imam edin vapros???

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
tat
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2003 4:14 am
Местоположение: Montreal

imam edin vapros???

Мнение от tat »

:lol: Zdraveite na vsi4ki saforumnici :lol: :P :D :D .Moeto semeistvo v momenta na procedurata sme na nivo izprateni 1-vi doc . i dalgo 4akane na 2-ri doc. Dano da doidat skoro!!! Vaprosat mi e sledniat: Az sam vode6tiat kandidat sas specialnost himik-bioorganik. Ima li drugi hora sas moiata specialnost , koito kandidatstvat ili ve4e sa v Canada. Kolko vreme otnema doy4vaneto za priznavane na na6ata specialnost i voob6te ima li niakoi , koito raboti kato takav(a)? Mnogo 6te sam blagodarna , ako niakoi mi otgovori!!Uspeh na vsi4ki kandidatstva6ti i na vsi4ki , koito sa ve4e v Canada. Jelaia na vsi4ki lek i usmihnat :lol: den!!!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Hi, Tat! :lol:

Az ne sam himik, no poznavam himici, nyakoi ne iskat da rabotyat po profesiyata si, a drugi reshavat da douchvat. nay-dobriyat mi priyatel v Canada e imigrant ot Kolumbia i sega uchi magistrtura po himiya, za da zamaje kolumbiyskoto si obrazovanie, vapreki che az mu kazvam, che e mnogo podozritelen s toya interes kam himiyata, pri polojenie, che idva ot Columbia. :lol: Douchvaneto shte ti otneme, godina, godina i polovina nyakade.
Uspeh! :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
tat
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2003 4:14 am
Местоположение: Montreal

mersi za otgovora

Мнение от tat »

Mnogo ti blagodaria nza otgovora , vse pak e malko info , no se nadiavam i drugi da mi otgovoriat . Vsi4ko dobro!!! :lol:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: imam edin vapros???

Мнение от Koko »

tat написа:Moeto semeistvo v momenta na procedurata sme na nivo izprateni 1-vi doc . i dalgo 4akane na 2-ri doc. Dano da doidat skoro!!!
Тат, аз не съм специалист по Квебекската процедура, но все пак ми се струва че имаше някакъв срок - примерно 3 месеца - в който трябва да получиш евентуално отговор на 1-те документи. Ако не получиш отговор в този срок, то това може да означава че не са те одобрили още на този етап. Понеже не съм сигурен, бих те посъветвал добре да провериш това - в какъв срок се получава отговор на първите документи и в зависимост от това дали имате или нямате отговор какво следва след това.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Tat,май че имаше орден на химиците доколкото си спомням...В стария форум бях давала пълния списък на Ордените в Канада,но разбира се,полезните връзки изчезват безследно с всеки нов форум.Вече ще кача аз полезна връзка друг път!
Както и да е...До колкото си спомням,тази професия е регламентирана и това евентуално е най-голямата преграда.Познавам семейство китайци,които си доучват и двамата магистратура по химия в UQAM.Провери на сайта на Ун-та за вашата специалност!Потърси също дали съществува орден на химиците ако още не си го направила!Ако имаш затруднения пиши-ще се постарая да открия пак пълния списък!
Аватар
vik
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 5:50 pm

Мнение от vik »

Canuck, на колумбииците не им триабва диплом, Ескобар е лъскал обувки на времето, но все пак не му е 4иста работата, :lol:
tat
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2003 4:14 am
Местоположение: Montreal

Koko blagodaria ti za infoto...

Мнение от tat »

Na6ite 1-vi doc sa pristignali vav Vienna predi 1 sedmica, za6toto 4ak sega si polu4ih obratnata razpiska, taka , 4e sega teparva 6te 4akame, moje bi ne sam se izkazala pravilno i ne si me razbral , no tova niama zna4enie , vajen e rezultata, nali???Dano da imame kasmet i do 1 godina vreme vsi4ko da priklui4i uspe6no!! O6te vednaj ti blagodaria!!! :lol: .Uspeh i na teb !!!
:lol:
Заключено