Въпроси относно документите за Букурещ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

Въпроси относно документите за Букурещ

Мнение от David »

Hello everybody
prosto bih iskal da popitam neshto za edni moi priateli.

1.Koi popalva ANNEXE 1 - -Samo glawnia kandidat li ili i negowata polowinka

2.demande de residence -sashto,Koi go popalwа?
3.Аннекс 5 - също кои го попълва?
4.и на последно място- ренсеимонтс сюр ля фамии - кои също
го попълва?
Благодаря предварително за вашите отговори
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

...
Последно промяна от Blue Passion на Чет Апр 22, 2004 11:01 pm, променено общо 1 път.
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

prosto iskam da sam siguren

Мнение от David »

Hello
Blue passion ,prosto iskam da sam sigure che sam razbral paravilno.
Molia te
samo mi kaji koi ot kogo triabva da se popalni
Tolkova li e trudno
Napishi mi
molia te
Силвия
Мнения: 54
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:53 pm

Мнение от Силвия »

Всички документи с изключение на анеск 5 се попълват и от двамата кандидати.
Успех!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Силвия написа:Всички документи с изключение на анеск 5 се попълват и от двамата кандидати.
Успех!
Аха, точно така!
Попълваш, пращаш и чакаш... :D
Успех! :D
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Zashto se draznite ot choveka be?toi pita-ako ne vi haresva kak pita ,ne mu otgovariaite! A vie hem otgovariate ,hem mu se darvite!! Kade e logikata! Vie deto ste veche tam i vi e pisnalo ot kandidat-emigrantite ,prosto nedeite da chetete pisanoto ot nas ,a si se profiliraite samo v vashte si temi!!!!!!!!!!!!! Mnogo me e iad!!

Ta ,eto az kakvo popalnih i izpratih
-
annexe 1 -popalnen ot 2-mata
IMM 5406- ot dvamata
IMM 0008 -ot glavnia kandidat samo
annexe5 -samo ot glavnia

uspeh ot men na vsichki!!

I ne me pliuite drugite ,zashtoto sam si popalnila verno dokum. i sigurno sam edinstvenata deto sam prochela bukva po bukva instrukciata i na 2-ta ezika!!!!!!!!!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

anicata написа:Zashto se draznite ot choveka be?toi pita-ako ne vi haresva kak pita ,ne mu otgovariaite! A vie hem otgovariate ,hem mu se darvite!! Kade e logikata! Vie deto ste veche tam i vi e pisnalo ot kandidat-emigrantite ,prosto nedeite da chetete pisanoto ot nas ,a si se profiliraite samo v vashte si temi!!!!!!!!!!!!! Mnogo me e iad!!

Ta ,eto az kakvo popalnih i izpratih
-
annexe 1 -popalnen ot 2-mata
IMM 5406- ot dvamata
IMM 0008 -ot glavnia kandidat samo
annexe5 -samo ot glavnia

uspeh ot men na vsichki!!

I ne me pliuite drugite ,zashtoto sam si popalnila verno dokum. i sigurno sam edinstvenata deto sam prochela bukva po bukva instrukciata i na 2-ta ezika!!!!!!!!!
Anicata,
на въпроса на David сме отговорили 3-ма души : Blue passion, Силвия и аз. С изключение на не много адекватната реакция на първия, Силвия и аз отговаряме точно, културно и с настроение. Така че ще си позволя да те помоля следващия път, когато използваш множествено число, да бъдеш малко по-внимателна, за да не се получават недоразумения...
По-редно би било, когато отправяш забележка към някой, да се обърнеш към него, а не да пишеш и да слагаш всички отговори по темата под един знаменател...
Освен това трябва да се учим да реагираме по-спокойно, защото с такива емоции, думи и реакции в Канада шанса не би бил на наша страна, нали? :D
Надявам се да не съм те засегнал с нещо...просто не търпя груб тон и неточности...независимо от адресанта им :D
Успех! :D
:beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено