Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в България

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ablood »

Извърташ спора. Виж пак за какво ми се заяде!

Всъщност недей! Жив и здрав!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от agent Ozo »

С никой и за нищо не съм се заяждал.
Ти поиска да ти припомня с какво Бойко Борисов е нарушил златното правило да не прави нищо срещу предшествениците си след вземане на властта. Когато го направих, ти започна да се заяждаш като омаловажаваш значението на фактите и разводнявайки темата с вмъкването на лица и събития извън нея като гл.прокурор Филчев и времето в което Бойко бил не знам си какъв.
За капак на всичко, започна мен да ме обвиняваш в увъртания и опити за излизане от темата.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ablood »

agent Ozo написа:С никой и за нищо не съм се заяждал.
Ти поиска да ти припомня с какво Бойко Борисов е нарушил златното правило да не прави нищо срещу предшествениците си след вземане на властта. Когато го направих, ти започна да се заяждаш като омаловажаваш значението на фактите и разводнявайки темата с вмъкването на лица и събития извън нея като гл.прокурор Филчев и времето в което Бойко бил не знам си какъв.
За капак на всичко, започна мен да ме обвиняваш в увъртания и опити за излизане от темата.
Златното правило изказано от мен ясно за ОСЪЖДАНЕ (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Не за не-правене на нищо. Да намираш разлика? Никаква? Бъкел?

Аз съм бил разводнил темата с лица и събития извън нея?!? Ти заговори за "независимост на съдебната система" (която съществува колкото Дядо Коледа). Аз просто ти припомних в един ред за тесните, лични, дългогодишни връзки между Бойко и флавния прокурор.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от agent Ozo »

Именно, Аблъд, именно...няма как да ОСЪЖДАТ дадени управляващи техните предшественици, след като съдебната система се ръководи изцяло от кадри, избрани именно от тези предшественици.
И именно поради независимостта на съдебната система, новите управляващи бяха с вързани ръце. И се започна с плаченето на Цветанов "ние ги хващаме, те ги пускат", ама напразно. Някои от по-паметливите между нас помнят и как Дянков се опита да ги удари съдиите чрез бюджета като забави парите им за бонуси в края на годината, ама го заплашиха със съд и клекна.

Но ти продължавай да си вярваш, че управляващите а не съдиите ОСЪЖДАТ.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ablood »

Аз и в дядо Коледа не вярвам. :hug:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от Nick(olov) »

pollita написа:........протестиращи в Монреал-безцелни, безлични и неинформирани елементи търсещи внимание. .....
:D все едно слушам другарят станишев. Интересно ми е когато цоцялистите направят цоциала в БГ-то хилядарка ти ще се върнеш ли?
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от IRA »

Тая глупост с платените протести въобще не разбирам защо се продължава да се пробутва. Дори и да има някой друг платен првокатор,те са някакво пренебрежимо малко малцинство.Червените са толкова нагли, че само насилствено могат да бъдат свалени.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ablood »

Провокаторите няма нужда да бъдат мнозинство. И 1 на 1000 да е пак може да промени посоката / вида на протеста. Той не стои на едно място а се движи, крещи, увлича хората, бута се пред камерите....

И когато на всеки провокатор се падне и един неуспял политик, желаещ да поведе масите, един платен агиткаджия, един освидетелстван скандалджия...

Обикновенните хора следват по-шумните и активните, а те рядко са "нормални ".
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ivalin »

Именно обикновените и нормални хора правят в момента протестите. Защото разбраха, че няма на кого да чакат. Не знаят още как и какво да стане, но все от някъде трябва да се започне и за това сега просто протестират. Чистосърдечено се надявам да излезе нещо смислено, защото като се прави нещо и има възможност да излезе нещо, защото само от нещо става друго нещо, от нищо не става нищо... Важнотото е да има движение! А това с провокаторите, че и платените протестиращи се изтърка... не хваща дикиш... безсмилено е все още някои да се опитват да го пробутват на каквото и да е ниво, та дори и на ниво постинг във форум като този!
Последно промяна от ivalin на Сря Юли 31, 2013 11:05 pm, променено общо 1 път.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
stoyan ignatov
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 6:24 pm
Местоположение: Montreal

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от stoyan ignatov »

В архивите обикновено пише дикиш.За другите неща нямам време да обяснявам.Учи се сам !
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Второ събиране в Монреал в подкрепа на протестите в Бълг

Мнение от ivalin »

ОК Стоянчо! Щом казваш ще се уча сам... навярно имаш право... аз съм :| :x :$ Честно казано не рабирам много какво искаш да кажеш, но явно проблема е в моя телевизор. Долавям някаква нотка на ирония ли, какво ли...?! Не мисля, че нещо лично съм те засегнал с поста си?! Радвам се все пак, че така добре познаваш архивната система за разлика от други доаени списващи тука в този форум! :bow:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Публикувай отговор