Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

jovani написа: Съб Апр 01, 2023 9:53 pm
Pavel M написа: Съб Апр 01, 2023 9:17 pm Джовани ти сериозно ли ми ги разказваш тия неща.Не се ли усещаш ,че възприятието за теб е ,че си въздух под налягане.
Ти от обсебеноста си от многобройните азиатски любовници и авто моргата от престижни таралясници съвсем си изтрещял.
Аз естествено се интерисувам от собствения си задник и не лицемернича.Моя ми задник ми е най важния.Същото е и за твоя ,той си е най важен за теб.
Тия алабалистики дето ги раздухваш не са за аудитория като мен.Порастни малко бе човек.Тия азиатки съвсем са ти изпили акъла.
Цитирам: "Канада - рай за некадърниците!"
Продължавам да го твърдя.Ти от кои си.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от jovani »

Pavel M написа: Съб Апр 01, 2023 10:25 pm
jovani написа: Съб Апр 01, 2023 9:53 pm
Pavel M написа: Съб Апр 01, 2023 9:17 pm Джовани ти сериозно ли ми ги разказваш тия неща.Не се ли усещаш ,че възприятието за теб е ,че си въздух под налягане.
Ти от обсебеноста си от многобройните азиатски любовници и авто моргата от престижни таралясници съвсем си изтрещял.
Аз естествено се интерисувам от собствения си задник и не лицемернича.Моя ми задник ми е най важния.Същото е и за твоя ,той си е най важен за теб.
Тия алабалистики дето ги раздухваш не са за аудитория като мен.Порастни малко бе човек.Тия азиатки съвсем са ти изпили акъла.
Цитирам: "Канада - рай за некадърниците!"
Продължавам да го твърдя.Ти от кои си.
През последните години всички трябва да се благодарим на политиката на Федерал ризърв и съответната синхронизация на централните банки по света. Но добрите времена свършиха и на новите мераклии няма да им е лесно.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

На новите мераклии никога не им е било леко и няма да им бъде леко докато не минат в следващата фаза на старите мераклии.Ти дето имаш една дузина азиатки любовници на издръжка кво ревеш.Намали ги до 2-3 и ще живнеш малко.
Ако си си загубил работата потърси си нова.Поне в Канада работа има за целия китайски народ.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Ivan1007 »

Тоя не е работил никога - пере пари на баба и дядо АБПФК и мрънка, че привилегиите му от Тошово време не вървят в Канада.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

Ivan1007 написа: Нед Апр 02, 2023 10:06 pm Тоя не е работил никога - пере пари на баба и дядо АБПФК и мрънка, че привилегиите му от Тошово време не вървят в Канада.
взе ми думите от устата
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от jovani »

Pavel M написа: Нед Апр 02, 2023 8:16 pm На новите мераклии никога не им е било леко и няма да им бъде леко докато не минат в следващата фаза на старите мераклии.Ти дето имаш една дузина азиатки любовници на издръжка кво ревеш.Намали ги до 2-3 и ще живнеш малко.
Ако си си загубил работата потърси си нова.Поне в Канада работа има за целия китайски народ.
Нали каза, че всичко било много лесно в Канада, сега пък пишеш за някакви "стари мераклии", потвърждавайки написаното от мен. Да беше учил навремето щеше да взимаш същите, че и по-добри пари в България, наместо да се друсаш по камионите на стари години. При мен ако си загубя бизнеса да не мислиш, че ще карам камион в Канада, да живея под наем и да се надявам на пенсия някой ден?

Утре я камилата, я камиларя, не се знае знае ли се. :rofl:
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

не ти давам съвет да си ми подръжател и да ме следваш.
само казах,че си въздух под налягане.
сега колко е налягането което те помпи не го знам.
но това е моето мнение за теб.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от jovani »

Ivan1007 написа: Нед Апр 02, 2023 10:06 pm Тоя не е работил никога - пере пари на баба и дядо АБПФК и мрънка, че привилегиите му от Тошово време не вървят в Канада.
Не съм от местните измамници, какво да направя? Ако бях щяха да ми дадат от парите на данъкоплатците да си напрявя фабрика като например Генерал Моторс, да ме бейлват, ако фалирам като местните банки или да изхарча милиарди за ковид ваксини, маски, тестове и дезинфекционни препарати. От всеки долар който изкарвам чисто след разходи, 70 цента отиват за заплати на други хора, на останалото плащам данъци. Съдбата на имигранта, всеки гледа да ти го сложи, какво мога аз да направя, на кого да се оплача?

Поне си казвам каквото е, не се хваля като вас, дето спите по койките на камионите или по трудовите лагери на петролните находища.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

Е това е ясно,че най лесните въздушни пари са най сладки.Ти обаче като не си се класирал за тях сега ривеш.
Иначе няма логика да се изнесеш от Тонто към Ниагара на по евтино.
Джовани ти не разбрали ,че тук дребни мушеници като теб не вървят..Тръгнал си и ти с мечката мед да ядеш.
Осъзнай се малко.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
7George
Мнения: 9639
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от 7George »



Торнадо за празника...
Embrace your climate change!
Публикувай отговор