) :)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

-----
Последно промяна от Joy на Сря Яну 12, 2005 11:16 pm, променено общо 1 път.
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Мнение от Niki »

JOY написа:Наивно...Женското гей-общество не е по-малко от мъжкото!А за опасно,нито едно не е опасно!От къде пък това го измислихте?Имах позната,която работеше като сервитьорка в гей-бар в квартала им.Та тя ми казваше,че е 100 пъти по-добре...Първо,нахален гей-няма да видиш,второ,голям бакшиш винаги и е гарантиран и не на последно място- с тях винаги е интересно.Голяма част от тях са интелектуалци-образовани и професионалисти в своята област...
Joy, tvoiata poznata e rabotila v mujki gey-bar.Zatova ne gi e namirala za nahalni. :lol: Drug e vuprosa ako beshe rabotila v takuv jenski ili tia beshe muj.Triabva da ti kaja , che sa dosta "nastoiatelni" .Mnogo poveche ot edin heteroseksualen muj v Montreal.Tuk heteroseksualnite muje sa mnogo sdurjani daje kum jenskata polovina.
A za bakshishite niama komentar.V povecheto sluchai homoseksualistite sa dosta nad-srednata klasa hora.

:D :D
Последно промяна от Niki на Пон Авг 04, 2003 4:01 pm, променено общо 1 път.
Nadia&Petar
Мнения: 118
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:23 pm
Обратна връзка:

Мнение от Nadia&Petar »

Vsastnost, tova be edin dosta priaten praznik (az nai-mnogo haresah koncertite vecherta - niamaha nisto obsto s gay-ove i imashe gotini grupi i atmosfera). Ta, gay-ove li ne...niama znachenie, beshe nachin da ne mislish za ostanaloto pone za malko, zastoto realnostta e dosta po-jestoka....
petar
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Нека си се веселят хората, няма лошо... :D
Щом им харесва...
:D
:beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Niki
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 11:40 am

Мнение от Niki »

Nadia&Petar написа:Vsastnost, tova be edin dosta priaten praznik (az nai-mnogo haresah koncertite vecherta - niamaha nisto obsto s gay-ove i imashe gotini grupi i atmosfera). Ta, gay-ove li ne...niama znachenie, beshe nachin da ne mislish za ostanaloto pone za malko, zastoto realnostta e dosta po-jestoka....
petar
Taka e.Vuv festivala niama nishto losho.Poseshtava se ot hora ot zial sviat i nosi mnogo pari na grada.Plus tova e oshte edin povod za horata da se veseliat. Tuk se vuzpriema kato vseki drug festival.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

JOY написа:Марк и кое точно те плаши?Те са толкова страшни само когато са боядисани за фестивала...Иначе няма и да ги познаеш...Ето например,модератора на руския форум-Vent пишеше на личната си страница-"Робинзониада" за това,че ако някой мъж говорел чист френски,той с 90 % вероятност е гей...Това,обаче не се отнасяло за учителя му в Кофи-то...Хе-хе!Каква наивност :D Да,ама аз го познавам и знам,че е...Пък той учил при него и не го разбрал човека...Така,че Марк,малка е вероятността да се досетиш за истината в реалния живот...Хич не бъди сигурен,че това ,което виджаш е това,което е в действителност!
Towa me pla6i, 4e maj sa nawsiakade, i maj ima i propaganda.
Ama ne iskam da zwu4a kato "protiw tiah" - neka si prawiat kakwoto im hareswa. Az zam protiw propagandata.

Moje da sam staromoden, ama ...

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Гост

Мнение от Гост »

Mark написа:
JOY написа:Марк и кое точно те плаши?Те са толкова страшни само когато са боядисани за фестивала...Иначе няма и да ги познаеш...Ето например,модератора на руския форум-Vent пишеше на личната си страница-"Робинзониада" за това,че ако някой мъж говорел чист френски,той с 90 % вероятност е гей...Това,обаче не се отнасяло за учителя му в Кофи-то...Хе-хе!Каква наивност :D Да,ама аз го познавам и знам,че е...Пък той учил при него и не го разбрал човека...Така,че Марк,малка е вероятността да се досетиш за истината в реалния живот...Хич не бъди сигурен,че това ,което виджаш е това,което е в действителност!
Towa me pla6i, 4e maj sa nawsiakade, i maj ima i propaganda.
Ama ne iskam da zwu4a kato "protiw tiah" - neka si prawiat kakwoto im hareswa. Az zam protiw propagandata.

Moje da sam staromoden, ama ...
И аз съм старомодна. Особено като гледах миналия август ДВА парада на гейовете в Монреал и един в град Квебек. Определено съм загрижена за възпитанието на децата си. Нали възпитанието не е само у дома, ами решаващо значение в една определена възраст има външната среда. Освен това миналата година не бяха толкова "цивилизовани" колкото са на снимките на Марк. Имаше си съвсем голи, които се размахваха .... Не, че са лоши хората, но тази показност е не просто нелицеприятна, а вулгарна.
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Скоро ще дойде деня, когато ние малкото останали бели хетеросексуалисти :) ще се дигнем на протест и ще развеем знамето на революцията!
Заключено