Дата и час: Сря Фев 20, 2019 3:56 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 177, 178, 179, 180, 181
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2019 9:02 pm 
батката - оригиналът

Pyrelight написа:
То това е едно от нещата, заради които не го харесвах. Симпатизант на Бойко Борисов, антиамерикански и проруски ориентиран. Какъв да бъде? Другото е простотията и ненормалното му отношение към женската половина на човечеството. Линко го е изгонил, предполагам, защото го е "засенчвал" по тези точки. :lol: :rofl:

абе направо си се овърташе около маргинала да омачкаш с него чаршафите,даже и мъжа си водеше с теб по сбирките за алиби ама жената на маргинала дето се казваше Вода ви усети на време и ви развали дослука
аз поне бях личен свидетел на цялат тая комедия ,а ти така и така до сега не можа да ме разпознаеш кой от присъствалите бях
за сега толкова.на час по лъжичка.има обаче и още пикантерия,ама по късно. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 13, 2019 1:03 pm 

First Nations say Alberta has no right to cut oil activity on their land

Цитат:
The First Nations say the provincial government has no right to dictate the level of oil and gas activity on their land. They believe the oil curtailment policy could have a negative financial impact - collecting royalties from oil producing companies on their land.

Да организират една среща First Nations Alberta vs. First Nations BC и нека се разберат. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 177, 178, 179, 180, 181

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]