Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Привет отново на всички, няколко дена липсвах. ;)
Loginn се тюхка за нотариални заверки на актовете за раждане:) Да ти отговоря: аз лично си бях извадила дупликат на Акта за раждане от общината, тъй като оргиналния не се чете много добре.Та: на този дупликат му направих едно ксерокопие и го дадох за превод.На ксерокопието трябва да присъства и печата отзад, който е на общината.И ксерокопието с оргиналният превдод съм ги изпратила! Това е! Нямам свидетелство за брак, но и с него така..Ако нямате дупликат, правите следното:Ксерокопие на това което имате, нотариална заверка и тогава го давате за превод.Оргин.Превод с оргиналният печат на нотарууса на ксерокопието го пращате.Това е.
Свидетелството за съдимост се изпраща ОРГИНАл и Оргинален превод.
Отзад на всяка снимка се пишат трите имена и дата на раждане.Може да напишете и датат на която е направена снимката. Другото са формулярите и контролния лист.Не се пращат дипломи както вече каза Емили:)
За Пловдив:таксата я платих в МКБ УнионБанк клон 6-ти Септември.Данмата на гишето си написа всичко.те там знаят:)
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

Karadjova, и на 6-те снимки ли се пишат трите имена и дата на раждане?
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Да и на 6-те, Емили. Аз ги написах и на 6-те.От писане глава не боли :)
Имаш лично :)
niko8003
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 12:07 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от niko8003 »

здравеѝте на всички и честити сертификати и ние взехме на 10 март,ниакоѝ знае ли дали трябва да пращаме автобиографиа кам документите в Букурещ?
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Niko, здравей и честито и на вас зе Сертификата.
Аз лично съм изпратила автобиография.Няма го никъде упоменато, но имаше хора тук, които бяха споменали, че после съм им поискали.Имах един екземпляр, същия като тои за Виена и го сложих към останалите докс. Не тежи много и не коства нищо;)
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от loginn »

Karadjova написа:Да и на 6-те, Емили. Аз ги написах и на 6-те.От писане глава не боли :)
Имаш лично :)
Мен ме заболя ръката :). 24 снимки надписах. Трите имена, дата на раждане и дата на която са направени снимките.
Отвикнал съм да пиша на ръка.
Това с тюхкането не знам кой го измисли. Не ми се искаше да правя нови преводи и заверки след като вече имам преводи от заклет преводач на въпросните документи. Затова исках да се консултирам с други дали са пускали преведени, но без нотариална заверка. Все едно, вече съм пратил пакета до Букурещ. Мерси на отзовалите се и успех на всички занапред! :y:
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Karadjova »

Loginn, щом си изпратил док вече, каквото е това е:)
Ако не са както трябва, от посолството ще ти кажат или поискат нещо.
Но все пак повечето неща си ги пише как трябва да са. А това, че на някой не му се прави нещо наново....това си е за негова сметка.:)
Дано да нямаш проблеми ;)
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от azzura »

Какво правите бе хора :D голямо надписване на снимки. Достатъчно е за всеки член от семейството в отделен надписан плик - аз смятам така да направя ;)
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от angelheart »

azzura написа:Какво правите бе хора :D голямо надписване на снимки. Достатъчно е за всеки член от семейството в отделен надписан плик - аз смятам така да направя ;)
И като ги изсипе лелка чиновничка на бюрцето заедно с разни други чужди хартишки после какво става, мислиш? Може да дочакате след някоя и друга седмица искане за още снимки :D
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

Даааа, така е.
Последно промяна от emili_vn на Съб Мар 12, 2011 6:01 am, променено общо 1 път.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от azzura »

може :)
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от loginn »

emili_vn написа:Даааа, така е. Горкият loginn - голямо писане е паднало. loginn, надявам се да можеш да вдигаш чашата с ракията ;)
При това натоварване няма как да стане, сега я пия със сламка ракията :D
Поне седмица ще е така.
Между другото, като става въпрос за ракия, не помня от кога не съм консумирал "твърдо гориво".
Аз съм от тия дето не пият, не пушат и по жени не ходят (освен по моята де, да не си помислите че съм с друга ориентация :angel: ), ама това е за една друга тема " Бира , секс и рокендрол......".
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

loginn написа:Аз съм от тия дето не пият, не пушат и по жени не ходят (освен по моята де, да не си помислите че съм с друга ориентация :angel: ), ама това е за друга тема.
;)
Последно промяна от emili_vn на Съб Мар 12, 2011 6:02 am, променено общо 1 път.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от loginn »

:P
Последно промяна от loginn на Съб Мар 12, 2011 6:44 am, променено общо 1 път.
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

Успех на всички по пътя към Букурещ.
Последно промяна от emili_vn на Съб Мар 12, 2011 6:04 am, променено общо 2 пъти.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Публикувай отговор