здравейте

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор

Доволни ли сте от Канда и с какво ?

1.доволлен/a от ..............
33
77%
2.не доволен/а от.........
10
23%
 
Общо гласове: 43
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: здравейте

Мнение от JoroF »

Omega3 написа:Аз сменям масло на 10 000 километра или на 6 месеца, според зависи.

Понякога слушам колегите на работата за какви работи дават пари около колите си и направо ме боли главата. Това е добре, бизнес да се прави, има работа.
По-добре е на 20 000 или 1 година или още по на далавера никаква смяна ,само доливане ,и не ме пцуваите ако угробите моторо.
THE LAST LINE OF DEFENSE
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: здравейте

Мнение от Nick(olov) »

JoroF написа:
Omega3 написа:Аз сменям масло на 10 000 километра или на 6 месеца, според зависи.

Понякога слушам колегите на работата за какви работи дават пари около колите си и направо ме боли главата. Това е добре, бизнес да се прави, има работа.
По-добре е на 20 000 или 1 година или още по на далавера никаква смяна ,само доливане ,и не ме пцуваите ако угробите моторо.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: здравейте

Мнение от Californian »

Близо 30 процента недоволни от Канада - явно ще да е защото е най-красивата, преспективна и невероятна страна на света
Eх как неможе и ние дето не сме там да усетим тази красота :inlove:

Маслото - аз го сменям на 3хил мили
В България - въобще не го сменях само доливах и изкара близо 70-80хил км след това спря да пали колата ;)
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: здравейте

Мнение от mufc »

Californian, Ето за това си номер 1.
Живееш в Рая на Света.
Работиш за 80 000$ на Месец.
Шапка долу от мен.
Аз съм един от малкото, които ти вярва на нещата, които пишеш. Когато чета, какво пишеш изпитвам възхищение че има такива хора като теб.
Ти печелиш за една минута толкова, колкото аз получавам за 2 Месеца... да не забравя да спомена че докато пишех този отговор ми е много студено, защото тук при мен климата е кофти.
Дано някой ден успея да видя Калифорния с очите си, поне за една минутка да мога да вдишам от въздуха на Богоизбраните Калифорнийци... еххх колко много мъка има по тоя свят.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: здравейте

Мнение от Bistra »

Californian написа:В България - въобще не го сменях само доливах и изкара близо 70-80хил км след това спря да пали колата ;)
Значи викаш - пак произшествие. :D
Абе тая тема не беше ли за Канада? Сякаш съм попаднала в някакъв автосервиз - 2 страници за смяна на масло.
Аз на моята го сменям на 8000 км.Така са ми казали от сервиза и аз слушам. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: здравейте

Мнение от Californian »

mufc написа:Californian, Ето за това си номер 1.
Живееш в Рая на Света.
Работиш за 80 000$ на Месец.
Шапка долу от мен.
Аз съм един от малкото, които ти вярва на нещата, които пишеш. Когато чета, какво пишеш изпитвам възхищение че има такива хора като теб.
Ти печелиш за една минута толкова, колкото аз получавам за 2 Месеца... да не забравя да спомена че докато пишех този отговор ми е много студено, защото тук при мен климата е кофти.
Дано някой ден успея да видя Калифорния с очите си, поне за една минутка да мога да вдишам от въздуха на Богоизбраните Калифорнийци... еххх колко много мъка има по тоя свят.

Не ме обиждай моля ти се доходите са ми повечко отколкото ти каза все пак не съм в Канада - там тези като мен взимат по толкова :P
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: здравейте

Мнение от mufc »

Кой говори за Канада, при положение че ти си в Калифорния и си по къс ръкав и си получаваш по 145 000 на месец.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: здравейте

Мнение от Californian »

mufc написа:Кой говори за Канада, при положение че ти си в Калифорния и си по къс ръкав и си получаваш по 145 000 на месец.
Ето ти малко информация за заплати ако ти е интересно

http://www.glassdoor.com/Salary/Netflix ... E11891.htm

И моля те смени знаменцето на профила ти - малко протъркано ми изглежда - сигурно доста хора са плакали на това канадско знаме - че не могат да живеят в тази хубава страна - аз съм един от тях - колко сълзи изревах - а толкова искам тази канада :tmi: :lol: :rofl:
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: здравейте

Мнение от mufc »

От линка , който ми даде да разбирам ли че в Калифорния е по-добре от Канада?
Мои приятели са ми казвали че Америка е била страната на неограничените възможности.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: здравейте

Мнение от Californian »

Зле е човек аз спя под моста - тежко е положението - тук някакъв баровец ми хвърли куартърче и аз го пуснах на автомата за интернет да подращя малко и да попиша във форума Българи в Канада за да се почувствам в нея :rock:

Няма какво да ям и всички хора няма какво да ядът няма работа няма нищо никой не трябва да идва в тази страна - ти и още поне 500милиона желаещи дето я смятат за страната на неограничените възможности нищо такова няма

Канада е истината и за това доста Българи заминаха за към Канада защото в Америка не им харесва :rofl:
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: здравейте

Мнение от mufc »

Да не излизаме от темата с тази Америка... Кажи в Канада какво ти харесва и какво не ти харесва?
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: здравейте

Мнение от John Smith »

Стига го бъзика лъжливото овчарче, че пак ще забрави къде какво е мазал... :!:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: здравейте

Мнение от optics »

Без майтап, смяната на маслото в щатите излиза по-евтино. Веднъж ми го смениха за 25 долара. Бях навъртял към 10 000 км. После си рекох - еее мчи аз да карам тъй додето пак мина надоле да ми го сменят.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от ablood »

Има много сервизи, склонни да ти сменят маслото за $10-15 само и само да им стъпиш на килимчето. Правят ти и безплатен преглед на колата и приятелски те съветват, че трябва да си оправиш......1, 2, 3, 4..... при тях, разбира се.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: здравейте

Мнение от Californian »

Ей оптикс що лъжеш бе - тук маслото смяната е към 300 долара а месечната застраховка за кола 100-150 долара всичко е ужасно скъпо не се живее тук -
И бензина скъп в Канада е евтино всичко и заплатите са двойни
Според мен всеки който иска да емигрира трябва да избере Канада :)
Публикувай отговор