Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Мечтателят
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Апр 08, 2015 1:03 am

Re: Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

Мнение от Мечтателят »

Pavel M написа: Пон Яну 24, 2022 9:33 pm как в българия,не следиш ли форума.от близо 5 години съм в тук в канада на тръстиката.въртя геврека по цялата америка и събирам кинти да има за на дърти години.
след 2 год ще съм млад пенционер с дребна канацка пенция и си бия камшика тоя път за винаги щото вече напреднах и с възраста и няма време да се правя на мъж по вече в тоя хладилник който волю или не волю обитавам.
ти къде си сега,как я караш.
От години не бях влизал във форума, тръстиката ни грабна и нямах време :)

Значи още малко ти остава, дано да нямаш проблеми с тези изисквания за ваксините до момента, в който ще решиш да се прибираш.

Аз съм във Ванкуър, от 2015 година.

Роди ни се момче, което вече е на 8 години, но поради пандемията, ще се налага да се прибираме към България, че тук вече не знае колко ще се разрастне този фашизъм, поне в Европа наистина протестират и като че има някаква надежда.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

Мнение от Pavel M »

Мечтателят написа: Пон Яну 24, 2022 10:06 pm
Pavel M написа: Пон Яну 24, 2022 9:33 pm как в българия,не следиш ли форума.от близо 5 години съм в тук в канада на тръстиката.въртя геврека по цялата америка и събирам кинти да има за на дърти години.
след 2 год ще съм млад пенционер с дребна канацка пенция и си бия камшика тоя път за винаги щото вече напреднах и с възраста и няма време да се правя на мъж по вече в тоя хладилник който волю или не волю обитавам.
ти къде си сега,как я караш.
От години не бях влизал във форума, тръстиката ни грабна и нямах време :)

Значи още малко ти остава, дано да нямаш проблеми с тези изисквания за ваксините до момента, в който ще решиш да се прибираш.

Аз съм във Ванкуър, от 2015 година.

Роди ни се момче, което вече е на 8 години, но поради пандемията, ще се налага да се прибираме към България, че тук вече не знае колко ще се разрастне този фашизъм, поне в Европа наистина протестират и като че има някаква надежда.
аз с изискванията за ваксините нямам абсолютно никакъв проблем.до момента съм даже и с бустер и изкаран на крак омикрон.единствено се дразня от носенето на маска.
това фашизъм не са ли малкосилни думи
аз такова усещане нямам.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11748
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

Мнение от optics »

Мечтателят написа: Пон Яну 24, 2022 10:06 pm че тук вече не знае колко ще се разрастне този фашизъм, поне в Европа наистина протестират и като че има някаква надежда.
Чшшшш, яко!
Аслъ си мечтател, не знаеш на къв к.р отиваш, ама жив и здрав, после пак шси говорим.
В България единствено Айти-тата са добре (единствено финансово, нищо друго).
Иначе обстановката наоколо и за тях е лайна.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

Мнение от Pavel M »

optics написа: Пон Яну 24, 2022 10:22 pm
Мечтателят написа: Пон Яну 24, 2022 10:06 pm че тук вече не знае колко ще се разрастне този фашизъм, поне в Европа наистина протестират и като че има някаква надежда.
Чшшшш, яко!
Аслъ си мечтател, не знаеш на къв к.р отиваш, ама жив и здрав, после пак шси говорим.
В България единствено Айти-тата са добре (единствено финансово, нищо друго).
Иначе обстановката наоколо и за тях е лайна.
те на такива екземпляри все някой им е виновен.
ама то си трябва мъжество да се противопоставиш с/у нещо което не харесваш и да се бориш за правото си въпреки негативните последствия които можеш да понесеш от действията си.

това да се омесиш в стадото няма да ти реши проблема.и там ще си овца.

да се мотивираш да си биеш камшика от тук ,че някой те карал да се набодеш и ако не си съгласен живота за теб свършва си е леле и несериозната работа.
например за мен да си бия камшика от тук е шибания климат и нежеланието ми да ходя да копам тръстиката.
искам да я карам малко по лейзи,потен вода да не пия и да живея на доста по мек от тук климат.
дребни житейски неща,ама някой да ме превъзбуди,че тук някви си фашисти ме тормозят до там ,че трябва да правя избор м/у заробването и свободата и трябва да бягам надалеч от тая периспектива ми се вижда малко несериозен мотив да оправдавам по тоя начин собствените си неудачи.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Мечтателят
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Апр 08, 2015 1:03 am

Re: Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

Мнение от Мечтателят »

Pavel M написа: Пон Яну 24, 2022 11:41 pm
optics написа: Пон Яну 24, 2022 10:22 pm
Мечтателят написа: Пон Яну 24, 2022 10:06 pm че тук вече не знае колко ще се разрастне този фашизъм, поне в Европа наистина протестират и като че има някаква надежда.
Чшшшш, яко!
Аслъ си мечтател, не знаеш на къв к.р отиваш, ама жив и здрав, после пак шси говорим.
В България единствено Айти-тата са добре (единствено финансово, нищо друго).
Иначе обстановката наоколо и за тях е лайна.
те на такива екземпляри все някой им е виновен.
ама то си трябва мъжество да се противопоставиш с/у нещо което не харесваш и да се бориш за правото си въпреки негативните последствия които можеш да понесеш от действията си.

това да се омесиш в стадото няма да ти реши проблема.и там ще си овца.

да се мотивираш да си биеш камшика от тук ,че някой те карал да се набодеш и ако не си съгласен живота за теб свършва си е леле и несериозната работа.
например за мен да си бия камшика от тук е шибания климат и нежеланието ми да ходя да копам тръстиката.
искам да я карам малко по лейзи,потен вода да не пия и да живея на доста по мек от тук климат.
дребни житейски неща,ама някой да ме превъзбуди,че тук някви си фашисти ме тормозят до там ,че трябва да правя избор м/у заробването и свободата и трябва да бягам надалеч от тая периспектива ми се вижда малко несериозен мотив да оправдавам по тоя начин собствените си неудачи.
За мен е фашизъм батка, а ти ако искаш можеш и нашите "ваксини" да си набодеш.

Всеки си знае себе си, аз поне не дължа нищо нито на единия, нито на другия, нито на който и да било, нали :)

Неудачи нямаме, аз съм в ИТ сферата, половинката във финансовата...
Причината да искаме да направим нещо не е само една, случващото се в момента ускорява иначе процеса.

Няма какво да се обесняваме.

Темата е, ако има някой, който мисли да изпраща багаж към България, да си поделим контейнера.

Всичко друго извън темата, може да отиде в кошчето.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Транспортиране на кола и багаж от Ванкувър до Варна

Мнение от Pavel M »

съгласен съм,че причината не е само една.тук съм абсолютно съгласен.
ама опита да я представиш като точно и само една е толкова нелепа.сещаш се за коя причина си мисля.
като пренебрегнем тая според мен нелепа причина може би имаш правилно основание за решенията си.
ама извиняай ;прчината; не я ползвай за мотивация за твоите действия.
аз и заради това леко се бъзикам.
ама аз понеже съм идиот ми харесва нещата да се наричат с правилите им имена.
няма смисъл да си измисляш причини с които да замениш голямата причина.
аз това го разбирам и ти пожелавам и на семейството ти да сте живи и здрави и да правите това което чувствате правилно за вас.

щото живота е ваш и за вас ,а не кой кво бил казал.

обаче това с фашизма го разбирам като някаква форма на оправдание.

няма такъв филм.бъди себе си и прави това което чувстваш,а не това което трябва.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор