Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
warthog
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 3:22 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от warthog »

Дано си права. Всичко в България ме дразни. Октомври,ноември е идеално за мен. Май почти всички сме навити за този период.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

sudju4e написа:Ооо моля ви господа и дами хич да не чувам такива дати от сорта на Великден догодина - заминаваме октомври най-късно ноември всички заедно вече сме запазили чартърен полет за Бг група ;)
Аз съм си заплюл място до прозореца :D
Manchester United Football Club
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

warthog написа:Дано си права. Всичко в България ме дразни. Октомври,ноември е идеално за мен. Май почти всички сме навити за този период.
Мен нещо не ме кефи идеята първите ми стъпки там да са по време на зимата или в началото на зимата :!:
Manchester United Football Club
nia123
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 2:56 pm
Местоположение: София

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nia123 »

Хубаво ще е всички до края на годината да имаме визите в паспортите НО, като гледам как вървят нещата, май няма да стане. Ние вече втори месец чакаме баркодове :( Писахме им в Букурещ, но нищо конкретно не ни отговориха, а само,че първоначалният период за разглеждане на молбите се е увеличил на 3 месеца. В този период трябва да получим писмо с инструкции за следващите стъпки. За съжаление нищо друго явно не ни остава освен да чакаме.
Док. Виена - 2010-04-20
Интервю София - 2011-02-28
Док. Букурещ - 2011-03-15
Покана за медицински - 2011-08-08
OK медицински- 2011-09-13
Покани за визи - 2011-11-24
ВИЗИ - 2011-12-16
_________________
Аватар
kaliopeq
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 3:46 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от kaliopeq »

mufc написа:
sudju4e написа:Ооо моля ви господа и дами хич да не чувам такива дати от сорта на Великден догодина - заминаваме октомври най-късно ноември всички заедно вече сме запазили чартърен полет за Бг група ;)
Аз съм си заплюл място до прозореца :D
:D :D :D :rofl: :D опасен си , заплювам си и аз тогава, дано това размърда нещата :)
23.04.2010 - 17.12.2011
Процедура : 1 година, 7 месеца, 24 дни
Аватар
GRus
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 5:56 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от GRus »

sudju4e написа:Ооо моля ви господа и дами хич да не чувам такива дати от сорта на Великден догодина - заминаваме октомври най-късно ноември всички заедно вече сме запазили чартърен полет за Бг група ;)
Както се казва Суджуче, от твоите уста - в Божиите уши! Пиши ме и мен за чартъра (ако има място де ;) )
If everything seems under control you're just not going fast enough
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

Ей, човек да не вземе да поработи малко. Като гледам - вече сте готови.
Само да ви кажа, че нещото над раменете ми, наречено глава, сътвори идеята за чартъра. И да ви информирам, че е планиран за октомври (с опция за отлагане максимум до средатата на ноември). Който иска място - моля по едно капаро от 100 долара да прати на банковата ми сметка :rofl: :rofl: :rofl:
Та така - след като се разбрахме, че полета е през октомври, ще ви помоля да почвате един по един да получавате формуляри за медицински час по скоро, та до края на месеца всички да са получили. :y: ;) :rofl:
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от succes »

emili_vn написа:Ей, човек да не вземе да поработи малко. Като гледам - вече сте готови.
Само да ви кажа, че нещото над раменете ми, наречено глава, сътвори идеята за чартъра. И да ви информирам, че е планиран за октомври (с опция за отлагане максимум до средатата на ноември). Който иска място - моля по едно капаро от 100 долара да прати на банковата ми сметка :rofl: :rofl: :rofl:
Та така - след като се разбрахме, че полета е през октомври, ще ви помоля да почвате един по един да получавате формуляри за медицински час по скоро, та до края на месеца всички да са получили. :y: ;) :rofl:
Емили,
най-важното си забравила ... БАНКОВАТА СМЕТКА!!!
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

:lol:
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

emili_vn написа:Та така - след като се разбрахме, че полета е през октомври, ще ви помоля да почвате един по един да получавате формуляри за медицински час по скоро, та до края на месеца всички да са получили. :y: ;) :rofl:
Чак сега разбрах, защо във формулярите за Букурещ имаше въпрос, дали имам запазено място в чартъра... а то си било свързано със сроковете ;)
Manchester United Football Club
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от martatabs »

mufc написа:
emili_vn написа:Та така - след като се разбрахме, че полета е през октомври, ще ви помоля да почвате един по един да получавате формуляри за медицински час по скоро, та до края на месеца всички да са получили. :y: ;) :rofl:
Чак сега разбрах, защо във формулярите за Букурещ имаше въпрос, дали имам запазено място в чартъра... а то си било свързано със сроковете ;)
:o Ще пратя протестна нота до Букурещ, как може такова нещо! В документите, които качих няма такъв въпрос. Дискриминация на документно ниво :smack:
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

:D
Manchester United Football Club
vdddd
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Фев 11, 2010 2:11 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от vdddd »

Здравейте съфорумци!!! Един въпрос и от мен към всички получили баркодове. Някои проверявал ли си е статоса на този адрес: https://services3.cic.gc.ca/ecas/authenticate.do" , че на мен нищо не ми излиза нищо, а вече имам баркодове. Имам усещането, че досиетата ни не са въведени още в системата им. Мисля, че чак когото се появи някакъв статос при проверката може да се очаква продължаването на процедурата (формуляри за медицински).
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Аз не съм получил още баркодове, но и преди ми е правело впечатление , че не се актуализира статуса много бързо.
Аз даже не смятам да я използвам тази услуга :!:
Manchester United Football Club
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

И аз имам баркодове - и на мен нищо не ми излиза. И даже не съм го пробвала повече. И да ги вкарат, май ще получим инфото по пощата, преди да обновят статуса.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Публикувай отговор