Cover letter & resume

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
izmislen
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Авг 19, 2003 11:38 am

Cover letter & resume

Мнение от izmislen »

Hora daite malko standartni primeri za caver leter i resume na angliski za nisko-kvalificirana rabota.
V Canada sum i navsiakade miiskat resumeta da podam,kak nai dobre da se napishe i formulira,taka che da ima uspeh sred hiliadite podali kato men.
Niama smisal da stoia i da haracha pari ot BG,po dobre da rabotia neshto i da sum sred horata i da harcha izraboteni pari.
Pusnete posting s napisani Cover Leter i Resume,taka che da e pochti universalno i samo da moje da se smenia dlajnosta za koiato se kandidatstva i da se smenia v rezumeto kakvo e raboteno v BG.

Imam problem s angliskia i ne moga da si gi napravia dobre,zatova sum napisal tozi posting.
Villi
Мнения: 101
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:27 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Villi »

не е важно хлябът да е бял, важно е хайверът да е черен
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Cover letter & resume

Мнение от Koko »

izmislen написа:Hora daite malko standartni primeri za caver leter i resume na angliski za nisko-kvalificirana rabota.
V Canada sum i navsiakade miiskat resumeta da podam,kak nai dobre da se napishe i formulira,taka che da ima uspeh sred hiliadite podali kato men.
Niama smisal da stoia i da haracha pari ot BG,po dobre da rabotia neshto i da sum sred horata i da harcha izraboteni pari.
Pusnete posting s napisani Cover Leter i Resume,taka che da e pochti universalno i samo da moje da se smenia dlajnosta za koiato se kandidatstva i da se smenia v rezumeto kakvo e raboteno v BG.

Imam problem s angliskia i ne moga da si gi napravia dobre,zatova sum napisal tozi posting.
Бих те посъветвал да потърсиш съдействие от някой от офисите на Human Resources (HRDC) - те имат и образци на резюмета, и специализирани компютърни програми за подготовка на резюме, пък и е хубаво да го покажеш на някой от персонала там, който би могъл да го редактира и да ти поправи грешките, пък нали на HRDC това им работата - да помагат на такива, които си търсят работа.
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

HRDC

Мнение от No667 »

Koko ne znam kak e v Toronto ili drugade v Canada,ama specialno v Winnipeg v HRDC slujitelite sa tolkova zaspali i s otegchenie praviat neshto ako gi pomolish i edva li ste sa ot polzva.
Pone ima printer i kopirna mashina Free da se polzva
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Аватар
Petia
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:06 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от Petia »

Dobre de, porustarsi se malko v Internet za resume i cover letter. Puk i ima takiva kursove za po 2-3 sedmici. Tukmo shte pouprazhnish angliiskia i sa bezplatni.
Заключено