Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Ще се върна и много след мен ще се върнат спокойно
А до това Килка всеки нов в началото блъска, е не преди да си изяде готовите парички от бгто де :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от kill_u »

myhata II написа:Ще се върна и много след мен ще се върнат спокойно
А до това Килка всеки нов в началото блъска, е не преди да си изяде готовите парички от бгто де :lol:
Кога? Имам предвид кога ще се върнеш. Паспорт ли чакаш тук или какво? Казваш, че си от 2006 година и си направил грешка, че си дошъл в Канада. Е четири години не ти ли стигнаха да поправиш грешката или...?
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Килка за разлика от многото душици тука в Форума аз си казвам истината а не я премълчавам,чакам само едно да се стегнат нещата в България и да си ходя,аз не съм "Икономически" имигрант майно 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от miteto »

myhata II написа:Ще се върна и много след мен ще се върнат спокойно
Прав ти път. Никой тука не те кара насила да ходиш или да оставаш, ама ти се напъваш да даваш наклон на хората какво да правят :^) Кой да блъска, кой да не блъска, кой да си тръгва, кой да не идва - я по-спокойно бе, безплатни "мъдрости" не щем, освен ако не се казваш Далай Лама :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Хмм 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от kill_u »

Мухи майна, много си заблуден. Нещата в България се оправиха отдавна, не си ли го разбрал? Повече от тази оправия няма да има. Това е края на прехода ако щеш вярвай ако щеш не дей. Питай гуруту на комунистическата пропаганда Андрей Райчев.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Добре Килка ,аз съм търпелив,щом си мислиш че бивши комунисти които заемат сегашните ръководни постове в Бгто и правят каквото им е кеф е нормално,добре....
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от kill_u »

myhata II написа:Добре Килка ,аз съм търпелив,щом си мислиш че бивши комунисти които заемат сегашните ръководни постове в Бгто и правят каквото им е кеф е нормално,добре....
Какво ти става?! Къде съм казал, че това е добре? Преиначаваш това което казвам, а аз казах само, че прехода отдавна е свършил и повече няма преход. От сега нататък това, което се случва на българия е само това което се случва и на другите икономики, нищо повече и нищо по малко. Просто мащабите там са различни.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Майната им на икономиките бе Килка ,онези изроди трябва да си заминат всичко иде от тях бе,ти що си мислиш си в Канада ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от kill_u »

myhata II написа:Майната им на икономиките бе Килка ,онези изроди трябва да си заминат всичко иде от тях бе,ти що си мислиш си в Канада ? 8)
Няма да ми повярваш ама аз дойдох защото не намирах повече място за развитие в това, което правих. Това е, сега не съм цъфнал и вързал но поне мисля, че ще постигна нещо.
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от Julian_04 »

myhata II написа:Митьо ,не е тайна че тука българите работят повече отколкото в бгто ,какво съм искал да кажа ли,исках да кажа че тези статии като горната не важат ако човек е работлив и оправен
Не е вярно Муха!...Аз тука се изхайлазих и измързеливих! Не стига, че ми плащат повече, а и мога да се скатавам... ;)
В БГ-то работехме като луди и после трябваше да се правим на дипломати с една особена група индивиди...за да можем да си съберем парите.... :D После някой ще ми разправя, че тук било трудно...Трудно е щото Не знаете какво е да се бориш сам в България на собствена сметка и да създаваш контакти с когото трябва...без да ти хвръкне главата!!!... :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Julian_04 написа:
myhata II написа:Митьо ,не е тайна че тука българите работят повече отколкото в бгто ,какво съм искал да кажа ли,исках да кажа че тези статии като горната не важат ако човек е работлив и оправен
Не е вярно Муха!...Аз тука се изхайлазих и измързеливих! Не стига, че ми плащат повече, а и мога да се скатавам... ;)
В БГ-то работехме като луди и после трябваше да се правим на дипломати с една особена група индивиди...за да можем да си съберем парите.... :D После някой ще ми разправя, че тук било трудно...Трудно е щото Не знаете какво е да се бориш сам в България на собствена сметка и да създаваш контакти с когото трябва...без да ти хвръкне главата!!!... :D

Аре бе ,на мене баща ми да ме е чакал на гарата с червения килим ? :lol: :rofl:
Ей като вземете да си ги приказвате едни такива вълшебни :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от ivandaman »

Да отворим ли една отделна тема посветена на "губене на времето" в Канада докато нещата в БГ се "оправят"..

Имам доста наблюдения и то от 1990 година насам, но така и не можах да се светна от какъв зор се самозаточаваш в държава и място което ненавиждаш, плюеш като каруцар срещу това място (често докато прибираш социалчето веднъж месечно), при положение че полети към БГ има всеки ден. (е освен когато някой вулкан не реши да изригне).

Животът е твърде кратък човек да страда доброволно на места които не харесва и на които не иска да бъде. В крайна сметка е по-важно как живееш от колкото къде живееш и аз съм твърдо убеден че за много хора които са в Канада, БГ е по-подходящо за тях място.. дори и сега.

Това чакането е малко нож с две остриета да ви кажа... Някои си чакат от 1990 година и продължават да чакат.. Какво точно??
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от Linko »

Как какво чакат, ами например това - "да се стегнат нещата в България", под което може да се разбира всичко, кой каквото си избере. Едно от значенията може да е "когато цъфнат налъмите", или пък "върбата да роди грозде", а може би "и последният комунист да умре" и т.н. Абе важното е да пада голямо чакане, че иначе работата опре ли наистина до завръщане...кофти, майна. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

Важното е Линко че така съм си решил ,а вие си лайте не ми дреме,аз вас не ви питам кога ще си ходите ,кой по терлици кой по налъми :lol: :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор