Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в България

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в България

Мнение от ablood »

Тъй като времето започва да се влошава, предлагам да ускори събитията и да организираме протеста от сега, така, че когато се сформира правителство да сме готови да го порицаем. Преди зимата!

Нищо, че още си нямаме идея как ще протече пазарлъкът и кои ще са в управлението. Ние и за предишните не знаехме чии пионки са. Само гадахме.

Нищо, че сами си ги избрахме. Важното е да покажем, че сме будни и активни. Пък керванът да си върви...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от yahoo »

Дори само за да пуснат една бюлетина и да си ходят си направиха труда под 0.2% от българите в Монреал когато е мястото и времето на финала на всички протести да могат реално да променят нещо. Колко ще са тези които биха направили по-голямо усилие за да се стигне отново до същото?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от Bistra »

ablood написа:Тъй като времето започва да се влошава, предлагам да ускори събитията и да организираме протеста от сега, така, че когато се сформира правителство да сме готови да го порицаем. Преди зимата!
Много хубава идея! Моите адмирации! :party: :rock: Ох, че се развълнувах! :whew:
Аз дори имам няколко идеи и смятам този път да си предоставя услугите като Главен Озвучител. Свекърва ми донесе лятоска дървено кречетало, тип "хлопка", да ми напомня за България. Та смятам да го използвам, докато Станджов се дере с пресипнал глас: "Боят настана, тупкат сърца ни", а Иффигения размахва знаме на дръжка от моп...за драматизъм. :y:
Имам и предложение относно мястото на срещата - полянката в паpкчето на Монт Роял, пред кончетата.
Малко е миризливичко (животинки, какво да ги правиш!), обаче има 2 сериозни предимства:
1. От другата страна са гробищата, така че нали знаете! Покойниците и с топ не можеш да ги събудиш.
2. При добро представяне можете да се възползувате от уникалната възможност да се щракнете - селфи с цвилещ екземпляр, подобен на фотосите на Началника на Cъпротивата срещу офшорната инвазия.
Аз лично смятам да сложа костюма си за Хелоуин на Holy Trinity (винаги го слагам при официaлни случаи) - абатиса на "Амишите от предпоследния ден".
Мястото на срещата е известно, сега остава да уточним датата и часа.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от analgin »

Какъв ще вие келепира?
Питам защото баба ми казва, че кривата краставица само таратора е изправя.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от Bistra »

analgin написа:Какъв ще вие келепира?
Питам защото баба ми казва, че кривата краставица само таратора е изправя.
Ти пък сега и келепир търсиш! Немой така! Важен е джумбушът и да се покажем на цвилещите (щото само те са способни да го оценят) к'ви сме патрЕоти. :y:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от analgin »

В Монреал вече има и ебола, така че внимавайте.
Ако всепак извоювате някаквъв келепир, аз ще се възползвам от него. :rofl:
Който иска да променя България да заминава на терен, там ще бъде по-ефикасен.
Успех!!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от Bistra »

analgin написа:В Монреал вече има и ебола, така че внимавайте.
Ако всепак извоювате някаквъв келепир, аз ще се възползвам от него. :rofl:
Който иска да променя България да заминава на терен, там ще бъде по-ефикасен.
Успех!!
Да има и шап по конете и кравите. Само шараните викат, че ги изловили гладни цигани по Сен Лоран, ама нищо! Ще минем на сьомга! :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от analgin »

ablood написа:Тъй като времето започва да се влошава, предлагам да ускори събитията и да организираме протеста от сега, така, че когато се сформира правителство да сме готови да го порицаем. Преди зимата!

Нищо, че още си нямаме идея как ще протече пазарлъкът и кои ще са в управлението. Ние и за предишните не знаехме чии пионки са. Само гадахме.

Нищо, че сами си ги избрахме. Важното е да покажем, че сме будни и активни. Пък керванът да си върви...
Това цепи мрака БГ ПАТРИОТИТЕ са активни само при хубаво време. :D :D :D преди зимата.
Той не знае кого ще порицава, и явно че това няма особенно значение за него важното някой да бъде порицан. :clap: (личи си комунистическата закваска)
....
Спирам за сега трябва и аз да поработя малко.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ablood »

Моля за съвети как по-зловещо да дискредитираме българската църква в Монреал, клуб Зорница, магазини, счетоводители, нотариуси и подобни, които биха имали интерес към парчета от политическата баница при евентуално разпределяне.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от Люта чушка ® »

ablood написа:Моля за съвети как по-зловещо да дискредитираме българската църква в Монреал, клуб Зорница, магазини, счетоводители, нотариуси и подобни, които биха имали интерес към парчета от политическата баница при евентуално разпределяне.
Да се надяваме ли, че това ти изказване е някаква проява на чувство за хумор???
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от agent Ozo »

Люта чушка ® написа:
ablood написа:Моля за съвети как по-зловещо да дискредитираме българската църква в Монреал, клуб Зорница, магазини, счетоводители, нотариуси и подобни, които биха имали интерес към парчета от политическата баница при евентуално разпределяне.
Да се надяваме ли, че това ти изказване е някаква проява на чувство за хумор???
Сигурен да си. Това е ярък пример за неподражаемото чувство за хумор на Блъда. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от analgin »

agent Ozo написа:
Люта чушка ® написа:
ablood написа:Моля за съвети как по-зловещо да дискредитираме българската църква в Монреал, клуб Зорница, магазини, счетоводители, нотариуси и подобни, които биха имали интерес към парчета от политическата баница при евентуално разпределяне.
Да се надяваме ли, че това ти изказване е някаква проява на чувство за хумор???
Сигурен да си. Това е ярък пример за неподражаемото чувство за хумор на Блъда. :)
Имиграцията е сложен процес. Като цяло действа положително на мнозинството, но явно има и странични ефекти
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ablood »

В сряда се очертава вероятност за сняг.

Предлагам ако някой има намерение да се самозапалва да го организираме за утре слетобед.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от Bistra »

Пу, добре че ме подсети за снега! Ще си пресаждам лаленцата в градината, че окъснях тази година. Човещинка, пък и какво да правиш, те си обичат живота в Канада. :$ Така че съм твърдо аут за сеир и снимки със смартфон. :P
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Трето събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от optics »

Прочее, като стана дума - тъй и не разбрах защо някои хора редовно си копат лалетата "да не влизали надълбоко". Аз не ги копам и са си супер.
Що се отнася до шегичката на Блъда за дискредитирането... статистически всяка българска организация има свойството да се само-дискредитира, поради което няма нужда от никакви външни действия -- майката му е чакането (следствие от по-общата българска мъдрост - на многото работа, майката му е седенето).
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор