VAPROS ZA RABOTA

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
dobsan
Мнения: 198
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 2:59 am
Местоположение: Някъде........................

VAPROS ZA RABOTA

Мнение от dobsan »

Zdraveite,
Interesuva me ima li tarsene na elektri4ari po spetsialno SILNOTOKOVA ELEKTROTEXNIKA[poluvis6e] ne6to kato operator na podstantsia takav sam v bg. imam i vis6e bakalavar PUBLI4NA ADMINISTRATSIA v koia spetsialnost 6te moga da si nameria po lesno rabota.Nadiavam se niakoi da mi otgovori.
BLAGODARIA VI!
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Sega stroitelstvoto e v goliam raztsvet. Tarsiat se iako, no ako niamash dokument za izkaran kurs po bezopasnost mojesh da rabotish samo na cherno, a togava zaplatite sa mijavi. Inache sam chuval che elektrotehnitsi se tarsiat nito mnogo nito malko. prosto pri taih ima edno postoianstvo na tarseneto. Obache imat niakakvi niva na kompetentnost i kvalifikatsii. Ne sam mnogo na iasno. Imah poznat deto uchi kolej ta da ima pravo da raboti kato tehnik. Otne mu samo 1 godina, no sega e dobre. Az lichno ako biah na tebe shtiah da nablegna na publichnata administratisa. Tuka kadri s ezitsi i obrazovanie imat dosta dobar shans. Verno che e po-trudno otkolkoto za bachkator, no opredeleno si struva
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Orientiraj se kym elektricharite, izkaraj niakakyw kurs da nauchush tukashnite standarti, posle rabota bol. Za swedenie, electrichar w Toyota - Cambridge wzema 35 kinta na chas + 8 $ na chas za noshtni smeni. S Bachelor po BA niamsh nikakyw shans, tuka wsiako Uni bylwa hiliadi kadri, ama MBA, kogo shte predpochetat, kak mislish???
Заключено