help me .....

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
A4o
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 2:17 am

help me .....

Мнение от A4o »

Zdraveite na vsi4ki v 4ata. Nov sam tuk i molia za malko pomosht za da se orientiram v situaciata.
Semeistvoto mi e dosta tejko, deve deca, sapruga i t.n. Ne moga da sabera parite shtoto znaete kak e ..... Ot druga strana v Canada Monreal sa i sestra mi i parvi bratov4edi. Ta pristapvam kam vaprosa.
Moga li da zamina na gosti i da zapo4na procedura za emigrirane na miasto?
Vsiaka pomosht po temata shte mi pomogne mnogo , mersi predvaritelno
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Па ти ако можеш да отидеш на гости значи и парите имаш.
Те няма ли да ти помогнат бре???
И аз съм с 2 деца и заеми от банката това е положението нема друг начин ще им набутам малко лихви и край с тая "държава"
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

Мнение от holy »

Идеята ти не е добра, защото:
За да можеш да кандидатстваш от друга страна, разли4на от страната ти за раждане трябва да имаш най-малко 1 година престой в тази държава и то като постоянно пребиваващ!
По-разумно е да кандидатстваш от тук. Процедурата е сравнително бавна, така 4е с те4ение на времето можеш да си плащаш постепенно нужните такси. А що се отнася до сумата за банкова референция има няколко начина за измъкване от положението. Или вземаш заеми от приятели и роднини, вадиш референция и им ги връщаш. Друг вариант е да теглиш кредит от банка, ако можеш разбира се. И като последен не по-малко лош вариант е да си платиш на някоя фирма да ти издаде банкова референция. Вече има и такива услуги :wink: Е! Не е много ефтино, ама...ако нямаш избор.
Не изпускай шанса си! Щом имаш роднини там със сигурност ще те одобрят в процедурата. И не е зле да забравиш термина тежко семейство, защото канадците точно такива 'тежки' семейства предпочитат.
Айде действай и УСПЕХ!
A4o
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 2:17 am

mersi tova dosta mi pomogna tataka 4e puskam se po procedura

Мнение от A4o »

holy написа:Идеята ти не е добра, защото:
За да можеш да кандидатстваш от друга страна, разли4на от страната ти за раждане трябва да имаш най-малко 1 година престой в тази държава и то като постоянно пребиваващ!
По-разумно е да кандидатстваш от тук. Процедурата е сравнително бавна, така 4е с те4ение на времето можеш да си плащаш постепенно нужните такси. А що се отнася до сумата за банкова референция има няколко начина за измъкване от положението. Или вземаш заеми от приятели и роднини, вадиш референция и им ги връщаш. Друг вариант е да теглиш кредит от банка, ако можеш разбира се. И като последен не по-малко лош вариант е да си платиш на някоя фирма да ти издаде банкова референция. Вече има и такива услуги :wink: Е! Не е много ефтино, ама...ако нямаш избор.
Не изпускай шанса си! Щом имаш роднини там със сигурност ще те одобрят в процедурата. И не е зле да забравиш термина тежко семейство, защото канадците точно такива 'тежки' семейства предпочитат.
Айде действай и УСПЕХ!
Заключено