Детски песнички

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Гост

Детски песнички

Мнение от Гост »

Имам едно предложение към Пламен и Стоян:

Видях един много хубав сайт с български и руски детски песнички. Песничките са във формат mp3 и са достъпни за сваляне само от България... за съжаление.. .

Ако могат да се качат на портала, за да бъдат достъпни и от чужбина, мисля, че това ще бъде една "безплатна" реклама и голямо добро за много българчета зад граница. Всъщност създателите на сайта търсят такава възможност и го дават "с идеална цел" ...

И аз не съм много в час дали можете да го направите, но реших да пробвам. Ако са нужни пари можете да направите "танто за кукуриго" с ДаниК. Той да плати за сайтчето.

Сайта: http://childhood.dir.bg/pesni.htm



Изображение
Rosi

Мнение от Rosi »

Последно промяна от Rosi на Чет Мар 11, 2004 3:26 pm, променено общо 1 път.
Гост

Мнение от Гост »

И аз го знам този сайт, Роси, но другия е много по-добър, а и така ще направим едно добро дело. Погледнете го. Онези не са мр3 и са само по едно куплетче. Скромно. Не се чуват добре и са изпълнени в нетрадиционен стил.
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

abe tq taq rabota ne e kato onaq.
Изображение
Plamen

Мнение от Plamen »

Вече писах на собственика на сайта...чакам отговор...ще направим нещо...
Аватар
ghost
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 9:57 pm

Re: Детски песнички

Мнение от ghost »

Ombudsman написа:Имам едно предложение към Пламен и Стоян:

Видях един много хубав сайт с български и руски детски песнички. Песничките са във формат mp3 и са достъпни за сваляне само от България... за съжаление.. .
...
И аз не съм много в час дали можете да го направите...
Pesni4kite sa na adres http://free.techno-link.com/vebg/Kids/
Andi
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:46 pm
Местоположение: Toronto

Re: Детски песнички

Мнение от Andi »

ghost написа:
Pesni4kite sa na adres http://free.techno-link.com/vebg/Kids/
E da, ama techno-linka se vijda samo ot BG, moi 4ovek :wink:
Your dreams may be closer than you realize !
Гост

Мнение от Гост »

Plamen написа:Вече писах на собственика на сайта...чакам отговор...ще направим нещо...
Благодаря, мисля че ще е добро дело и много полезно за всички.

Изображение
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

хи хи кви готини малии :shock: . Ombudsman да ти кааж гледам ти проявите последно време и много ме радваш :D :D :D Пък с тия песнички много гот. Бравос :D :D :D
Изображение
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

abe kolko Megita sa tez pesnichki. Ako ne sa mnogo, moga da gi pusna prez moeto proxy ...
Изображение
Гост

Мнение от Гост »

djredhat, благодаря ти за отзивчивостта. Нямам никаква идея. Пламен писа, че вече е пратил мейл на собственичката. Може нещо да се разберете с него - където е по-удобно за всички ви /ни/.
Plamen

Мнение от Plamen »

djredhat написа:abe kolko Megita sa tez pesnichki. Ako ne sa mnogo, moga da gi pusna prez moeto proxy ...
ДЖ. що не пробваш...можем да ги качим при нас. Аз писах на дадения имейл, но още нямам отговор...там искаха помощ за по-двестен сървър...та ако наистина не са много можем за сега да ги приютим при нас...пък ако нещо можем да вземем още 50 МВ и да си ги имаме...много са готини...пък и ще разнообразят малко тягостната атмосфера... :wink:
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Ако е до свалянето - не е проблем, аз имам бая (50 БГ, 10-тина коледни и няколко руски) детски песньовки-МП3-ки. Това ще рече 250 МБ. Не знам дали са същите, свалил съм ги от БГ-хъбовете (благодарско на ДиДжея!)
Ама нещо хостването, или по-скоро трафика малко ме притеснява...
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

tout le monde написа:.........
Чудя се защо не се направи нещо повече. В смисъл за материали по френски. Мисълта ми е за дисково място където да може да се ъплоудва и свалят големи неща от порядъка на 20-50 мб че и повече. големи програмиза учене, речници, е-копия на учебници и тем подобни. Това би било страхотно за доста народ :wink: Аз например бих могъл да "кача"не малко мои неща стига да се позволява достатъчно пространство при upload. Предполагам би станала ст5рахотна база данни за такива френски неща че защо не и за ангкииски.
Plamen

Мнение от Plamen »

А нещо за лицензни права и други такива "глупости" мислите ли...щото аз си мисля че има хора дето само чакат да ни намерят слабото място...ако е на друг сървър- аз съм за...но тука хич не ми се иска да има проблеми с лицензите... :roll:
Заключено