Българско шале

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

Викаш като почнат да изливат напитките по земята, не в устата, почва едно попиване със сюнгерите... :rofl: Мани,мани! Не ти трябва и да знаеш! :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българско шале

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа:Ми, не мерси! Не пия...
Bistra написа:Рядко пия. Обаче нося на умопомрачителни количества алкохол.
Bistra написа:Ами аз вестници не чета. Само художествена литература. ;)
За сметка на това пия понякога с униформени...Нали знаеш, че си падам
Bistra написа:аз не пия никаква бира...Изпих цели 2 (Corona Rxtra) + 1 бутилка вино и после взех, че докарах цялата фамилия до в къщи
Bistra написа:Това (Маргарита) не се научих да пия. Предпочитам мохито. :d:
Шизофреничка или просто лицемерка и лъжкиня? Изберете сами.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

agent Ozo написа:
Bistra написа:Ми, не мерси! Не пия...
Bistra написа:Рядко пия. Обаче нося на умопомрачителни количества алкохол.
Bistra написа:Ами аз вестници не чета. Само художествена литература. ;)
За сметка на това пия понякога с униформени...Нали знаеш, че си падам
Bistra написа:аз не пия никаква бира...Изпих цели 2 (Corona Rxtra) + 1 бутилка вино и после взех, че докарах цялата фамилия до в къщи
Bistra написа:Това (Маргарита) не се научих да пия. Предпочитам мохито. :d:
Шизофреничка или просто лицемерка и лъжкиня? Изберете сами.
Нито едно от двете. Просто подправени мои цитати от един елементарен човек. (за последните 2 става въпрос)
Първото са случки от моята младост. А второто е чисто и просто майтап. Дори нямам познати униформени, изключая бащата на най-добрата приятелка на дъщеря ми, но с него не съм пила. :$
Наистина не пия бира. Не харесвам горчивия вкус. Близвам понякога една глътка за опитня, но толкова. :)
Мохитото е слабо алкохолен коктейл. Ободрява в горещините. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българско шале

Мнение от agent Ozo »

Майтап бе, Бистре. :-)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

agent Ozo написа:Майтап бе, Бистре. :-)
Не можеш ли да се майтапиш без да обиждаш? :(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българско шале

Мнение от agent Ozo »

Теб никой не може да те обиди. Сама си го заявявала нееднократно.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Българско шале

Мнение от YOUPPI »

kapitan написа:Какво може да се прави около шалето в този сезон? Те мечките спят вече, поне няма да има комари. Ей, нищо не казвате за сюнгърс оргиите?! Някой спомена нещо,но никой после нищо не казва после? Айде малко повече подробности,моля!
Брей българите били отворени за сюнгърс партита,брей?
Ама като почнат да се носят някакви слухове....мани,мани
За всеки влак си има пътници. Собственикът рекламира определени ускуги и не виждам причина, за да не му вярвам. Искаш подробности, просто му позвъни.
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Българско шале

Мнение от Павел »

kapitan написа:Какво може да се прави около шалето в този сезон? Те мечките спят вече, поне няма да има комари. Ей, нищо не казвате за сюнгърс оргиите?! Някой спомена нещо,но никой после нищо не казва после? Айде малко повече подробности,моля!
Брей българите били отворени за сюнгърс партита,брей?
Ама като почнат да се носят някакви слухове....мани,мани
А случайно да знаеш, че основното правило на суингинг-партитата е, мъж да не се явява соло - трябва задължително да заведе жена. Нали не си въобразяваш, че ще отидеш сам, ще пийнеш едно, ще смажеш бастуна и ще си тръгнеш по живо, по здраво?
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор