Новите задължителни документи след Ноември 2011

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
tonakis
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 5:32 am
Местоположение: Burgas, Bulgaria

Новите задължителни документи след Ноември 2011

Мнение от tonakis »

Здравейте, мисля че тази тема ще бъде от полза, тъй като вече е задължително да се попълва и изпраща обновения списък с документи. Аз имам конкретен въпрос, за тези които вече са се сблъскали - Supplementary Information - Your travels [IMM 5562] . Това може да се попълва само на ръка, нали ?? Поне с нито една версия на Adobe-то не мога да го цъкам. Странно ми е, защото до сега единствено на ръка бяха подписите. И още нещо, при стария пакет трябваше да се слага и списъка от Visa Office Specific Requirements (в нашия случай имаше списък от Букурещ). Сега обаче това пише, поне според мен, че се използва само за кандидати от Пекин и Хонг-Конг. Някой с повече инфо, аз ли не съм разбрал правилно или наистина е така?
Благодаря
Аватар
skwestarz
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Май 08, 2010 3:52 am
Местоположение: Пловдив

Re: Новите задължителни документи след Ноември 2011

Мнение от skwestarz »

Вече има отворена тема на твоя въпрос :D . Ето линк към файл, който може да се попълни http://dox.bg/files/dw?a=21c249aa5f" Успех!
Аватар
tonakis
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 5:32 am
Местоположение: Burgas, Bulgaria

Re: Новите задължителни документи след Ноември 2011

Мнение от tonakis »

Мерси за файла, закърпихме положението :) А относно въпроса за Visa Specific Requirements ? Някой с инфо ?
Аватар
skwestarz
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Май 08, 2010 3:52 am
Местоположение: Пловдив

Re: Новите задължителни документи след Ноември 2011

Мнение от skwestarz »

Тъй като и ние ще подаваме документи тази година, следя всичко във форума с голям интерес. За последния ти въпрос - специфични изисквания: в IMM5612E въпрос 20, ако имаше специфични изисквания от Букурещ (според мен) щяха да бъдат споменати (както в случая за Китай и т.н.). Тоест няма допълнителни изисквания и в чеклиста оставяш 20 празен. Моля пратилите миналата година документи и минали по този път да се изкажат по въпроса. :D
Jan_Ivka
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 3:06 pm
Местоположение: Варна

Re: Новите задължителни документи след Ноември 2011

Мнение от Jan_Ivka »

В чек-листа IMM5612 от 05-2012 - НОВИЯТ (http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/f ... M5612E.pdf" ) номер 20 е FEE PAYMENT и няма Visa Office Specific Requirements, което в чек-листа IMM5612 от 07-2011 е под номер 19.
Аватар
Lira
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Яну 01, 2010 6:51 pm
Местоположение: Торонто

Re: Новите задължителни документи след Ноември 2011

Мнение от Lira »

Jan_Ivka написа:В чек-листа IMM5612 от 05-2012 - НОВИЯТ (http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/f ... M5612E.pdf" ) номер 20 е FEE PAYMENT и няма Visa Office Specific Requirements, което в чек-листа IMM5612 от 07-2011 е под номер 19.
Jan_Ivka,
Бившата точка: Visa Office Specific Requirements от чек-листа IMM5612 от 07-2011, а също и от 10-2011, и без друго касаеше само кандидатите от Китай и Хонг Конг. Няма смисъл да си тормозиш главата, а и на останалите съфорумци тук, :geek: с това, че в актуалния чек-лист тя е премахната.
За нас в БГ разлика няма! Дерзайте по същество!
:)
"Късметът се случва, когато подготовката срещне възможността!" Опра Уинфри
Публикувай отговор