Историите на Хъли

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Историите на Хъли

Мнение от pumpy »

Това, на мен лично ми изглежда справедливо решение. Бая работа ще им се отвори на модераторите, но може би не е необходимо да водим винаги едни и същи, безсмислени спорове със телевизора.
След като беше гонен няколко пъти от форума, може би е редно да има някакво специално правило само за него - иначе няма голям смисъл....
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Историите на Хъли

Мнение от Linko »

Аз също съм на мнение, че такив тип на поведение и отношение към съфорумниците няма място в един форум като този. Еднолично решение за изгонването му не мога да взема, но мога да взема мерки срещу всеки негов постинг, в който липсва разбиране към темата и уважение към събеседника.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Историите на Хъли

Мнение от Uspial »

Линко не говорим за цял форум а за отделен подфорум Под Шипките който се разбра че е създаден за забавление.
И що да не може да се обсъжда в Под Шипките дали процеса на имиграцията, преквалификацията, ученето е станало по най ефективния и рационален начин.
Аз нямам нищо против вие да обсъждате моя процес или да ми покажете на мен ако смятате че нещо не съм свършил рационално.
Бих ви изслушал внимателно и бих си взел поука ако се окажете прави.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Историите на Хъли

Мнение от pumpy »

Uspial написа:Линко не говорим за цял форум а за отделен подфорум Под Шипките който се разбра че е създаден за забавление.
И що да не може да се обсъжда в Под Шипките дали процеса на имиграцията, преквалификацията, ученето е станало по най ефективния и рационален начин.
Аз нямам нищо против вие да обсъждате моя процес или да ми покажете на мен ако смятате че нещо не съм свършил рационално.
Бих ви изслушал внимателно и бих си взел поука ако се окажете прави.
Хъли, не ми е работа да ти давам ъкъл дали си рационален или не. Няма двама имигранти, които да имат един и същи път, една и съща реализация, при едни и същи условия. Да не говорим да сравняваш себе си със семейство лекари с деца в друга провинция. Да не говорим, че ти даже не четеш какво ти се пише, а избирателно манупилираш информацията до състояние, в което тя няма нищо общо с човека, от който е произлязла. Ако ти се забавляваш в "Под Шипките" то това е супер, но не може да е за чужда сметка, защото даже и в този раздел пишат реални хора и дават реална информация.
Сега като се замисля, най-вероятно пак си губя времето, ато ти пиша, защото ти видимо, не разбираш нито от написаното, нито от факта, че няколко пъти те гониха от тук, но сигурно съм непоправино наивен и вярвам, че слънцето може да изгрее и на твоята улица....
Ако Линко иска може да ме банне, затова, че пиша за теб - все ще го преживея......
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Историите на Хъли

Мнение от Linko »

Дискусиите с Хъл са безсмислени, дори не можем да ги наречем дискусии. Той цели да си каже монолога колко успешен чейнчаджия е и ка всички останали са тъпи и нерационални. Разбирам го, той трябва да привлича капиталите на тукашните и новоидващи българи, иначе увисва. Защото собствен капитал няма. А за да ги привлича трябва да си създава ореол на успешен бизнесмен и финансист, при който парите на хората ще са на сигурно място и ще се множат.
Нямам нищо против да се прави на какъвто си иска и да лъже когото си иска, пускайки какви ли не измислици за себе си, своят "бизнес" и своят начин на живот. Против съм да се опитва да го прави на гърба на други хора. Като в името на поставената цел генерира лъжи и измислици за всеки един, държейки се пренебрежително, оскърбително и подигравателно. Независимо дали става дума за обикновени работници, за хора с образование и престижни професии или дори за международно известни бизнесмени и милиардери като г-н Ги Лалиберте. Последният беше наречен "циркаджия" от нашия чейнчаджия.

Затова аз повече с Хъл няма да се занимавам изобщо, само ще го няблюдавам внимателно и ще трия всяка негова реплика, в която има дори и намек за подигравка и присмех към друг потребител.

Казах.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Заключено