Страница 1 от 1
Работа в интернет
Публикувано на: Пон Фев 21, 2011 6:55 pm
от polo26
Здравейте,
някой дали е успявал да намери ИСТИНСКА работа от вкъщи от рода на печатане или препращане на мейли или каквото и да е,без да ти искат инвестиция

Re: Работа в интернет
Публикувано на: Пон Фев 21, 2011 9:24 pm
от mwanza
Незная дали това е нещото което ти трябва, но ще го пусна.
http://www.agentsolo.com/ca/en/"
Аз лично съм регистриран. Със фрий регистрация. И ми изпращат някакви оферти, но не съм работил за никой...все още.
Re: Работа в интернет
Публикувано на: Пон Фев 21, 2011 11:47 pm
от ablood
В интернет се конкурираш с "работна ръка" от разни държавици, където биха били много щастливи да "препращат мейли" за няколко долара на ден. Едва ли ще седнат да ти плащат 10 пъти повече, защото стандартът ти е по-висок.
Re: Работа в интернет
Публикувано на: Пон Фев 21, 2011 11:53 pm
от cocose
Не се лъжете по подобни измамнически сайтове за бърза печалба......то само като чуете бърза печалба и трябва в този момент да се чува само тропота на обувките ви

Re: Работа в интернет
Публикувано на: Вто Фев 22, 2011 12:14 am
от ablood
Като се замисля, аз съм активен интернет потребител от 13 години. През това време съм получил над 1'000'000 спама в няколкото си пощи (Наистина!!). Такъв невероятен обем не може да се генерира от самосебеси, все някой трябва да го измисля, да го вкара в сървара, да търси начини да се сдобива с имейли... Значи има хляб. Което значи, че има и балъци, които се връзват на глупости.
Така, че не ножете да ги обвинявате, че се опитват да ви продадат формуляр за доходна работа у дома. Ще изпратят 50'000'000 такива оферти, един тиквеник на 10'000 ще се върже и ще плати $100 и ето ти половин милион за по-малко от седмица.
Разбира се номерът минава за кратко, след което се появяват много лешпери, опитващи се да копират тактиката и всичко се разводнява... докато майсторите не измислят нова измама.
Re: Работа в интернет
Публикувано на: Вто Фев 22, 2011 3:32 am
от polo26
Така е и не съвсем. Познавах един пич в САЩ, правеше не знам колко, но със сигурност над 100 000 от такива работи. 7 години подред. Но е вярно,че 99.9% са измами.