Стрелба в парламента

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Стрелба в парламента

Мнение от optics »

Гледам никой не е писал още.
Аз гледам CBC онлайн, но няма особено много инфо освен че стрелеца в парламента е гръмнат. Имало още обаче.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
vio
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 11:03 pm

Re: Стрелба в парламента

Мнение от vio »

По-важното е обаче, дали стрелеца е успял да гръмне някой преди да го гръмнат?! Май не. Жалко! :D
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Стрелба в парламента

Мнение от Bistra »

Аз писах в темата за исляма, ама ти мен не четеш. Вместо това цепиш и разкрояваш мрака. |(
По малоумно изказване от това не бях чела скоро! :fubar:
vio написа:По-важното е обаче, дали стрелеца е успял да гръмне някой преди да го гръмнат?! Май не. Жалко! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Стрелба в парламента

Мнение от optics »

Войникът не е оживял.
Vio, ти в ред ли си ?
:fubar:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Стрелба в парламента

Мнение от optics »

започна официалната пресконференция
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Стрелба в парламента

Мнение от MrGeek »

За съжаление простреляният войник (резервист от армията) от почетната стража на мемориала е загинал. Потвърди се, че и стрелеца е ликвидиран при престрелката в сградата на Парламента. Има още двама пострадали при престрелката от силите за сигурност, които са вън от опасност в болницата. Това са потвърдените факти до момента. Вероятно нападателя не е бил сам, но няма никакви потвърдени подробности по въпроса все още.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Стрелба в парламента

Мнение от Bistra »

Работниците от мола се оплакаха, че хвърлили гранати със сълзотворен газ преди да ги евакуират на тротоара и някои имали дихателни затруднения. Сигурно си мислят, че някой от стрелците се е укрил там, но както и да Centre Rideau e все още затворен. Шефът ми беше вчера цял ден там на срещи и авторски надзор. Късмет, че патакламата се размина с 1 ден. Жалко за войничето. :(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Стрелба в парламента

Мнение от davidT »

Най вероятно е някъв рязан,да му свалят гащите и случая ще се разкрие много бързо.

Въпроса е, как това шимпанзе, е влязло въоръжено в сградата на парламента и то не кой да е парламент а на държава като Канада ???
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Стрелба в парламента

Мнение от roumensp »

davidT написа:Въпроса е, как това шимпанзе, е влязло въоръжено в сградата на парламента и то не кой да е парламент а на държава като Канада ???
Ами явно не е особено трудно:
Reuters написа:Compared with Capitol Hill in Washington, security on Parliament Hill is also fairly low key. Anybody could walk right up to the front door of parliament's Centre Block with arms and explosives without being challenged before entering the front door, where a few guards check accreditation.
vio
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 11:03 pm

Re: Стрелба в парламента

Мнение от vio »

А, спокойно, харпията е скрит на тайно място и няма да го стигнат! Най-важното е той да оцелее, нали така, Бистре ;)

Всички в парламента са за разстрел. сори, но това е лично мнение, а тук е свободен форум. По какво канадския парламент (депутати) са по-различни от българските продажници? По нищо. Всички заслужават едно и също - линч, докато се стреснат и видят че има възмездие за делата им. Тогава може и нещата в държавите (Канада, България и т.н.) да потръгнат. Затова - Жалко, че няма убити! :devil:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Стрелба в парламента

Мнение от Bistra »

davidT написа:Въпроса е, как това шимпанзе, е влязло въоръжено в сградата на парламента и то не кой да е парламент а на държава като Канада ???
Канада е миролюбива държава по принцип. Мерките за сигурност вероятно наистина не са засилени. Организират се и свободни визити на граждани дори и в работни дни. И аз съм се разхождала извътре дори. Библиотеката е много хубава. :y: Нищо, сега ще се поучат от грешките си и ще засилят сигурността.
Vio, изказванията ти по повод един от най-успешните премиери на Канада са меко казано инфантилни. Свободен форум е и затова сме длъжни да слушаме, за съжаление, от време на време изблиците на откровени пияници или душевно смутени личности. Жалко, но всеки си има глава на раменете, все пак! Изключение правят някои индивиди с фасетни очи. |(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Стрелба в парламента

Мнение от roumensp »

vio написа:А, спокойно, харпията е скрит на тайно място и няма да го стигнат! Най-важното е той да оцелее, нали така, Бистре ;)

Всички в парламента са за разстрел. сори, но това е лично мнение, а тук е свободен форум. По какво канадския парламент (депутати) са по-различни от българските продажници? По нищо. Всички заслужават едно и също - линч, докато се стреснат и видят че има възмездие за делата им. Тогава може и нещата в държавите (Канада, България и т.н.) да потръгнат. Затова - Жалко, че няма убити! :devil:
След като не знаеш каква е разликата какво правиш тука, а не се върнеш при бат' Бой, Болен и Сокола ?
Кога дойде, кога почна да търсиш възмездия ... Възмездие за какво по-точно, за соца в Квебек, където си се забила доброволно, но не забелязвам да се оплакваш ? :D
От тая бай-ганьовщина избягах ("всички са маскари"), но тя и тука успява да ме намери.
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Стрелба в парламента

Мнение от Mielle »

А шимпанзето може да не е проникнало само в Парламента,а някой услужлив парламентарист да му е отключил ;)
те така скоро и при Барака проникнаха.... :^)
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Стрелба в парламента

Мнение от ivanko13 »

Как е възможно американските медии да знаят името на стрелеца преди канадците? :fubar:
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
7George
Мнения: 9660
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Стрелба в парламента

Мнение от 7George »

vio написа:А, спокойно, харпията е скрит на тайно място и няма да го стигнат! Най-важното е той да оцелее, нали така, Бистре ;)

Всички в парламента са за разстрел. сори, но това е лично мнение, а тук е свободен форум. По какво канадския парламент (депутати) са по-различни от българските продажници? По нищо. Всички заслужават едно и също - линч, докато се стреснат и видят че има възмездие за делата им. Тогава може и нещата в държавите (Канада, България и т.н.) да потръгнат. Затова - Жалко, че няма убити! :devil:
Да де, ама даже и да си прав, убитият е войник, а в парламетна има много хора дето са просто сътрудници и работници, а не депутати. Ти май си във Варна, а за Канада семо четеш и пишеш?
Embrace your climate change!
Публикувай отговор