VIDEOTRON-МОШЕННИЦИ!?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Даа, тук всеки гледа да те клъвне...абе големи стръвници са тия бре!
Ама ще се борим с тях, докато стане!
:D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
sub0

Мнение от sub0 »

Последно промяна от sub0 на Пет Окт 29, 2004 11:09 am, променено общо 1 път.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Народе,
има развитие на темата - пристигна новата фактура от ВИДЕОТРОН!!!
В нея, вместо обещатните сконтирания /за които писах по-горе/ се кумят нови искания на стойност 75 долара - изравняване и предплащане до декемвриtwisted
Сега вече ме тръшнаха на земята!!!Просто нямам думи...останаха ми само псувни и възмутителни стонове...
По този начин обикновенната ми кабелна телевизия /подчертавам- това е пакет, за който трябва да плащам 39 долара плюс такси на месец/ явно се превръща в необикновенно луксозно разточителство, което гони 400-те долара за 3/три/ месеца абонаментshock
Какво да правя?
Както знаете писах им, борих се, обещаха много/имам го на хартия/...Но уви!
Въртят ми се два варианта:
1. Да взема отново да се развикам - да ги натискам докато видят, че с мен няма лесно да се оправят...Но дали има смисъл? Каква е гаранцията, че отново няма да ме успокоят и след месец - хайде на черешата. Again!
2. Да им тегля една м...а и да си гледам ТВ без да плащам повече докато не решат да ме изключат...Така или иначе те поне в сметката ми не могат да влизат вече - това го имам официално потвърдено. Как, според вас биха се развили нашите клиентско-монополистки взаимоотношения при такъв вариант? Да не вземат да ме осъдят накрая за капак на всичко?
Егати кабела....Можех сателитна антена да си купя за тези пари!
Блягодаря ви предварително за съветите!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Отиди в офиса им и се разправяй с някоя по-едра риба.
Или пък потърси помощ от някоя неправителствена организация, помагаща на имигранти със съвети, включително и правни.
:D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Спокойно, нещата ще се оправят. При монополистите службите
за customer service и тези за фактурите са съвсем различни и
изравняване на информацията между тях става поне след месец.
Винаги с мен е било така, просто не плащаш нищо и до 2-3 месеца
ти пратят последното изравняване с истинската сума която да
платиш или ти дължат. Просто приеми че са монополисти и те
диктуват нещата, другото е само нерви и упражнение да си спелуваш
данните по телефона :D
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Мнение от sara »

bibco написа:Въртят ми се два варианта:
1. Да взема отново да се развикам - да ги натискам докато видят, че с мен няма лесно да се оправят...Но дали има смисъл? Каква е гаранцията, че отново няма да ме успокоят и след месец - хайде на черешата. Again!
2. Да им тегля една м...а и да си гледам ТВ без да плащам повече докато не решат да ме изключат...Така или иначе те поне в сметката ми не могат да влизат вече - това го имам официално потвърдено. Как, според вас биха се развили нашите клиентско-монополистки взаимоотношения при такъв вариант? Да не вземат да ме осъдят накрая за капак на всичко?
правилният избор е вариант 1 :)
аз последно така с много недоволство получих допълнителен фрее кеис за палма си... така , че... с бодра стъпка напред :)
успех!
а, искай супервайзор!!!! и искай обяснение за какво са те чарджили.... и им обясни, че си много разочарован от техните услуги, и им кажи как не би препоръчал на свои познати да ходят при тях ... и мило... ако няма ефект - малко емоция! даже им кажи, че си страшно уморен от всичко това и как това не са отношения между клиент и провайдер както ти ги разбираш, а и както са възприети... някои предложения просто :)
и ако ще търсиш помощ - не от имигрантски асоциации, а социацията на консуматорите!
Заключено