Въпрос към Администратора

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
ghostg
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 1:48 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Въпрос към Администратора

Мнение от ghostg »

Добър ден !
Бих желал да разбера защо нямам право да правя редакции на темите си или да ги изтривам.
Много ще съм благодарен ако получа някакъв отговор, защото повечето форуми опцията за редактиране съществува.
Бладодаря преварително.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от Koko »

ghostg написа:Добър ден !
Бих желал да разбера защо нямам право да правя редакции на темите си или да ги изтривам.
Много ще съм благодарен ако получа някакъв отговор, защото повечето форуми опцията за редактиране съществува.
Бладодаря преварително.
В няколко от под-форумите тези права са ограничени нарочно - като разултат от проблеми в миналото, като например потребители които си изтриват всички мнения или пък обяви които биват корегирани пост-фактум.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от IRA »

Тъй и тъй е за въпроси тази тема да питам и аз. При влизане започна да ми иска някакъв код, дето ама много трудно се чете какъв е. Не може ли да сложите някакъв по - лесен за четене код.?
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от Koko »

IRA написа:Тъй и тъй е за въпроси тази тема да питам и аз. При влизане започна да ми иска някакъв код, дето ама много трудно се чете какъв е. Не може ли да сложите някакъв по - лесен за четене код.?
Ще погледна настройките, но не би трябвало да ти иска никакъв код.
Някой друг има ли подобен проблем?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от IRA »

Иска ми кода ,като си вкараш 2 пъти грешно паралота мисля. На третия път или четвъртия. Ама много трудно се чете тоя код.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от IRA »

п.с. Вече не ми го иска.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
bai_ganiu
Мнения: 113
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 11:47 am
Местоположение: Монреал

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от bai_ganiu »

Така и така всички питате, че да взема и аз да попитам... нали темата е "Въпрос към Администратора"?! Пуснах една и съща тема в давата подфорума по федералната и по квебекската процедури. Имам съответното основание за това, но при федералната темата първо ми бе изтрита, а след това заключена от Администратора без много да се замисли. Ако няма нужда да бъде пусната на двете места просто не бих си направил труда изобщо да го правя. Но тъй като има много хора посещаващи този форум, които влизат само в единия подфорум в зависимост от това по коя процедура са или от симпатии и т.н. сметнах, че е съвсем наложително да бъде пусната и на двете места, за да може въпроса ми да е достъпен за всички посещаващи форума и сътветно да намери решение. Все пак хората казват: "Не се знае от кой храст ще излезе заек!!!" Та въпроса ми е правилно ли постъпва Администратора като пренебрегва правото ми на лично мнение, къде и каква тема да пусна?! Аз все пак съм спазил публикуваните правила на форума и с нищо не съм ги нарушил.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от Koko »

bai_ganiu написа:Така и така всички питате, че да взема и аз да попитам... нали темата е "Въпрос към Администратора"?! Пуснах една и съща тема в давата подфорума по федералната и по квебекската процедури. Имам съответното основание за това, но при федералната темата първо ми бе изтрита, а след това заключена от Администратора без много да се замисли. Ако няма нужда да бъде пусната на двете места просто не бих си направил труда изобщо да го правя. Но тъй като има много хора посещаващи този форум, които влизат само в единия подфорум в зависимост от това по коя процедура са или от симпатии и т.н. сметнах, че е съвсем наложително да бъде пусната и на двете места, за да може въпроса ми да е достъпен за всички посещаващи форума и сътветно да намери решение. Все пак хората казват: "Не се знае от кой храст ще излезе заек!!!" Та въпроса ми е правилно ли постъпва Администратора като пренебрегва правото ми на лично мнение, къде и каква тема да пусна?! Аз все пак съм спазил публикуваните правила на форума и с нищо не съм ги нарушил.
написа:Общи правила

12. Не пускайте една и съща тема в няколко форума. Изберете най-подходящия и пуснете темата само там. Дублираните теми ще бъдат изтривани
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от IRA »

То не е въпрос точно към администратора ,ама да не отваря нова тема.
Защо не почистите просто темата от глупостите "Разумно ли е онлайн пазаруването в Канада?" и не я отключите. И за другите теми става дума. Просто да се читят, но да си остават отключени .
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от Koko »

IRA написа:То не е въпрос точно към администратора ,ама да не отваря нова тема.
Защо не почистите просто темата от глупостите "Разумно ли е онлайн пазаруването в Канада?" и не я отключите. И за другите теми става дума. Просто да се читят, но да си остават отключени .
Довечера като се прибера в къщи ще разчистя темата.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от ivalin »

Защо на темата ми има черна точка... няма нови мнения, но има черна точка на знака?!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос към Администратора

Мнение от Koko »

ivalin написа:Защо на темата ми има черна точка... няма нови мнения, но има черна точка на знака?!
Черната точка показва че ти самият си писал в темата.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор