Има ли такъв филм тука?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Bistra »

succes написа:Предпочитам да не бъркам в кутията на Пандора.
Ама, бръкни моля ти се! Току виж си извадил някоя ябълка. :lol:
А какво казва Лао Дзъ по въпроса: Какъв е онзи, който задава въпроси за да му бъде помогнато и в същото време шпионира?
Или по добре не се напъвай, че е висш пилотаж!
Ай, Наздраве! :beers:
Жив-зрав...другото по досещане, ама хич не вървиш!
Е, ти, един поздрав - песен на месец октомври. :rofl: :rofl: :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=7aAjzUhGkgI"
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от succes »

Bistra написа:
succes написа:Предпочитам да не бъркам в кутията на Пандора.
Ама, бръкни моля ти се! Току виж си извадил някоя ябълка. :lol:
А какво казва Лао Дзъ по въпроса: Какъв е онзи, който задава въпроси за да му бъде помогнато и в същото време шпионира?
Или по добре не се напъвай, че е висш пилотаж!
Ай, Наздраве! :beers:
Жив-зрав...другото по досещане, ама хич не вървиш!
Е, ти, един поздрав - песен на месец октомври. :rofl: :rofl: :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=7aAjzUhGkgI"
Ако обещаеш да изядеш ябълката ...
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от UnHoly »

Ако наистина вземе да се навие, отново трябва да гледаме драматизация на "Снежанка и 7-те джуджета" :yawn:
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Bistra »

succes написа:Ако обещаеш да изядеш ябълката ...
Господин Шумкар не разрешава такива филми тука, иначе с удоволствие, но другаде.
Мога и да почерпя. Правя много вкусен щрудел. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от succes »

Bistra написа:
succes написа:Ако обещаеш да изядеш ябълката ...
Господин Шумкар не разрешава такива филми тука, иначе с удоволствие, но другаде.
Мога и да почерпя. Правя много вкусен щрудел. :)
Само да се отметнеш ... това е любимият ми сладкиш :^: :^: :^: :P :P :P
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

Bistra написа:
succes написа:Ако обещаеш да изядеш ябълката ...
Господин Шумкар не разрешава такива филми тука, иначе с удоволствие, но другаде.
Мога и да почерпя. Правя много вкусен щрудел. :)
Е то има ли нещо, което ти да не правиш хубаво? На хората явно сеира им харесва искат продължение май, ама цензурата работи! Внимавай, че пак започваш с недодяланите опити да рендосваш ябълка от сорт, който ще ти приседне, ако и да си майсторица на щруделите ;)! За съжаление аз не съм с "връзки" във форума и толерантността спрямо мене не е като тази спрямо тебе...та се налага да си обменяме само готварски рецепти с тебе за в бъдеще.. Та какво разправяше за сьомгата по средиземноморски? :?: Как точно да я приготвяш колежке?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ablood »

Ябълке, к'во стана с филма от темата? Май е ремейк на ето този стар филм:
apple написа:
Батето написа:Пуснато на: Нед Фев 17, 2008 10:56 pm не те знам кво си мислиш ,но лично аз предпочитам докато си стоя на топло в бг да виждам от прозореца бездомни кучета и въргалящи се боклуци отколкото да мръзна аз като куче по цял ден в канада.дреме ми на шапката какво е навън,важното е аз да съм добре
Абе, бате е с такова мислене и с такива примитивни мечти сме се докарали тук до тоя хал. Едно не мога да разбера ти у вас у канадско да не пестиш от отопление, че чакаш да се стоплиш в БГ зад прозореца откъм отвътре при това??? В твоя камион нали беше екстра или нещо проблем с отоплението имаш и там, чудничко се получава. Батето кибичи у монреалско с дебел домашно плетен елек и търлъци пратени по пар авиона от баба му Станка примерно и мечтае кат се върне в БГ да е абонат на ТЕЦ да си стопли кокалците, а вън да вият вуци и да се търкалят боклуци....Еееех,мечти :roll:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

От двете страни на океана нещата изглеждат различно. Аз поне не крия, че съм разочарована, а ти? Нали не беше цуцал социал /това си е точно програма за социално подпомагане, както сам отбелязваш ходил си с отвращение, ама човек за някой лев какво ли не прави/ и в Канада нямаше май мизерия и мръсотия, а? Hypocrite, научи се да бъдеш честен понякога, поне за малко и поне пред себе си... И добре е, че свали онази снимка изобразяваща "разцепена душа", явно приключи с периода на колебанията и сега носиш каска...ще поразсъждавам друг път защо :?:! Ако не ме изгонят преди това...
ablood написа:
Изтърпях с погнуса да ми свърши кофито и излетях с писъци от тази цигания. Сега като ходя да си взимам пощата се стряскам от мърсотията и мизерията в сравнение с новия ми квартал.
Има едно правило - където пуснат метро и удобен транспорт, се навъждат чернилки, жълти, новопристигнали, и изобщо всякакви мизерници, нямащи пари за кола.
А забравих и аз да вметна това, изглежда е важно за протокола:
Заглавие: Красива България?????
Публикувано на: Пет Мар 07, 2008 4:59 am
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ablood »

Ми анджък де!!!

Нали това ти повтарям вече 3 пъти. Не Канада е мизерна, а само квартала ти. Ама нали много се гордееш, че главата ти била извън задника...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Bistra »

apple написа:та се налага да си обменяме само готварски рецепти с тебе за в бъдеще
Значи викаш остава време между висенето във Форума и кафенцата? :^)
Ами, ето как можеш да осмислиш живота си. Да обгрижваш човека до теб като жена-домакиня, приготвяйки му вкусни гозбички, аранжирайки ги върху маса с бяла покривка, свещи и т.н. Та като се върне изморен от блъскането за насъщния да му стане приятно, виждайки до себе си едно ведро, лъчезарно лице. Колко е хубав живота, дори и в Канада! :f: :sun:
Това да ходиш на работа и по купони е изморителна работа. Не е за теб! Послушай ме! :rotfl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Ena
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 2:55 pm
Местоположение: Montréal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Ena »

apple написа:От двете страни на океана нещата изглеждат различно.
Само дето тази мисъл не ти идваше на ум докато беше оттатък океана и нападаше със същата ожесточеност и язвителност всеки един, който се опитваше да ти го каже. Тогава беше също толкова уверена в своята лична преценка.
Днес отново отказваш да приемеш, че нещата може да изглеждат различно и на самото място поради различен социален стаус, различни идеали и т.н. И тази Канада, която ти виждаш сега, може и да не е онази Канда, която виждам аз или някой друг.

И какво? След време като ти се промени виждането ще обявиш отново: "Ами сбърках, в началото нещата изглеждат различно. Поне си го признавам, а не като други..."
Смешна и дразнеща е тъпата ти упоритост да не приемаш чуждото мнение докато не дойде момента собствената ти глава да "уври". След което следва признанието за грешка и край. Всичко е решено, пито-платено.
Но къде остават всичките ти злостни нападки, цялата ти язвителност и обидите към твоите опоненти от времето на "узряването"? Дали твоето "сбърках" е в състояние да изтрие всичко това?
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Павел »

Ena написа:
apple написа:От двете страни на океана нещата изглеждат различно.
Само дето тази мисъл не ти идваше на ум докато беше оттатък океана и нападаше със същата ожесточеност и язвителност всеки един, който се опитваше да ти го каже. Тогава беше също толкова уверена в своята лична преценка.
Днес отново отказваш да приемеш, че нещата може да изглеждат различно и на самото място поради различен социален стаус, различни идеали и т.н. И тази Канада, която ти виждаш сега, може и да не е онази Канда, която виждам аз или някой друг.

И какво? След време като ти се промени виждането ще обявиш отново: "Ами сбърках, в началото нещата изглеждат различно. Поне си го признавам, а не като други..."
Смешна и дразнеща е тъпата ти упоритост да не приемаш чуждото мнение докато не дойде момента собствената ти глава да "уври". След което следва признанието за грешка и край. Всичко е решено, пито-платено.
Но къде остават всичките ти злостни нападки, цялата ти язвителност и обидите към твоите опоненти от времето на "узряването"? Дали твоето "сбърках" е в състояние да изтрие всичко това?
По-точно от това не може да се каже - идеален финал на темата. По-добре Гийка да сложи катинара.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от valioiko »

Съгласен, катинара го слагам аз!
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Заключено